3

@LewoSkrzydlowy11 To guwno muzyka nazywasz? Czemu mnie to nie dziwi

4

@barcelonaLM Wstyd do konca zycia xD

0

Kurła głodny jestem.

Moze Piwo na kolacje :] hmm

4

Swego czasu my tez mielismy szpital i kibice białych sie z tego cieszyli.

Karma is a bitch madrycioki.

3

@MesQueUnClub96 W żopie

7

Czas se zrobic quesadile z kurczakiem i oscypkiem.

1

@Luciano99 Jamal of course :]

6

Amol to swietna imwestycja. Mnogosc jego zastosowania jest olbrzymia i co ważne jest skuteczny. Postawił mnie na nogi :)

2

1

Co wy wiecie o @Comentateiro

3

@barcu$ To niezle. Konfitura jedna

0

@Jacu327 Wzrost 30 cm waga 1 kg :)

8

Ale ta grypa szybko rozkłada człowieka. Rano git a teraz pod kocem i pije wode z cytryna.

0

@Colon Steve był nudny w opór :)

0

Nareszcie Jefferson sie pojawił :)

11

#Nikogo

Z Siostra jest okej ma jakas mocniejsza grype. Niesety zaraziła i mnie ale to niska cena. Ważne ze powoli zdrowieje.

2

Zamknij pan morde panie Tebas bo wali jak z obory i czuc to nawet przez ekran telefonu

2

@Danny Gaucho Wiesz ze łysy z twojego awatara zagrał w filmie Uwe Bolla xd?

0

@arsenallondyn0 Jacksona :]

4

Ciekawostki z Ardy

Mithril to najcenniejszy materiał wystepujacy tylko w Morii(Zwany inaczej prawdziwym srebrem). Mithril był wytrzymalszy od stali i wykorzystywano go do wielu rzeczy m.in do produkcji uzbrojenia.
Kolczuga która miał Bilbo i Frodo była warta wiecej niz całe Shire razem wziete.
Mithril występował także w Numenorze.

Poza kolczuga Froda hełmy strażników cytadeli były zrobione z mithrilu oraz po upadku Saurona krasnoludy zbudowały w Minas Anor brame z tego materiału.

Z mithrilu wytwarzano takze stop gwiezdno ksiezycowy zwany Ithildinem. Z tego materiału zbudowana była brama Morii.
Ithildin można było ujrzec tylko w swietle gwiazd.

@TheNekro94 @Jakchcesz @macio_944 @AssisMoreira @Szreko @Vitoo

0

@Zoker Patrzac na to co wyprawiaja to pewnie tesknia xd

3

@Zoker Byc może własnie zmiana otoczenia była mu potrzebna

1

Chelsea niezle wydymana przez Barce i Real.

Zabralismy im Christensena a biali Rudigera i rypło sie wszystko w The Blues i jeszcze ten Auba xD

2

Graty @michalgajdek :)

5

Kto by sie spodziewał ze Obrona w Barcelonie jest pewniejsza od ataku...

4

Transfery do obrony póki co top.

Szkoda ze z ataku flopy ;/

0

500
Up chyba cos poszło nie tak

1

Baardzo brzydki mecz ale wazne ze wygrany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?