Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mecz otwarcia
Mecz o wszystko
Mecz o honor
Nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało!
Polska gurom! Polska Miszczem Polski
5
Komentarz usunięty
1
@draxidox Ks to sciek. Meczyki duzo bardziej merytoryczny kanał.
0
@Szakalaka12369 Angielski Lenglet. Chodzace nieszczescie i chodzacy mem
2
Ah ta zima jak trzeba zeby była lekka to juz pizga od listopada...
Jak była potrzebna to sniegu do stycznia nie było a temperatura była na plusie xD.
Mi to nie przeszkadza ale przy cenach za wungiel etc mozna sie wkurzyc
0
@Kessie Dzieki wielkie
0
Moje dziecko,moje dziecko,mój boże :)
Uwielbiam ta scene w Bundych.
Wie ktos z którego to odcinka?
2
@AllBundy Az sobie odpale xD
2
@Kessie Przykład dlaczego nie warto sie żenic :]
0
Ekonomiczne uproszczone rozgrywki miedzygalaktyczne z RKS Huwdu top.
0
Doczekałem sie filmu Cwiakały o Balde :)
15
@Emhyr Co chłop zrobił xD
Oby jak najszybciej debiut zaliczył w seniorach.
0
@Zoker Miał potencjał ale nie wyszło. Po dobrym sezonie w belgii przepadł
7
@AllBundy Piekny serial. Ponadczasowy.
7
@AllBundy Komandos,Jabol,Strong lub Zielone jabłuszko
0
@Kgorecki2500 Huwdu!
1
Zaraz zaległy mecz eklapy. Ostatni przed mundialem :(
0
Otworzyłem ten link do filmiku co chłop dosłownie głowe stracił i żałuje...
20
Balde zasłużył na wyjazd. Przebojem wszedł do pierwszego zespołu i nawet na PO dawał rade i był lepszy niz Bellerin...
Oby bez kontuzji wrócił ale fajnie ze dostał awaryjne powołanie. To nagroda za jego dobra gre
1
@NaFazieHitman Zabawne. Alkohol jak kazda inna rzecz spozywana z umiarem nie zaszkodzi.
7
@Kgorecki2500 Piwo to boski trunek. Nie grzesz pan
15
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/01/628f97f2f18ce010169f02df459fbbb3.jpg
O kurła xDD
1
@AlexDark00 https://www.meczyki.pl/newsy/szczury-cristiano-ronaldo-uderzyl-w-bylych-kolegow-z-szatni-manchesteru-united-legenda-oberwala/200378-n
4
Nazwanie Rooneya szczurem przez Ronaldo to juz wyzszy poziom zidiocenia Cr. Zero szacunku do klubu i byłych kolegów a przeciez nie obrazali go tylko stwierdzili fakty.
1
Nie jestem wielkim fanem Harrego Pottera ale fajnie po kilku latach wrocic do ksiazek.
Wiezien Azkabanu i Czara ognia najlepsze moim zdaniem.
0
CzesioBall w pełnej krasie. Dramat i wstyd oraz hanba.
0
No powiem ze lekki strach bo ja z Lublina jestem. Oby nie było wiecej takich "niespodzianek"
3
@Kgorecki2500 Najlepszy Assasin obok Ezio :)
1
Ah shit here we go again.
Znowu ceny pojda w góre bo ludzie sie rzuca po srajtasmy makarony cukry etc...
1
@Kgorecki2500 Zbłakane a nie wystrzelone celowo w Polske. Jest to czeste zjawisko na tego typu wojnach niestety