2

Mecz otwarcia
Mecz o wszystko
Mecz o honor

Nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało!

Polska gurom! Polska Miszczem Polski

5

Komentarz usunięty

1

@draxidox Ks to sciek. Meczyki duzo bardziej merytoryczny kanał.

0

@Szakalaka12369 Angielski Lenglet. Chodzace nieszczescie i chodzacy mem

2

Ah ta zima jak trzeba zeby była lekka to juz pizga od listopada...

Jak była potrzebna to sniegu do stycznia nie było a temperatura była na plusie xD.

Mi to nie przeszkadza ale przy cenach za wungiel etc mozna sie wkurzyc

0

@Kessie Dzieki wielkie

0

Moje dziecko,moje dziecko,mój boże :)

Uwielbiam ta scene w Bundych.
Wie ktos z którego to odcinka?

2

@AllBundy Az sobie odpale xD

2

@Kessie Przykład dlaczego nie warto sie żenic :]

0

Ekonomiczne uproszczone rozgrywki miedzygalaktyczne z RKS Huwdu top.

0

Doczekałem sie filmu Cwiakały o Balde :)


15

@Emhyr Co chłop zrobił xD

Oby jak najszybciej debiut zaliczył w seniorach.

0

@Zoker Miał potencjał ale nie wyszło. Po dobrym sezonie w belgii przepadł

7

@AllBundy Piekny serial. Ponadczasowy.

7

@AllBundy Komandos,Jabol,Strong lub Zielone jabłuszko

0

@Kgorecki2500 Huwdu!

1

Zaraz zaległy mecz eklapy. Ostatni przed mundialem :(

0

Otworzyłem ten link do filmiku co chłop dosłownie głowe stracił i żałuje...

20

Balde zasłużył na wyjazd. Przebojem wszedł do pierwszego zespołu i nawet na PO dawał rade i był lepszy niz Bellerin...

Oby bez kontuzji wrócił ale fajnie ze dostał awaryjne powołanie. To nagroda za jego dobra gre

1

@NaFazieHitman Zabawne. Alkohol jak kazda inna rzecz spozywana z umiarem nie zaszkodzi.

7

@Kgorecki2500 Piwo to boski trunek. Nie grzesz pan

4

Nazwanie Rooneya szczurem przez Ronaldo to juz wyzszy poziom zidiocenia Cr. Zero szacunku do klubu i byłych kolegów a przeciez nie obrazali go tylko stwierdzili fakty.

1

Nie jestem wielkim fanem Harrego Pottera ale fajnie po kilku latach wrocic do ksiazek.

Wiezien Azkabanu i Czara ognia najlepsze moim zdaniem.

0

CzesioBall w pełnej krasie. Dramat i wstyd oraz hanba.

0

No powiem ze lekki strach bo ja z Lublina jestem. Oby nie było wiecej takich "niespodzianek"

3

@Kgorecki2500 Najlepszy Assasin obok Ezio :)

1

Ah shit here we go again.

Znowu ceny pojda w góre bo ludzie sie rzuca po srajtasmy makarony cukry etc...

1

@Kgorecki2500 Zbłakane a nie wystrzelone celowo w Polske. Jest to czeste zjawisko na tego typu wojnach niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?