Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow niezle graja ci jankesi :o
1
@Kengo Pokaz ten kabaret xd
1
@Andi18 Zaopatrz sie w maske przed smogiem xd
0
https://www.meczyki.pl/newsy/media-byly-sekretarz-generalny-pzpn-zatrzymany-przez-cba-jutro-ma-uslyszec-zarzuty-w-prokuraturze/200615-n
Ale jaja xd
2
Frenkie ma uderzenie a w ogole z tego nie korzysta... Szkoda bo gra przyzwoity mecz
0
Macie komentarz na tvpsport?
0
Dramat ten Iran.
Ale oddac trzeba ze Anglia sie ładnie bawi z nimi
0
@regatta52 Na piwno xD
0
Kto gorszy Iran czy Katar?
0
Ale opuchniety nochal :0
0
@DonAndresFCB USA Walia tez w pyte
0
Fajni ci Włosi,tacy nie za mocni :)
Alez oni zjazd zaliczyli od Euro
4
Ooo Arasz chyba przeszedł do TZO. Czyzby powoli robiło sie stare tvgry xD?
2
@Tarins Perpetum mobile
1
@Kozinho. To chyba ta obok Gorylicy
0
@Dembouz1899 No jak na to kto tam gra to nie ma przesady.
1
Ten Katar był tak słaby ze wiekszosc zespołow z 1 ligi by go ograła.
To była kompromitacja. Takiego mułu to nawet San Marino czy Gibraltar nie graja. Oni sie chociaz staraja na miare swoich ograniczonych umiejetnosci.
2
@Rust_Cohle Nie lubie go ale Araujo Suarez mogliby przytulic to trofeum
@koziar +1
3
Poza Brazylia z Vinim bede kibicował zespołom z obu ameryk. Fajnie jakby puchar trafił do Ameryki płd tzn do Messiego i spółki
1
@Toretto Bramkarz stał sie obronca a obronca bramkarzem i dlatego odgwizdano spalonego
1
https://mobile.twitter.com/sport_tvppl/status/1594369668084428800
Jednak spalony. Zwracam honor
3
Laskowski: Co ma wisiec nie utonie!
xDD uwielbiam typa
0
Ten mundial powinien byc gwozdziem do trumny Infantima
0
Sprzedawczyli... Ha tfu na Katar i Infantima
0
Jazda z dziadami
0
Mogliby rzucic swinskim łbem Ekwadorczycy xd
6
Oby ekwador zrobił kebsa z kataru :]
2
Mecz otwarcia
Mecz o wszystko
Mecz o honor
Nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało!
Polska gurom! Polska Miszczem Polski
5
Komentarz usunięty
1
@draxidox Ks to sciek. Meczyki duzo bardziej merytoryczny kanał.