1

Balde kolejna perełka :)

0

Hahaha Lewyyyyh 2-0

0

Co jak co my chociaz mamy Balde na boku a oni tragicznego Mendyego i staruszka Carvajala xd

0

@Emhyr Balde ma przed soba duze perspektywy i to on powinien grac.

0

Żelki top czy nie top?

1

@TheNekro94 Ta tez mnie łeb boli od tej matematyki czasowej xD.

Serio czytam to dokładnie i mi łeb paruje od tych obliczen xD

1

@Kgorecki2500 Gdybym miał kota to of course. Obie strony na tym korzystaja.

Nie ma nic lepszego od mruczenia kota. Kiedys miałem i było to niesamowicie odprezajace

0

Polacy nie wracajcie do domu :]

2

@MesQueUnClub96 Po co promujesz ten odpad ludzki

3

@TheNekro94 Kabelki!

3

I to kur ma byc uczciwa rywalizacja? Chelsea wydupia z 300 mln prawie nikogo nie sprzedajac a my nie możemy nikogo kupic bo mamy Tebasa u sterów LL.

Absurd goni absurd

10

Komentarz usunięty

0

@Gibbon_FCB Spokojnie MU jest do ogrania

6

@AbelKabel Kur Rashford absorbował uwage obroncy i bramkarza.

4

@AbelKabel Gówno a nie prawidłowa

13

Piekna konsekwencja uznania nieprawidłowej bramki i wpływanie na wynik meczu...

7

City przekrecone. Niezły wałek

2

Aha to niezły gol xD

6

Bruno znowu z morda wyskakuje. Nie da sie lubic typa

1

@KlonaZepan On sie nigdy nie spłaci podobnie jak Nunez

0

Akanji dobry jest. Dobry transfer pepcia.

0

@KlonaZepan Gdyby babka miała wąsy...

1

Co tam narzekaliscie na city xD?

2

@KlonaZepan Dwubiegunowy jestes typie xD.

Nie nie wyglada lepiej od gry Barcelony

0

Taki Marciniak raz dwa pozbyłby sie betonu z PZPN.

Jestesmy tam gdzie jestesmy bo durnyn działaczom zalezy na swoich interesach a nie na dobru piłki w polsce. W PZPN powinna dawno nastapic zmiana pokoleniowa a co za tym idzie zmiana myslenia

0

@TheNekro94 Kusi by zrobic se maraton znowu

1

@Messibestplayerintheworld Lotr
Forrest Gump
Lot feniksa
Piaty element
Dogma

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?