Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stary filmik ale kot pokazał co mysli o młodym niedzwiedziu.
A tutaj z CNN
https://toronto.ctvnews.ca/mobile/video?clipId=2764819
W ogóle koty pod tym wzgledem sa niesamowite bo wykorzystuja psychologie do konfrontacji z wiekszymi od siebie i czesto to one takie starcia wygrywaja. Albo kot przestraszy rywala albo go pokiereszuje przez swoja zwinnosc. Bardzo czesto rozmiar jest atutem kitku.
1
Ale metal Legii o baben xD
Jutro Lech musi powalczyc z Rakowem
4
@Mns21 Ten klub zaorac trzeba
0
Imo uważam ze tutaj jedza nie powinien czerwa dostac. Nie jest to jednoznaczna sytuacja.
Ps jestem ostatnim który broniłby tego buraka
0
Podoba mi sie Mitchel jako trener
Jestem ciekaw jak by wygladał w klubie z duzo wieksza presja. Jak nie Barca to Girona na mistrza :)
2
@Seledynowy Japrdl oni nie maja presji na sobie xDDD
0
@FcPortoFan1999 Remis byłby git jesli ogramy Seville
1
Girona na mistrza jak Leicester xD
0
@Rewolucja123 Dla mnie to juz jest przesada. Mało jest meczy?
0
@Destroyer_of_Worlds Bo? Mam do nich słabosc. Wiem o czym piszesz ale w rzyci mam te nowe kms. Jakby mało grania było
0
Cieszy rosnaca forma Villareal bo niedługo graja z realem.
0
@MesQueUnClub96 Spisek.
1
Odpaliłem sobie na DVD Lotra z edycji rozszerzonej która imo dostałem od @AssisMoreira i to jest hit ze filmowa trylogia majaca 20 lat wyglada lepiej niz nie jedna produkcja współczesna.
Peter Jackson wyprzedził swoje czasy i to tak fest.
Ale najlepsze sa kulisy powstawania bo tam jest masa smaczków :)
0
Girona i Las Palmas tez mecza bułe.
Moze jednak ten remis nie bedzie taki zły
1
@Barcasub Dystans dystansem ale nie robi sie tak wobec lidera zespołu któremu zawdzieczaja upragnione mistrzostwo. Zreszta Dr Laurentis był jest i bedzie kanalia
0
https://www.meczyki.pl/newsy/gwiazdor-napoli-pojdzie-na-wojne-z-klubem-wszystko-przez-tiktoka-wideo/221927-n
hahaha boze Napoli to naprawde memiczny klub. Oby Nigeryjczyk nie odpuscił De Laurentisowi bo to wyjatkowa kanalia :)
0
@FcPortoFan1999 O ile mu sie wszyscy nie połamia xD
2
https://gol24.pl/zona-pilkarza-lecha-poznan-zdobyla-dwie-bramki-w-debiucie-co-powiedzial-trener-van-den-brom/ar/c2-17924811
@FcPortoFan1999 Nie da sie nie lubic BrumBruma. Bardzo sympatyczny jegomosc :)
2
@Encore No kontakt jest. Okej młody dorzucił od siebie ale karny spokojnie mozna było podyktowac bo faul był. Miekki bo miekki ale był.
3
Wszystkiego nie wygramy. Sezon jest długi i zaraz zobaczymy na czym stoimy bo zaraz LM i gra z silniejszymi rywalami w lidze.
Tak jak pisałem sezon weryfikacji Xaviego. Ma dobra kadre i jak nic nie wygra to sie żegnamy.
0
@pavlaco A on co robokop? Gdyby nie uraz De jonga i Pedriego to miałby kiedy odpoczac
1
@Firestone Jprdl. Wez sie uspokój z tym Xavim.
Zawiedli piłkarze a nie trener
42
Rozumiem ze wina Xaviego ze Marc zagrał jedno z najgorszych meczy ostatnich lat. Rozumiem ze to wina Xaviego ze piłkarze byli tak niechlujni w swoich zagraniach.
Jprdl come on. Mozna krytykowac Xaviego ale tu w tym meczu zawiedli piłlarze. Mieli sporo szans i wiekszosc zaprzepascili.
0
@partymaker A to Real lub Girona wygrali juz?
4
Nie winiłbym Xaviego a po prostu zawiedli piłkarze. Mnóstwo baboli i duza niechlujnosc. Tu i Guardiola by nie pomógł.
5
@Brashearr Mentala? 2x odrobilismy straty. To jest in plus a forma przyjdzie
0
Ta murawa to jest skandal jakis.
0
Szanuje za odrabianie strat bo to jest sztuka ale dzis po prostu brakowało De jonga i to widac
1
Za duzy chaos w obronie
0
W najgorszym wypadku moze byc -2 ale zaczna sie mecze z poważnymi rywalami. Sevill Bilbao Real czy RSSS.
Obrona musi sie ogarnac bo inaczej mozemy sobie wszystko skomplikowac.