Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Balde kolejna perełka :)
0
Hahaha Lewyyyyh 2-0
0
Co jak co my chociaz mamy Balde na boku a oni tragicznego Mendyego i staruszka Carvajala xd
5
Dziwne nicki
@majonezowe pierogi
@legiatokura.tylkowisla
@niepijpiotrek
@upokorzonabarca
@Czarnymessi1997
@gownogowno
@Sextasy1991
@NieJestemFanemRealu
@SilnikODzastawy
@TeemoForFun
0
@Emhyr Balde ma przed soba duze perspektywy i to on powinien grac.
0
Żelki top czy nie top?
1
@TheNekro94 Ta tez mnie łeb boli od tej matematyki czasowej xD.
Serio czytam to dokładnie i mi łeb paruje od tych obliczen xD
1
@Kgorecki2500 Gdybym miał kota to of course. Obie strony na tym korzystaja.
Nie ma nic lepszego od mruczenia kota. Kiedys miałem i było to niesamowicie odprezajace
0
Polacy nie wracajcie do domu :]
2
@MesQueUnClub96 Po co promujesz ten odpad ludzki
3
@TheNekro94 Kabelki!
3
I to kur ma byc uczciwa rywalizacja? Chelsea wydupia z 300 mln prawie nikogo nie sprzedajac a my nie możemy nikogo kupic bo mamy Tebasa u sterów LL.
Absurd goni absurd
3
Dziwne nicki
@brudboy7
@Gruby Grubas
@Sucza_return
@PiesNaBaby
@Pierdaldo
@apocomijakisnick
@spiewamtanczepomarancze
@Sexylala
@PudelElBarca
@SHITvaldes
10
Komentarz usunięty
0
@Gibbon_FCB Spokojnie MU jest do ogrania
6
@AbelKabel Kur Rashford absorbował uwage obroncy i bramkarza.
4
@AbelKabel Gówno a nie prawidłowa
13
Piekna konsekwencja uznania nieprawidłowej bramki i wpływanie na wynik meczu...
7
City przekrecone. Niezły wałek
2
Aha to niezły gol xD
6
Bruno znowu z morda wyskakuje. Nie da sie lubic typa
1
@KlonaZepan On sie nigdy nie spłaci podobnie jak Nunez
0
Akanji dobry jest. Dobry transfer pepcia.
0
@KlonaZepan Gdyby babka miała wąsy...
1
Co tam narzekaliscie na city xD?
2
@KlonaZepan Dwubiegunowy jestes typie xD.
Nie nie wyglada lepiej od gry Barcelony
0
Taki Marciniak raz dwa pozbyłby sie betonu z PZPN.
Jestesmy tam gdzie jestesmy bo durnyn działaczom zalezy na swoich interesach a nie na dobru piłki w polsce. W PZPN powinna dawno nastapic zmiana pokoleniowa a co za tym idzie zmiana myslenia
0
@TheNekro94 Kusi by zrobic se maraton znowu
1
@Messibestplayerintheworld Lotr
Forrest Gump
Lot feniksa
Piaty element
Dogma
7
@Mario96w @macio_944