Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Ty tez a drewno to ty jestes
0
@Faro Pedri mówi ci to cos?
10
Mi sie Kounde podoba. Mega inteligentny grajek z dobrym rozegraniem
3
Pedri bóg w tym meczu
4
Beben maszyny jest pusty,zwalniamy blokade i zobaczymy co Dembele wylosuje
2
@Tomo1989 Jak umra ludzie
0
@LewoSkrzydlowy11 Złosc pieknosci szkodzi. Odezwał sie ten co ma wiedze o piłce xD
9
@LewoSkrzydlowy11 Dzieki bogu nie ty jestes trenerem
3
Dziwne nicki
@czytajzezrozumieniem
@Onion_Janusz
@PalantPowraca
@wszyscypio
@Messismiecbrudas
@zepsutamorela
@jestemkupa
@Jajafest
@penetrator69
@facebook.com/HubertOfficial
1
@fanboykotletico Piekny nick
1
Fajny składzik. Oby dzis wygrali i odskoczyli
1
@J4no Kessie to co pies?
5
@Pablit Traore i Zaha xDD
0
@koziar Smaug to wypierdek przy Ancalagonie czy Glaurungu.
Tak smoki były chciwe ale bardzo inteligentne.
5
Ciekawostki z Ardy: Smoki
Smoki to gady wychodowane w pierwszej erze przez Morgotha i żyjace prawdopodobnie nawet po upadku Saurona na zwiędłych wrzosowiskach.
Jest kilka rodzaji smoków a sa to:
Smoki zimne:Jeden z ich przedstawicieli zabił Daina I w trzeciej erze.
Smoki ogniste(Uruloki):
Glaurung(Pierwszy smok)
Bestia z Gondolinu
Smoki skrzydlate:
Ancalagon Czarny największy i najpotężniejszy ze wszystkich smoków.
Smaug
Skat
Gady te cechowała niewyobrażalna wytrzynałośc,inteligencja i spryt. A niektóre swoja mowa potrafiły zaczarowac słuchacza jak np Glaurung Niennor. Ogien tych bestii niszczył pierscienie władzy aczkolwiek żaden smok nie zdołałby zniszczyc jedynego pierscienia.
@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz @AssisMoreira @Szreko @Vitoo
1
@tristan87 Pijani czy niespełna rozumu?
3
@JimMorrisonFCB o 18 lat :(
5
@PatrychoO Kaszel i flegma
19
Siostra w szpitalu 40.5 stopnia..
Autentycznie sie boje :(
6
@wasacz 8 latek ma
3
@BorzyKrzys Pojutrze kozak film
3
Siostra 39.5 gorączki i karetka w drodze.
No i uj ze spania :/
7
Dziwne nicki
@Porucznik_Patol
@łowca sezonowców
@Niejestemtakajakinne
@drabinajakuba
@jakaspupa
@RozbawionyPepito
@DoPalyGdzieOporZa0
@ChomikBlaugrana
@moczymorda
@dodupyinosem
4
@VegetaPolska @bzykacz to sie nie dodaje :]
5
Gratuluje @Danny Gaucho
3
Jason Statam aka @Danny Gaucho we wyjasnij to towarzystwo tam.
1
@Darkin Ah shit here we go again
0
@LewoSkrzydlowy11 i tak długo wytrzymałes xD
1
@LewoSkrzydlowy11 Żebys sie głupio pytał
0
Koncz ten mecz panie sedzia.
Łatwiej bedzie nasz mecz ogladac