Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://gol24.pl/sad-wydal-wyrok-barcelona-winna-przekupstwo-w-sprawie-negreiry-przelewy-barcy-na-konto-wiceszefa-hiszpanskich-arbitrow-byly/ar/c2-17931123
Uwielbiam takie artykuły. Drażni mnie ta strona ostatnio. Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja o tym pojecia i jak skomplikowana jest to sprawa
7
Chimi to wyjatkowy boiskowy przygłup.
6
Czas sobie 1 słoiczek marynowanej papryki otworzyc :)
0
@tomek8756 Bo jest ale ładniejsza niz Ruby
0
@tomek8756 Meh. Wole Maeve która jest po prostu ze 2x ładniejsza
0
@FcPortoFan1999 Szwarga*
1
@MesQueUnClub_87 A to Lech nie miał problemów? Hotic Ishak Gholizadeh i Dagerstal w trakcie meczu wypadł
1
@FcPortoFan1999 Kubeł zimnej wody sie przyda i kibicom i piłkarzom Rakowa
5
@macio_944 Konszachty własciciela z rzadem Morawieckiego
1
Bez spiny ale niezłe upokorzenie jak gola im wali nawet Ba Loua xD
3
@Kamiloza91 "Piękny Raków! Jazda z pyrami"
Jazda powiadasz? Ez Lech poznan. Dobranoc
0
Co tam o pyrlandii pisałes @Kamiloza91
1
Lewy Marchwinski
Szymanski Zielinski Wszołek
Slisz
Karbownik Kiwior Bednarek Cash
Bułka
Marzenie.
1
@FcPortoFan1999 Wszystko zalezy od oferty. Lech dalej inwestuje w akademie by takich piłkarzy było wiecej. Przynosi to profit jak widac
Nie kazdy ma własciciela który ma tyle kasy. Lech sam na siebie zarabia i za to szacun
0
@FcPortoFan1999 Bez ironi moze własnie bedzie rasowa 9 xD
Ma technike,spryt i jest fajnie zbudowany. Nie jest to typowa silna 9 ale taki typ tez jest git
5
Bez dyskusji Marchwa obecnie najlepszy młody polak w eklapie. Alez on sie rozwinał przy Van den Bromie. Wow
2
Trzeba oddac Lechowi ze od Warty sie sie ruszyło w zespole. Jest wiecej jakosci na boisku
0
@FcPortoFan1999 Moze kibice pokory sie naucza. Nie mówie o wszystkich ofc
0
Swietny mecz Lecha. Rakow mimo gola jest dzis czesto bezradny
1
Marchewa kolejne 10 mln xD
Fenomenalny chłopak
0
No kur... Powinien byc remis.
0
Lubie Alana ale na boga niech on juz odejdzie z tego Lecha..
0
Szybko poszło. Ja prdl ma Pereire to kombinuja z tymi wachadłami a Lech nie umie tak grac a Alan nie umi bronic
0
@BorzyKrzys Pogubiłem sie juz xD
Pewnie w tej lub nastepnej powinien byc w kadrze meczowej
1
Dawaj Lech przełam zła passe :)
2
@Danny Gaucho To zależy. W wieku 18 lat nadal bardziej mi sie podobały dojrzalsze dziewczyny 25-30.
Moze to mylne wrażenie ale co raz bardziej nastolatkom podobaja sie dziewczyny dojrzalsze i doswiadczone niz te dziewuchy rodem z liceum etc
1
@Ojciec5tkidzieci Milfy>>>>>Dwudziestki.
Znalezc fizycznie i seksualnie dojrzała 20 a nie jakas rozpuszczona guwniare to jak szukanie igły w stogu siana.
Osobiscie wolałbym szukac w granicach 25-35 niz brac jakas nastolatke
0
@FcPortoFan1999 Legia idzie na mistrza bo maja kadre znacznie lepsza niz Lech i Raków+ doswiadczenie z europy którego brakuje Rakowowi.
Remis nie bedzie zły bo sezon długi ale no nie wypada przegrac
0
@FcPortoFan1999 Remis tez bedzie okej. Na pewno nie moga meczu przegrac. Z drugiej strony Lech z nimi grac nie umie poza meczem pod koniec sezonu ale wtedy mieli wywalone jajca
3
Mea culpa Raków ma duzo wieksze problemy kadrowe. W Lechu brak Golizadeha I byc moze Ishaka.
@FcPortoFan1999 To bez wymówek Lecha musi grac o pełna pule