0

https://www.meczyki.pl/newsy/to-pozostalo-lechowi-poznan-jasny-cel-dlugoterminowy-abysmy-wiecej-nie-musieli-fetowac-takich-chwil/209853-n

Swietny artykuł może pare osób przejrzy na oczy. Lech przegrał 4-1 ale nie dlatego ze nie mieli mentala czy zaangażowania. Byli po prostu słabsi. Fiorentina to tez nie jakis byle jaki sredniak. Maja fajnych piłkarzy i trenera i potrafili ograc ekipy z mediolanu.

4

@tristan87 Do dymisji :)

4

@Luciano99 Po co stary. @jowita zasłoni cała bramke

1

@Kamilos84 I dobrze niech sie ogrywa

0

@Hosh Najlepiej zarabia sie na skrzydłowych. U nas oni sa jak Yeti kazdy słyszał a nikt nie widział.

Ok jest Kaminski i Skóras ale oni raczej nigdy topem nie beda chociaz moze sie myle

0

@Hosh Budzet i prestiz ligi swoje robi. No i oni potrafia po 50 mln zarobic na 1 piłkarzu co dla nas jest nierealne

1

Prawda jest taka ze jesli polskie kluby chca sie rozwijac to musza grac minimun w LKE.

0

@Hosh Ale czy ktos sadził ze bedzie inaczej? My jestesmy na poziomie takich Djurgarden. Nie mamy argumentow na rywali powazniejszych którym chce sie grac na 100%

Mimo wszystko cwiercfinał to dobry wynik bez wzgledu na to z kim Lech grał.

0

@FcPortoFan1999 Niestety Bednarek nie daje mi argumentow by go bronic. Fatalny mecz

1

@Hosh Villareal tez ogór? Juz sie zaczyna deprecjonowanie..

0

@talizmo Ty głupi jestes? Tu nie o mental chodzi a o czyste umiejetnosci. Lech jest po prostu słabszy

3

No niestety wszystko sie posypało.

Dziekujemy za fajna przygode w pucharach.

0

Niestety to chyba koniec.

Bardzo słabo gramy w obronie a rywal to wykorzystuje. Widac ogromny przeskok jakosciowy z djurgarden na Fiorentine

0

Ma ktos gola Velde z tvpsport?

6

@arasz1819 Nie ma Dagerstala a Salamon zawieszony. Nie ma za bardzo wyboru

1

Mimo przyzwoitej gry widac różnice w jakosci na rzecz Fiołków.

To niestety raczej bedzie koniec fajnej przygody Lecha

0

@AmigoBlancos Bez jaj 2 ost mecze nieco słabsze ale sezon ma dobry.

2

Brakuje Dagerstala lub Salamona. Satka strasznie nijaki ale co sie dziwic jak nie grał

0

Aj niestety 1-2 :(

0

Oj chyba siedza te 2 karne Ishakowi bo strasznie meczy sie na tym boisku

1

@IronSanHybrid No chłop nie gra bo byli lepsi i nagle wypadli ;/

5

Lech mimo wyniku całkiem solidnie gra póki co.

0

Ishak pod forma ostatnio. W gazie lutowałby od razu

0

@BorzyKrzys Chłop bez rytmu meczowego i to widac

0

No nie wyglada to dobrze :(

0

@MarioVeB! Tak było nie zmyslam.

0

@MarioVeB! Widze ze niczego cie banicja nie nauczyła. Winszuje głupoty.

1

@kuz To możliwe ale wazne by dali z siebie maksa

4

@MarioVeB! Ale cie ten Lech uwiera. Zamiast kibicowac Lechowi by nabijał pkt do rankingu to włacza sie tobie typowa polska zawisc i ból dupy.

Powinienes sie cieszyc bo dzieki Lechowi reszta moze miec nieco łatwiejsza droge do pucharów.

No ale do kogo ja to pisze?

0

@MarioVeB! @Moderacja długo jeszcze bedziecie te wpisy tolerowac? Gosc wrócił z banicji i znowu szuka guza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?