1

@DonCarletto Sekspedycja z tych wszystkich najlepsza

1

@Bobo25 Fajne komedie az sobie odpale

2

@MesQueUnClub96 Swiadomie wybieram smierc

2

@michal26 Skorza tez ale tam inna sytuacja była

2

La Bamba w pigułce xD

Zadałem ciekawe pytanie a tu nagle szambo polityczne sie zrobiło :)

Aj trzeba bedzie sie wylogowac na czas wyborów bo nie bedzie sie dało tu wytrzymac

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 I kontrowersyjny wiec nie wierze w taki obrót sprawy

2

@arasz1819 Na pewno nie. Runjaic dobrze sobie radzi nie ma powodow do zmiany

0

@woy_one A Runjaic to co? Pies?

0

@Ascend No i niestety nie podobasz mi sie kolego.

0

@Comentateiro Ale zawsze mozesz wiec sie nie liczy ;]

1

La Bambo co zawsze chcieliscie zrobic a nie bedzie wam dane?

U mnie niespełnione marzenie to koncert Linkin Park z Chesterem.

Niestety zostaje tylko odtwarzanie na yt. Lubie czasem odpalic ten z krakowa.

2



Piekna piosenka chociaz tekstowo jest dosyc krótka. Jedna z moich ulubionych a Mike Shinoda z Chesterem zrobili z tego krótkiego tekstu prawdziwe złoto.

Chester na zawsze w serduszku.

@Colon

5

Pare zdjec i ciekawostek o erupcji Szywiełucza na kamczatce.

Była to potezna erupcja o sile prawdopodobnie VEI 4

Warstwa popiołu w okolicznych wioskach miała od 10 do 20cm grubosci.

Z wioski Kiyuchi wywieziono 960km2 popiołu wulkanicznego.

Spływ piroklastyczny po zawaleniu sie kolumny erupcyjnej i wysadzeniu kopuły lawowej przebył ok 19km niosac za soba m.in duze bloki andezytu.


Wulkan obecnie przejawia niewielka aktywnosc a w skutek zniszczenia kopuły lawowej powstał nowy krater. Z duzo doza prawdopodobienstwa zacznie sie formowanie kolejnej kopuły lawowej.

Zdjecie poglądowe:
https://tiny.pl/wvlpw
https://tiny.pl/wvlp5

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

1

Sytuacja w hiszpanskim footballu wyglada jak żywcem wzieta z Polski za kadencji Lato i poprzedników.

0

Niestety 7 kwietnia zaginał Grzegorz Gawlik jeden z polskich eksploratorów wulkanów. W deszczowy dzien wybrał sie na wspinaczke na Japonski wulkan Ontake. Poszukiwania trwaja ale możliwe jest ze zginał albo przy wspinaczce albo po zejsciu laharu.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Gawlik

11

@Emhyr No bo tak to wyglada. To nie było za mądre ze strony Pereza zwłaszcza ze Laporta powiedział prawde o tym ilu ludzi zwiazanych z Realem jest lub było zwiazanych z LaLiga etc

1

@Barca1992 To polecam obejrzec film ten. Swietna rozrywka

1

3

Gdzie jest kur reka trenera? Co im wpaja na treingach ze boja sie grac prostopadłe piłki?

3

Brawo Miernoty. Po Atletiko moze byc 8 pkt tylko.

Kur oni wszyscy wygladaja jak flegmatycy

0

Niedobrze mi sie robi od ogladania Barcy w ostatnich meczach.

Zero pressingu zero gry na 1 kontakt. Kur Valverde v2 z mniejsza jakoscia w ataku.

11

Xavi Xavim ale jakim cudem oni sa tak niechlujni przy prostych podaniach?

To juz nie jest trenera wina ze oni prosto podac nie potrafia.

2

Ja pier czy nasz trener moze w koncu zareagowac na ten brak kreatywnosci?

Ile oni piłek podali Lewemu zeby chociaz mógł strzał oddac?

Żenada jacy my ostatnio jestesny bezjajeczni. Zero gry na 1 kontakt zero strzałow z dystansu...

1

Ciekawostka

Aragorn gdy poslubił Arwene miał 88 lat natomiast ona liczyła sobie jakies 2777 lub 2778 :]

7



Oo kur ale masakra. Dramat piłkarza Radomiaka.

4

@tomek8756 Nadal Bundy>>>wszystko inne.

To jak Al jechał po wszystkich i wszystkim jest po prostu genialne zwłaszcza w dzisiejszych czasach

5

@macio_944 Dla mnie nic nie ma podjazdu do Swiata według bundych zwłaszcza w obecnych czasach ten serial to złoto.

2

Ale bedzie 1 liga miec stadiony xD

Lechia juz prawie spadła
Sląsk i Lubin tez nieciekawa sytuacja
Miedz to juz w zasadzie jest 1 ligowcem

O ironio walka o utrzymanie ciekawsza niz walka o mistrza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?