Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co tam planujecie na obiadek? Ja sobie chyba spaghetti zrobie
35
@Nano22 Janusz biznesu
1
@Zoker Kwestia smaku. Kazdy lubi co innego ale np muli mnie po blacku/tigerze a red bul chce wyjsc druga strona.
Tylko 5 zł za 500ml to niezła cena
@Azi widzac małe szczyle pijace regularnie energole to tak ograniczenie wiekowe by sie przydało
0
@Medium Mi tylko Monsterki podchodza od reszty boli mnie łeb serio xd
0
Energetyki od 16 lat. Tak czy Nie?
Btw Monsterek arbuzowy top.
3
@aldewir Ale ogólnie temat sie ciagle przewija. Pedri miałby liczby gdyby nie te tuzy z Ataku
5
Pytacie czemu Pedri nie ma asyst? Zapytajcie kolegów z ataku.
Dzisiaj bardzo dobry mecz i duzo odwagi w grze a efekt? Znowu brak liczb xd. No rosnie drugi Iniesta
1
Song>>>>>Kessie
Jak można byc takim klocem i to bez krzty techniki...
3
Xavi ma szczescie bo niezle sabotował ten mecz
3
Der Boski forma mutant
0
@LewoSkrzydlowy11 Radze udac sie do okulisty
2
Niech ten Basket juz konczy kariere bo autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze jego gre ostatnimi czasy
0
@LewoSkrzydlowy11 Słaby bait
4
Sztuka jest zrobic kilka zmian z czego wieksza czesc z nich to jawny sabotaz
1
Miałem wypic 1 ale bez 2 piwa sie nie obejdzie
6
Inteligentny trener po 2 babolach Alonso przestałby mu ufac.
Xavi: Potrzymaj mi piwo.
Jak mozna to drewno wystawiac
1
Po sezonie bez wzgledu na wyniki trzeba postawic na trenera z topu.
Xavi nie uczy sie na błedach ba pn je powtarza
10
Xavo tu kur miernoto. Znowu placek Alonso zamieszany w gola.
Trener sabotuje mecz
1
O ironio. Gra jest całkiem niezła. Tylko znowu szwankuje ostatnie podanie
7
Xavi kur geniusz. Zamiast uczyc uch gry bez Busiego to musi go kur wpuszczac.
Trace wiare w niego. Zbudował Dembele a co z reszta? Fati Ferran Raphinha Torre itd?
Obawiam sie ze to niewypali
1
@NeKenI #niezarucha
8
Moze jestem slepy ale dzisiaj fajnie klepiemy ta piłke a i De jong jakis taki żwawy jak nie ma Busketsa
9
Roberto out Balde in
0
Ter Boski w formie
8
Na trzezwo nie bede oglądał ;)
4
Dziwne nicki
@ZlodiejZapalniczek
@ZdenekSmetana
@pogromcaprostakow
@szczoch
@Podkwaszacz
@yyynwmJakiLogin
@DosSantosJestSlaby
@OdMałegoNaCałego
@szalonydoktorek24
@dupaslonia
0
To w koncu ma dyskomfort czy Xavi go szczedza? Czy i to i to?
0
@macio_944 No i może przyokazji Gerard sie z deczka ogarnie
5
Dziwne nicki
@pelikanzrealu
@kapuscianyleb
@bedemialbana
@LajtNyga
@dobreziolo
@Wlochaty999
@FakajSie
@tutajBagno
@
@==>koltun
1
@LambiPL Zgadza sie. Poza tym Linkin Park,Offspring,Green Day,Sabaton,Simple Plan,Dead by Aprill,Zebrahead,bullet for my valentine,Three day grace czy Nirvana
@HighestInTheRoom Może komus sie to nie podobac ale to co słucham można chociaz nazwac muzyka. Gang Albani wrzuciłbym do wora z disco polo i wrzucił do jeziora