3

@Bocheno1 Uwielbiam takie momenty xd

Chociaz Barca tez czesto była tak wyjasniana i nie było to miłe ;x

6

@Rust_Cohle Co tam pisałes?

1

@Rust_Cohle Wam by sie wpierd przydał żebys troche ogłady złapał bo juz męczacy sie robisz.

Taki wyszczekany nie byłes jak łomot dostawał Liverpool od Realu lub w lidze.

0

@Rust_Cohle Ciekawe ze mecz trwa 30 min. Równie dobrze mozecie dostac manite.

1

@Rust_Cohle Ja rozumiem ze mocna cisnac beke z Totków ale tobie to tez mocno siadło.

Gracie w 10 i szukasz tylko pretekstu by cisnac KFC a co zrobił LFC w tym meczu poza głupota Jonesa?

Smiejesz sie z każdego a to ty na błazna wychodzisz. Dobranoc

0

@Rust_Cohle Liverpool tez by mógł

0

Girona i tak ma szczescie ze ma rewelacyjny terminarz bo potem 4 mecze ze sredniakamk lub z potencjalnymi spadkowiczami. Potem juz bedzie Bilbao Valencia Barca RSSS Betis czy Kotletiko

0

To moze byc taki sezon jak z Leicester w PL. Chociaz wydaje mi sie ze na wiosne Girona nie bedzie juz taka dobra.

0

@FcPortoFan1999 Tam w ogole jakosci brakuje. Nieprzygotowani na awans byli i sa tego efekty

0

Nie ma opcji poleci głowa trenera Ruchu po tym meczu @FcPortoFan1999

1

@xvcWinterSoldier Cos za cos xd

0

@Stinger_ Nie chodzi tylko gole a o wpływ na zespół
@Khajio ale tu nie chodzi tylko o gole a o jego wpływ na mecz. Alvarez czesto daje impuls a Erling jest tylko lub az wybitnym egzekutorem

3

Uwielbiam czosnek.

3 dni po 2 zabki dziennie i postawiło mnie na nogi bo rozkładało mnie konkretnie ;)

2

Alvarez to jest kocur. Dla mnie to on moze byc lepszy od Erlinga niebawem :)

City umie w transfery

3

Eh ten ŁKS co z ich przyzwoitej gry jak w obronie sa ciency jak sik pajaka.

Kolejny raz Moskal spadnie z nimi xd

0

Za chwile ciekawy meczyk Cracovii z ŁKSem @FcPortoFan1999

0

Moze za ostro ale co we łbie miał Baena by łokciem uderzyc z premedytacja Mitrovicia...

1

https://tiny.pl/c5v6w

Uuu no i nie podoba mi sie ten przekaz kitku. @Kgorecki2500

11



Czyli Swiecicki miał racje mówiąc Star is born :]
Ten mecz to game changer dla Fermina

2

Talentów w La Masii jak mrówków :)

9

1

@HighestInTheRoom To pewnie jak Slisz i inni wychowankowie Legii.

Oh wait...

13

Ale by siadł filmik Cwiakały o Ferminie ;)

26



Dorzuciłbym Balde i odrestaurowanie De jonga

1

@arasz1819 Przynajmniej dobrze broni ale fizycznie troche odstaje co było widac w koncówce

2

Filip Marchwinski ekstraklasa 23/4

8 Meczy
5 goli
1 Asysta
XG 1.96
XA 0.62
1.7 udanego dryblingu na 90 minut
80% wygranych pojedynków

Marchewa zjada ta lige obecnie

@FcPortoFan1999

0

Co za przypadek ze Gavi grajac na nominalnej pozycji wymiata :]

Każdy to wiedział ze Gavi na LS meczy bułe tylko Denzel opózniony :/

11

0

@FcPortoFan1999 Tak mecz Lecha z Pogonia jak sedzia dymał kolejorza xd

3

@FcPortoFan1999 znowu wpier od Benfici xd

A tak serio to co z tym Porto jest nie tak ze znowu daja sie ograc druzynie z Lizbony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?