Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1 Uwielbiam takie momenty xd
Chociaz Barca tez czesto była tak wyjasniana i nie było to miłe ;x
6
@Rust_Cohle Co tam pisałes?
1
@Rust_Cohle Wam by sie wpierd przydał żebys troche ogłady złapał bo juz męczacy sie robisz.
Taki wyszczekany nie byłes jak łomot dostawał Liverpool od Realu lub w lidze.
0
@Rust_Cohle Ciekawe ze mecz trwa 30 min. Równie dobrze mozecie dostac manite.
1
@Rust_Cohle Ja rozumiem ze mocna cisnac beke z Totków ale tobie to tez mocno siadło.
Gracie w 10 i szukasz tylko pretekstu by cisnac KFC a co zrobił LFC w tym meczu poza głupota Jonesa?
Smiejesz sie z każdego a to ty na błazna wychodzisz. Dobranoc
0
@Rust_Cohle Liverpool tez by mógł
0
Girona i tak ma szczescie ze ma rewelacyjny terminarz bo potem 4 mecze ze sredniakamk lub z potencjalnymi spadkowiczami. Potem juz bedzie Bilbao Valencia Barca RSSS Betis czy Kotletiko
0
To moze byc taki sezon jak z Leicester w PL. Chociaz wydaje mi sie ze na wiosne Girona nie bedzie juz taka dobra.
0
@FcPortoFan1999 Tam w ogole jakosci brakuje. Nieprzygotowani na awans byli i sa tego efekty
0
Nie ma opcji poleci głowa trenera Ruchu po tym meczu @FcPortoFan1999
1
@xvcWinterSoldier Cos za cos xd
0
@Stinger_ Nie chodzi tylko gole a o wpływ na zespół
@Khajio ale tu nie chodzi tylko o gole a o jego wpływ na mecz. Alvarez czesto daje impuls a Erling jest tylko lub az wybitnym egzekutorem
3
Uwielbiam czosnek.
3 dni po 2 zabki dziennie i postawiło mnie na nogi bo rozkładało mnie konkretnie ;)
2
Alvarez to jest kocur. Dla mnie to on moze byc lepszy od Erlinga niebawem :)
City umie w transfery
3
Eh ten ŁKS co z ich przyzwoitej gry jak w obronie sa ciency jak sik pajaka.
Kolejny raz Moskal spadnie z nimi xd
0
Za chwile ciekawy meczyk Cracovii z ŁKSem @FcPortoFan1999
0
Moze za ostro ale co we łbie miał Baena by łokciem uderzyc z premedytacja Mitrovicia...
1
https://tiny.pl/c5v6w
Uuu no i nie podoba mi sie ten przekaz kitku. @Kgorecki2500
11
Czyli Swiecicki miał racje mówiąc Star is born :]
Ten mecz to game changer dla Fermina
2
Talentów w La Masii jak mrówków :)
9
https://www.wprost.pl/kraj/11412487/dabrowa-gornicza-ksiadz-tomasz-z-wydal-oswiadczenie-warto-przeczytac-definicje-orgii.html
Hahaha :]
Oby tak dalej. Co raz blizej do upadku tej zepsutej instytucji
1
@HighestInTheRoom To pewnie jak Slisz i inni wychowankowie Legii.
Oh wait...
13
Ale by siadł filmik Cwiakały o Ferminie ;)
26
Dorzuciłbym Balde i odrestaurowanie De jonga
1
@arasz1819 Przynajmniej dobrze broni ale fizycznie troche odstaje co było widac w koncówce
2
Filip Marchwinski ekstraklasa 23/4
8 Meczy
5 goli
1 Asysta
XG 1.96
XA 0.62
1.7 udanego dryblingu na 90 minut
80% wygranych pojedynków
Marchewa zjada ta lige obecnie
@FcPortoFan1999
0
Co za przypadek ze Gavi grajac na nominalnej pozycji wymiata :]
Każdy to wiedział ze Gavi na LS meczy bułe tylko Denzel opózniony :/
11
@Culer_1906 Piekny @VamosRakieta
0
@FcPortoFan1999 Tak mecz Lecha z Pogonia jak sedzia dymał kolejorza xd
3
@FcPortoFan1999 znowu wpier od Benfici xd
A tak serio to co z tym Porto jest nie tak ze znowu daja sie ograc druzynie z Lizbony