1

https://gol24.pl/sad-wydal-wyrok-barcelona-winna-przekupstwo-w-sprawie-negreiry-przelewy-barcy-na-konto-wiceszefa-hiszpanskich-arbitrow-byly/ar/c2-17931123


Uwielbiam takie artykuły. Drażni mnie ta strona ostatnio. Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja o tym pojecia i jak skomplikowana jest to sprawa

7

Chimi to wyjatkowy boiskowy przygłup.

6

Czas sobie 1 słoiczek marynowanej papryki otworzyc :)

0

@tomek8756 Bo jest ale ładniejsza niz Ruby

0

@tomek8756 Meh. Wole Maeve która jest po prostu ze 2x ładniejsza

0

@FcPortoFan1999 Szwarga*

1

@MesQueUnClub_87 A to Lech nie miał problemów? Hotic Ishak Gholizadeh i Dagerstal w trakcie meczu wypadł

1

@FcPortoFan1999 Kubeł zimnej wody sie przyda i kibicom i piłkarzom Rakowa

5

@macio_944 Konszachty własciciela z rzadem Morawieckiego

1

Bez spiny ale niezłe upokorzenie jak gola im wali nawet Ba Loua xD

3

@Kamiloza91 "Piękny Raków! Jazda z pyrami"

Jazda powiadasz? Ez Lech poznan. Dobranoc

0

Co tam o pyrlandii pisałes @Kamiloza91

1

Lewy Marchwinski
Szymanski Zielinski Wszołek
Slisz
Karbownik Kiwior Bednarek Cash
Bułka

Marzenie.

1

@FcPortoFan1999 Wszystko zalezy od oferty. Lech dalej inwestuje w akademie by takich piłkarzy było wiecej. Przynosi to profit jak widac

Nie kazdy ma własciciela który ma tyle kasy. Lech sam na siebie zarabia i za to szacun

0

@FcPortoFan1999 Bez ironi moze własnie bedzie rasowa 9 xD

Ma technike,spryt i jest fajnie zbudowany. Nie jest to typowa silna 9 ale taki typ tez jest git

5

Bez dyskusji Marchwa obecnie najlepszy młody polak w eklapie. Alez on sie rozwinał przy Van den Bromie. Wow

2

Trzeba oddac Lechowi ze od Warty sie sie ruszyło w zespole. Jest wiecej jakosci na boisku

0

@FcPortoFan1999 Moze kibice pokory sie naucza. Nie mówie o wszystkich ofc

0

Swietny mecz Lecha. Rakow mimo gola jest dzis czesto bezradny

1

Marchewa kolejne 10 mln xD

Fenomenalny chłopak

0

No kur... Powinien byc remis.

0

Lubie Alana ale na boga niech on juz odejdzie z tego Lecha..

0

Szybko poszło. Ja prdl ma Pereire to kombinuja z tymi wachadłami a Lech nie umie tak grac a Alan nie umi bronic

0

@BorzyKrzys Pogubiłem sie juz xD

Pewnie w tej lub nastepnej powinien byc w kadrze meczowej

1

Dawaj Lech przełam zła passe :)

2

@Danny Gaucho To zależy. W wieku 18 lat nadal bardziej mi sie podobały dojrzalsze dziewczyny 25-30.

Moze to mylne wrażenie ale co raz bardziej nastolatkom podobaja sie dziewczyny dojrzalsze i doswiadczone niz te dziewuchy rodem z liceum etc

1

@Ojciec5tkidzieci Milfy>>>>>Dwudziestki.

Znalezc fizycznie i seksualnie dojrzała 20 a nie jakas rozpuszczona guwniare to jak szukanie igły w stogu siana.

Osobiscie wolałbym szukac w granicach 25-35 niz brac jakas nastolatke

0

@FcPortoFan1999 Legia idzie na mistrza bo maja kadre znacznie lepsza niz Lech i Raków+ doswiadczenie z europy którego brakuje Rakowowi.

Remis nie bedzie zły bo sezon długi ale no nie wypada przegrac

0

@FcPortoFan1999 Remis tez bedzie okej. Na pewno nie moga meczu przegrac. Z drugiej strony Lech z nimi grac nie umie poza meczem pod koniec sezonu ale wtedy mieli wywalone jajca

3

Mea culpa Raków ma duzo wieksze problemy kadrowe. W Lechu brak Golizadeha I byc moze Ishaka.

@FcPortoFan1999 To bez wymówek Lecha musi grac o pełna pule

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?