2

Co tam planujecie na obiadek? Ja sobie chyba spaghetti zrobie

35

@Nano22 Janusz biznesu

1

@Zoker Kwestia smaku. Kazdy lubi co innego ale np muli mnie po blacku/tigerze a red bul chce wyjsc druga strona.

Tylko 5 zł za 500ml to niezła cena

@Azi widzac małe szczyle pijace regularnie energole to tak ograniczenie wiekowe by sie przydało

0

@Medium Mi tylko Monsterki podchodza od reszty boli mnie łeb serio xd

0

Energetyki od 16 lat. Tak czy Nie?

Btw Monsterek arbuzowy top.

3

@aldewir Ale ogólnie temat sie ciagle przewija. Pedri miałby liczby gdyby nie te tuzy z Ataku

5

Pytacie czemu Pedri nie ma asyst? Zapytajcie kolegów z ataku.

Dzisiaj bardzo dobry mecz i duzo odwagi w grze a efekt? Znowu brak liczb xd. No rosnie drugi Iniesta

1

Song>>>>>Kessie

Jak można byc takim klocem i to bez krzty techniki...

3

Xavi ma szczescie bo niezle sabotował ten mecz

3

Der Boski forma mutant

0

@LewoSkrzydlowy11 Radze udac sie do okulisty

2

Niech ten Basket juz konczy kariere bo autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze jego gre ostatnimi czasy

0

@LewoSkrzydlowy11 Słaby bait

4

Sztuka jest zrobic kilka zmian z czego wieksza czesc z nich to jawny sabotaz

1

Miałem wypic 1 ale bez 2 piwa sie nie obejdzie

6

Inteligentny trener po 2 babolach Alonso przestałby mu ufac.

Xavi: Potrzymaj mi piwo.

Jak mozna to drewno wystawiac

1

Po sezonie bez wzgledu na wyniki trzeba postawic na trenera z topu.

Xavi nie uczy sie na błedach ba pn je powtarza

10

Xavo tu kur miernoto. Znowu placek Alonso zamieszany w gola.

Trener sabotuje mecz

1

O ironio. Gra jest całkiem niezła. Tylko znowu szwankuje ostatnie podanie

7

Xavi kur geniusz. Zamiast uczyc uch gry bez Busiego to musi go kur wpuszczac.

Trace wiare w niego. Zbudował Dembele a co z reszta? Fati Ferran Raphinha Torre itd?

Obawiam sie ze to niewypali

1

@NeKenI #niezarucha

8

Moze jestem slepy ale dzisiaj fajnie klepiemy ta piłke a i De jong jakis taki żwawy jak nie ma Busketsa

9

Roberto out Balde in

0

Ter Boski w formie

8

Na trzezwo nie bede oglądał ;)

0

To w koncu ma dyskomfort czy Xavi go szczedza? Czy i to i to?

0

@macio_944 No i może przyokazji Gerard sie z deczka ogarnie

1

@LambiPL Zgadza sie. Poza tym Linkin Park,Offspring,Green Day,Sabaton,Simple Plan,Dead by Aprill,Zebrahead,bullet for my valentine,Three day grace czy Nirvana

@HighestInTheRoom Może komus sie to nie podobac ale to co słucham można chociaz nazwac muzyka. Gang Albani wrzuciłbym do wora z disco polo i wrzucił do jeziora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?