Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.meczyki.pl/newsy/to-pozostalo-lechowi-poznan-jasny-cel-dlugoterminowy-abysmy-wiecej-nie-musieli-fetowac-takich-chwil/209853-n
Swietny artykuł może pare osób przejrzy na oczy. Lech przegrał 4-1 ale nie dlatego ze nie mieli mentala czy zaangażowania. Byli po prostu słabsi. Fiorentina to tez nie jakis byle jaki sredniak. Maja fajnych piłkarzy i trenera i potrafili ograc ekipy z mediolanu.
4
@tristan87 Do dymisji :)
4
@Luciano99 Po co stary. @jowita zasłoni cała bramke
1
@Kamilos84 I dobrze niech sie ogrywa
0
@Hosh Najlepiej zarabia sie na skrzydłowych. U nas oni sa jak Yeti kazdy słyszał a nikt nie widział.
Ok jest Kaminski i Skóras ale oni raczej nigdy topem nie beda chociaz moze sie myle
0
@Hosh Budzet i prestiz ligi swoje robi. No i oni potrafia po 50 mln zarobic na 1 piłkarzu co dla nas jest nierealne
1
Prawda jest taka ze jesli polskie kluby chca sie rozwijac to musza grac minimun w LKE.
0
@Hosh Ale czy ktos sadził ze bedzie inaczej? My jestesmy na poziomie takich Djurgarden. Nie mamy argumentow na rywali powazniejszych którym chce sie grac na 100%
Mimo wszystko cwiercfinał to dobry wynik bez wzgledu na to z kim Lech grał.
0
@FcPortoFan1999 Niestety Bednarek nie daje mi argumentow by go bronic. Fatalny mecz
1
@Hosh Villareal tez ogór? Juz sie zaczyna deprecjonowanie..
0
@talizmo Ty głupi jestes? Tu nie o mental chodzi a o czyste umiejetnosci. Lech jest po prostu słabszy
3
No niestety wszystko sie posypało.
Dziekujemy za fajna przygode w pucharach.
0
Niestety to chyba koniec.
Bardzo słabo gramy w obronie a rywal to wykorzystuje. Widac ogromny przeskok jakosciowy z djurgarden na Fiorentine
0
Ma ktos gola Velde z tvpsport?
6
@arasz1819 Nie ma Dagerstala a Salamon zawieszony. Nie ma za bardzo wyboru
1
Mimo przyzwoitej gry widac różnice w jakosci na rzecz Fiołków.
To niestety raczej bedzie koniec fajnej przygody Lecha
0
@AmigoBlancos Bez jaj 2 ost mecze nieco słabsze ale sezon ma dobry.
2
Brakuje Dagerstala lub Salamona. Satka strasznie nijaki ale co sie dziwic jak nie grał
0
Aj niestety 1-2 :(
0
Oj chyba siedza te 2 karne Ishakowi bo strasznie meczy sie na tym boisku
1
@IronSanHybrid No chłop nie gra bo byli lepsi i nagle wypadli ;/
5
Lech mimo wyniku całkiem solidnie gra póki co.
0
Ishak pod forma ostatnio. W gazie lutowałby od razu
0
@BorzyKrzys Chłop bez rytmu meczowego i to widac
0
No nie wyglada to dobrze :(
0
@MarioVeB! Tak było nie zmyslam.
0
@MarioVeB! Widze ze niczego cie banicja nie nauczyła. Winszuje głupoty.
1
@kuz To możliwe ale wazne by dali z siebie maksa
4
@MarioVeB! Ale cie ten Lech uwiera. Zamiast kibicowac Lechowi by nabijał pkt do rankingu to włacza sie tobie typowa polska zawisc i ból dupy.
Powinienes sie cieszyc bo dzieki Lechowi reszta moze miec nieco łatwiejsza droge do pucharów.
No ale do kogo ja to pisze?
0
@MarioVeB! @Moderacja długo jeszcze bedziecie te wpisy tolerowac? Gosc wrócił z banicji i znowu szuka guza.