2

Czy naprawde nie ma w Hiszpani kogos kto by zdjał ze stanowiska tego imbecyla Tebasa? Serio czy Zarzadzanie ta liga jest tak ciezkie ze nikt nie chce tego stołka poza Tebasem który na wielu polach sabotuje LaLige?

1

W dniu dzisiejszym w kadrach odbędą się badania pracowników.
Badana będzie krew i kał.
Celem badań jest sprawdzenie czy pracownik ma pracę we krwi, czy w dupie

3

Juve to w tych wałach przebija chyba nawet ekipe Bartomeu xD i podobnie jak on zarzad podał sie do dymisji byle sie wymigac...

6

@Comentateiro Nie generalizuj. Nie lubie takiego wrzucania wszystkich do jednego wora a nie tylko polacy lubia kombinowac.

0

@Kgorecki2500 Nie stac nas niestety

0

@Kgorecki2500 No i? Dalej klasowy grajek

0

Jaja jajami ale teraz mogliby sie pokusic o Di Maryhe

0

@BorzyKrzys no to niezłe te twoje Juve... Wieksze wały jak za Bartomeu

1

Co jest? Calciopolli v2?

1

@Michu94 Mam DVD z dodatkami z kulis krecenia i polecam :)

1

@osa91 Prawda ale ja sie wychowałem na polskiej wersji i raczej zawsze tak bede ogladac

2

@osa91 Akurat polska wersja trzyma poziom w moim odczuciu.

0

@Kgorecki2500 40 min filmu wiecej w kazdek czesci.

W TV usuneli kilka dobrych scen m.in jak Nazgul w Minas Tirith rozwalił laske Gandalfa itp. Sceny Aragorna z Palantirem,Merrego i Pippina uwiezionych w drzewie.
Sceny picia piwa przez Eomera Legolasa i Gimliego czy leczenia Eowiny z czarnego dechu przez Aragorna

4

Lotr w Tv jest jak bigos bez chlebka. Niby można ale nie jestes do konca zadowolony.

Zawsze bede promowac wersje rezyserskie

0

@Kgorecki2500 Nie lubie wersji telewizyjnej

1

@arsenallondyn0 Znam to z dodatków :D

0

@333tricampeones333 Ale jest klauzula Carrasco a Depayowi konczył sie kontrakt

0

@barcelonaLM Problem w tym ze ich nie wygrywa a z rozegrania sa efekty

5

Raphinha ostatnio przyzwoita forma. Co prawda drybling słaby ale umie asystowac czy strzelic czego niestety o Ferranie nie mozna powiedziec.

0

@Pedri16Future Nie lubie batmana. Z dc tylko Aquaman mi sie podobał i Zielona Latarnia z Reynoldsem

0

@yzyr To chyba nie powinno sie wyznaczac do sedziowania tej druzynie takiego typa nie?

0

Szkoda sie denerwowac ide obejrzec ten Legion samobójców.

Ps bedzie s2 Peacemakera?

1

@AmigoBlancos I w większosci dostaje prezenty od sedziow

0

@Peciak Przypominam ze czesc tych imbecyli nie kryje sie nawet z tym komu kibicuja xD

2

@El dominatore No przeciez nie od dzis wiadomo ze czesc sedziów nawet nie kryje sie z tym ze sa kibicami Realu a ci durnie i tak wyznaczaja ich na ich mecze. Smierdzi to na kilometr.

Zreszta zobac karne jakich nam nie gwizdano a jakie real dostaje.

Wali korupcja na kilometr

7

@Mixtape Szacun dla sedziego chyba ze ich jawnie popchał w strone awansu

7

Cała ta zgraja imbecyli od Tebasa po sedziów jeat do wyjeb.

Nic sie w tej Hiszpanii nie zmieniło. Wiekszosc sedziów jest za Realem i to jest fakt a i tak ich wyznaczaja na ich mecze.

Potem przyjdzie jeden bezbek z drugim i pisza ze wszystko gra i nie ma mowy o stronniczym sedziowaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?