Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@siuuu Film lepszy niz ksiazka w moim odczuciu
7
@Nazio87 Zwyrol. Boczek i Flaczki to rarytas
0
@Colon Gówno mnie to interesuje :/
5
Wódeczka boczek i zaraz w kime
0
@Esteban_ Oo tego nie znam xd
0
Dla fanów filmów typu Zombiebobry czy atak krwiożerczych donatów oraz Rekinada polecam Tsunami Zombie :]
12
@barcanawieki Brzmi jak podryw na @VegetaPolska
3
@GeneralXavi On i tak jest stary wiec wszystko mu jedno xd
3
De niro tanczacy w kiecce w Gwiezdnym pyle to jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w filmach xD
24
@abram3k A szedł w zaparte jak Czesiek? Jest różnica w byciu skazanym i przyznaniu sie do tego a tym ze udaje sie ze nie pamieta sie 711 połaczen z fryzjerem
0
@Kengo Czemu nie. Tolkien byłby czytany
0
@Gosciuu Zibi flop.
0
@Colon Czekam az dupnie yellowstone. Niestety chyba tego doswiadcze :/
W sumie taka smierc spoko. Szybka kremacja xd
0
A sankcje jakies czy cus?
2
@GeraltzKatalonii Co nie zmienia faktu ze Stano to hipokryta w wielu aspektach
4
@Kondziubarca Chłop jest niesamowicie bezczelny
0
Lubicie toy story?
Jesli tak to horror Benny cie kocha to kompletne przeciwienstwo. Odjechany film :]
3
@Encore Mimo wszystko w Al Sadd tez swoje zrobił
3
@Encore Patrzac na te video tez mam takie wrazenie
0
@Encore Jest potencjał ale 100 baniek?
5
Trenerka juz zweryfikowała Pirlo,Inzaghiego,Lamparda,Gerrarda czy Solskjeara.
Na ich tle Xavi radzi sobie nie najgorzej chociaz tez jest nad czym pracowac.
57
Dobrze ze cie zwolnił
1
@Nazio87 I cyk blokujemy :]
0
@Nazio87 Dla fanów rodzynek,sernika z rodzynkami i hawajskiej jest oddzielne miejsce w piekle :]
1
Rodzynki flop czy top?
Flop. Koniec dyskusji.
1
@macio_944 Stojanow byłby grany :]
1
Herbatka z miodem i cytryna? Top.
25
@FCB24 Przeciez daje. Drybling nie zawsze jest podstawa. Zobacz jakie piły Rafa posyła
2
Mam nadzieje ze Santos odetnie sie od tego rakowiska zwiazanego z KS.
0
Może tak zle nie bedzie. Dam mu szanse :)