36

Przykre jest to ze majac naprawde solidnych piłkarzy gramy gówno jak Katar.

Nikt mi wmówi ze nie moglibysmy grac jak np Arabia czy Tunezja. U nas nie ma w ogole schematów a wszystko jest improwizowane. Czesiek musi poleciec po Mundialu i trzeba brac trenera Arabii.

Dosc mam ogladania lagi na lewego i meczenia buły z kazdym

1

Nawet na tle Australii wygladamy jak amatorzy... Co za wstyd

2

@IronSanHybrid To jest fakt. Nie ma za co bic braw. Beznadziejny mecz z rownie słabym meksykiem.

4

@Deviler Za bycie beznadziejnym

0

Oczy krwawia. Cudowne "widowisko"

0

@Cotutajsiedzieje Meksyk prôbuje polska dziaduje

2

Za wuja lepiej grali xD

2

Szkoda gadac szkoda strzepic ryja

0

Czesiowi wyszedł tylko baraz ze Szwecja

4

Czesio711ball :)

0

Poza katarem to my jestesmy najbardziej ubodzy piłkarsko

1

Jestesmy uposledzeni z piłka i bez...

1

Jestesmy dziadami

0

@spacer Wyglada tragicznie

1

Czesioball w pełnej krasie

1

Przydałby sie tej kadrze jakis 2 porzadny stoper. Glik i Bednarem to proszenie sie o wylew

0

Nic sie nie stało!

1

Lubie placki lubie placki

2

W ktorej minucie piszemy?
Czesio out
Jestesmy dziadami
Krychowiak dzban
Czesioball711
Jeszcze tylko mecz o wszystko i honor

2

Wlecimy w Meksyk jak dzik w pasnik

1

@czosnekfcb Dawac go za Czesia

1

2

@macio_944 Kazdy jest hipokryta. Przynajmniej raz w zyciu :)

1

Beda niezłe jajca w tej grupie.

Oby to nie była powtórka z 2012

16

Tak swoja droga to przepraszam za to jak nazwałem piłkarzy Arabii. Wyszedłem na buraka i frustrata

Mea culpa.

0

De Paul to parodia piłkarza w tym meczu. Nie rozumiem fenomenu tego grajka. Straszny kloc. Rusza sie jak woz z weglem

0

@Emhyr Pycha kroczy przed upadkiem

1

Szkoda Jankesow...

3

USA az chce sie kibicowac :)

3

Szczerze nie sadziłem ze tak fajnie sie rozwija repka i ogolnie soccer w USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?