0

Wow niezle graja ci jankesi :o

1

@Kengo Pokaz ten kabaret xd

1

@Andi18 Zaopatrz sie w maske przed smogiem xd

2

Frenkie ma uderzenie a w ogole z tego nie korzysta... Szkoda bo gra przyzwoity mecz

0

Macie komentarz na tvpsport?

0

Dramat ten Iran.

Ale oddac trzeba ze Anglia sie ładnie bawi z nimi

0

@regatta52 Na piwno xD

0

Kto gorszy Iran czy Katar?

0

Ale opuchniety nochal :0

0

@DonAndresFCB USA Walia tez w pyte

0

Fajni ci Włosi,tacy nie za mocni :)

Alez oni zjazd zaliczyli od Euro

4

Ooo Arasz chyba przeszedł do TZO. Czyzby powoli robiło sie stare tvgry xD?

2

@Tarins Perpetum mobile

1

@Kozinho. To chyba ta obok Gorylicy

0

@Dembouz1899 No jak na to kto tam gra to nie ma przesady.

1

Ten Katar był tak słaby ze wiekszosc zespołow z 1 ligi by go ograła.

To była kompromitacja. Takiego mułu to nawet San Marino czy Gibraltar nie graja. Oni sie chociaz staraja na miare swoich ograniczonych umiejetnosci.

2

@Rust_Cohle Nie lubie go ale Araujo Suarez mogliby przytulic to trofeum

@koziar +1

3

Poza Brazylia z Vinim bede kibicował zespołom z obu ameryk. Fajnie jakby puchar trafił do Ameryki płd tzn do Messiego i spółki

1

@Toretto Bramkarz stał sie obronca a obronca bramkarzem i dlatego odgwizdano spalonego

1

3

Laskowski: Co ma wisiec nie utonie!

xDD uwielbiam typa

0

Ten mundial powinien byc gwozdziem do trumny Infantima

0

Sprzedawczyli... Ha tfu na Katar i Infantima

0

Jazda z dziadami

0

Mogliby rzucic swinskim łbem Ekwadorczycy xd

6

Oby ekwador zrobił kebsa z kataru :]

2

Mecz otwarcia
Mecz o wszystko
Mecz o honor

Nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało!

Polska gurom! Polska Miszczem Polski

5

Komentarz usunięty

1

@draxidox Ks to sciek. Meczyki duzo bardziej merytoryczny kanał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?