1

@siuuu Film lepszy niz ksiazka w moim odczuciu

7

@Nazio87 Zwyrol. Boczek i Flaczki to rarytas

0

@Colon Gówno mnie to interesuje :/

5

Wódeczka boczek i zaraz w kime

0

@Esteban_ Oo tego nie znam xd

0

Dla fanów filmów typu Zombiebobry czy atak krwiożerczych donatów oraz Rekinada polecam Tsunami Zombie :]

12

@barcanawieki Brzmi jak podryw na @VegetaPolska

3

@GeneralXavi On i tak jest stary wiec wszystko mu jedno xd

3

De niro tanczacy w kiecce w Gwiezdnym pyle to jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w filmach xD


24

@abram3k A szedł w zaparte jak Czesiek? Jest różnica w byciu skazanym i przyznaniu sie do tego a tym ze udaje sie ze nie pamieta sie 711 połaczen z fryzjerem

0

@Kengo Czemu nie. Tolkien byłby czytany

0

@Gosciuu Zibi flop.

0

@Colon Czekam az dupnie yellowstone. Niestety chyba tego doswiadcze :/

W sumie taka smierc spoko. Szybka kremacja xd

0

A sankcje jakies czy cus?

2

@GeraltzKatalonii Co nie zmienia faktu ze Stano to hipokryta w wielu aspektach

4

@Kondziubarca Chłop jest niesamowicie bezczelny

0

Lubicie toy story?

Jesli tak to horror Benny cie kocha to kompletne przeciwienstwo. Odjechany film :]

3

@Encore Mimo wszystko w Al Sadd tez swoje zrobił

3

@Encore Patrzac na te video tez mam takie wrazenie

0

@Encore Jest potencjał ale 100 baniek?

5

Trenerka juz zweryfikowała Pirlo,Inzaghiego,Lamparda,Gerrarda czy Solskjeara.

Na ich tle Xavi radzi sobie nie najgorzej chociaz tez jest nad czym pracowac.

57

Dobrze ze cie zwolnił

1

@Nazio87 I cyk blokujemy :]

0

@Nazio87 Dla fanów rodzynek,sernika z rodzynkami i hawajskiej jest oddzielne miejsce w piekle :]

1

Rodzynki flop czy top?

Flop. Koniec dyskusji.

1

@macio_944 Stojanow byłby grany :]

1

Herbatka z miodem i cytryna? Top.

25

@FCB24 Przeciez daje. Drybling nie zawsze jest podstawa. Zobacz jakie piły Rafa posyła

2

Mam nadzieje ze Santos odetnie sie od tego rakowiska zwiazanego z KS.

0

Może tak zle nie bedzie. Dam mu szanse :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?