Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Przykre jest to ze majac naprawde solidnych piłkarzy gramy gówno jak Katar.
Nikt mi wmówi ze nie moglibysmy grac jak np Arabia czy Tunezja. U nas nie ma w ogole schematów a wszystko jest improwizowane. Czesiek musi poleciec po Mundialu i trzeba brac trenera Arabii.
Dosc mam ogladania lagi na lewego i meczenia buły z kazdym
1
Nawet na tle Australii wygladamy jak amatorzy... Co za wstyd
2
@IronSanHybrid To jest fakt. Nie ma za co bic braw. Beznadziejny mecz z rownie słabym meksykiem.
4
@Deviler Za bycie beznadziejnym
0
Oczy krwawia. Cudowne "widowisko"
0
@Cotutajsiedzieje Meksyk prôbuje polska dziaduje
2
Za wuja lepiej grali xD
2
Szkoda gadac szkoda strzepic ryja
0
Czesiowi wyszedł tylko baraz ze Szwecja
4
Czesio711ball :)
0
Poza katarem to my jestesmy najbardziej ubodzy piłkarsko
1
Jestesmy uposledzeni z piłka i bez...
1
Jestesmy dziadami
0
@spacer Wyglada tragicznie
1
Czesioball w pełnej krasie
1
Przydałby sie tej kadrze jakis 2 porzadny stoper. Glik i Bednarem to proszenie sie o wylew
0
Nic sie nie stało!
1
Lubie placki lubie placki
2
W ktorej minucie piszemy?
Czesio out
Jestesmy dziadami
Krychowiak dzban
Czesioball711
Jeszcze tylko mecz o wszystko i honor
2
Wlecimy w Meksyk jak dzik w pasnik
1
@czosnekfcb Dawac go za Czesia
1
@okiemtypera_lucaxx95 @masq lubi to
2
@macio_944 Kazdy jest hipokryta. Przynajmniej raz w zyciu :)
1
Beda niezłe jajca w tej grupie.
Oby to nie była powtórka z 2012
16
Tak swoja droga to przepraszam za to jak nazwałem piłkarzy Arabii. Wyszedłem na buraka i frustrata
Mea culpa.
0
De Paul to parodia piłkarza w tym meczu. Nie rozumiem fenomenu tego grajka. Straszny kloc. Rusza sie jak woz z weglem
0
@Emhyr Pycha kroczy przed upadkiem
1
Szkoda Jankesow...
3
USA az chce sie kibicowac :)
3
Szczerze nie sadziłem ze tak fajnie sie rozwija repka i ogolnie soccer w USA.