1

@JordiAlbion To sobie obejrzyj powtórke i zobacz co pajac wyprawia

5

I niech mi jeszcze kibic Realu powie ze nie beda gadac o sedziach... Faktycznie nie beda skoro taki wał idzie na ich strone.

5

Szmata Manzano to i tak łagodne okreslenie na ten wałek.

1

@Encore No kur gdzie byłby teraz Real gdyby nie Manzano?

2

A var to kur po co jest?

0

Emilia z Peacmakera sztos babka :)

0

Podobał mi sie Peacmaker a jak to jest z Suicude squad? Warto sprawdzic?

0

Fajny ten Real xd

0

Dobrze dobrze niech Fati łapie forme. Co raz lepiej młody wyglada

0

@Emhyr Moja babcia mimo wieku żwawiej sie porusza.

Nakgorszy piłkarz od czasów wynalazków pokroju Keirrsona czy jakos tak itp Douglasów

4

@SelloutCrowd Gomes mimo ze był nijaki to chociaz od czasu do czasu stwarzał pozory jakies

19

Nie chce wyjsc na hejtera Kessiego ale na boga jak mozna byc tak uposledzonym technicznie i umysłowo piłkarzem?

Vidal Paulinho czy nawet Gomes przy nim to piłkarscy wirtuozi.

3

Za takie wywalone jajca jak Alba powinien nie wyjsc na druga połowe podobnie jak wiekszosc piłkarzy.

0

Tylko Raphinha cokolwiek próbuje zrobic nieszablonowego.

Zdejmij panie Xavi ten tartak z pomocy...

1

Roberto i Kessi co za duet impotentów.

Za to co Iworyjczyk gra powinien wedke dostac natychmiast

0

Zdejmijcie tego uposledzonego Kessiego i Roberto bo rzygac sie chce

1

https://www.filmweb.pl/film/Sypiaj%C4%85c+z+innymi-2015-697710

Bardzo spoko komedia i taki @VegetaPolska moze by sie nauczył czegos

0

@Encore Pisze Fanboy Bruno :/

1

@macio_944 @Survier to szału dostanie jak Xavi ugra jeszcze lige i pk w tym sezonie xd

0

Parejo to drewno okrutne. Idzcie z nim do tartaku a nie do Barcelony

3

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jesli ma to pomóc z Carrasco to wchodze w to

8

Jesli Carrasco przyjdzie latem kosztem Depaya to nadal swietny interes. Yannick nie wykorzystuje 50% swoich mozliwosci w Kotletiko.

Chciałbym go na LS bo w przeciwienstwie do Ferrana umie dryblowac.

3

Reakcje kotów na gre Stray to jedna z lepszych rzeczy na poprawe nastroju xD

@Kgorecki2500 @macio_944

0

@Rust_Cohle Nie ma za co

1

Siódmy to najgorsza persona jaka pojawiła sie w swiecie według Bundych.

Trzeba sie przemeczyc 18 odcinków z nim :/

10

@HERORICH2 Wy żydy z metropolitano wstydu nie macie za grosz

2

@taris Żadna strata dla nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?