1

@kuz To możliwe ale wazne by dali z siebie maksa

4

@MarioVeB! Ale cie ten Lech uwiera. Zamiast kibicowac Lechowi by nabijał pkt do rankingu to włacza sie tobie typowa polska zawisc i ból dupy.

Powinienes sie cieszyc bo dzieki Lechowi reszta moze miec nieco łatwiejsza droge do pucharów.

No ale do kogo ja to pisze?

0

@MarioVeB! @Moderacja długo jeszcze bedziecie te wpisy tolerowac? Gosc wrócił z banicji i znowu szuka guza.

0

@Criss18Barca A ja mam beke z ludzi którzy nie rozumieja o co jest ta afera.

Chłopie nie chodzi o kare a o czas jej wykonania 10h przed meczem? Albo zawieszaja od razu albo niech czekaja na wynik próbki b.

1



Roads untraveled od Linkin Park w Need for speed. Kolejny powód by film obejrzec

1

@escarabajo No i o tym pisze. Albo zawieszac od razu(Najlepsze wyjscie) albo na długo przed meczem w LKE gdzie wczesniej UEFA pisała ze kara moze byc wykonana po miesiacu albo i dłuzej

1

@escarabajo Klub nie dostałby walkowera za głupote 1 piłkarza.

Chodzi mi o czas kiedy go zawiesili a nie o sama kare bo ta jest logicznym posunieciem.

Zgadzam sie ze zawieszenie powinno byc od razu

1

@Gosciuu Akurat na srodku obrony Lech ma spory komfort. Zagra Dagerstal a w razie w jest Satka

1

Gdybysmy pili kielona za kazdy głupi post @MesQueUnClub96 to zakład pogrzebowy as bytom miałby pełne rece roboty.

0

Barcelona jest w kryzysie czy to finansowym/sportowym/instytucjonalnym i to jest fakt.

Pragne tylko przypomniec ze wielkie kluby przechodza przez kryzysy co udowadnia przykład Liverpoolu Milanu czy MU.

Czy nam sie to podoba czy nie Barcelona potrzebuje przede wszystkim cierpliwosci. Fundamenty na powrót na szczyt mamy.

Mysle ze w ciagu 2 lat sytuacja finansowa na tyle sie poprawi ze bedzie mozna duzo wiecej zdziałac na rynku a to przede wszystkim nas ogranicza i absurdalne kontrakty m.in Busiego czy Alby.

4

@Faro Smutne jak forma Fatiego

1

https://bi.im-g.pl/im/d8/d6/12/z19752920AMP,Wiosna-w-powietrzu.jpg

Jak widac wiosna za oknem bo koteły zakwitły :)

3

A na kamczatce w 4 dni doszło do 2 poteznych erupcji wulkanów.

Ale Rosji nie szkoda wiec jak chca to niech wybuchaja do woli

0

@BorzyKrzys No popatrz a wyszło lepiej jak w FF :]

0

@Bobo25 Owszem jest. Na moje to nfs jest lepszy niz kazda czesc FaF.

0

@damianfcb105 Mi sie w ogole nie podobały i ogladałem z nudów. Ww NFS wbił mnie w fotel.

Nie wiem o co chodzi ale sobie chyba 2x odpale. 2h zleciało niewiadomo kiedy xd

0

@wasacz Serio NFS to jest kawał dobrego filmu z dobra muzyka. Jestem pozytywnie zaskoczony bo na ogół nie lubie tego typu filmów.

Widziałem tez z 3 czesci Szybkich i kazda o klase gorsza od NFS.

4

Wtf jakim cudem Need for speed z 2014 jest tak dobrym filmem opartym o gre?

Duzo lepsza zabawa niz z tasiemcem Szybcy i wsciekli

@macio_944 @Jakchcesz @Ojciec5tkidzieci

2

Dzieki ci Pep za obicie mordy szwabom

10

Od Mundialu Lewy to jest piz a nie piłkarz. Drewno to najłagodniejsze okreslenia. Zero pozytku z niego.

1

Niezła ironia bedzie jak Lech pomoze Legii zdobyc majstra xD

A po tym co kibice Rakowa i papszun gadali taki zimny prysznic dobrze by im zrobił

4

@Kapitan hawk I fajnie. Niech se głupi ryj Rakow rozwali ;)

1

Radom jadymy z nimi!

2

Miedzinsky top kanał komediowy na polskim yt :)

0

@graco14 Otóż nie.

6

Makowiec>>>Sernik bez dyskusji.

8

@Kgorecki2500 Przejezdzam 5 osob zamiast 1

2

@AdiKingu96 Wybitnie głupie podejscie. Winszuje

4

@Kondziubarca Twitter za Elona to wielki burdel. Żenujaca postawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?