Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tobiasson92 A przeczytałes wypowiedz jego agenta? Teraz Rybus jest smakowitym kaskiem dla kremla gdyz na nim moze krecic propagande
6
@aleksandrowielki On nawet nie potepił tej wojny ba nie padły z jego ust słowa typu stop war. Dla mnie po czyms takim nie ma prawa nigdy wiecej zagrac w kadrze
0
@bartekvisca Zazdro :(
0
Boze dajcie spokoj z ta pogoda. Skwar i do tego kompletnie suche powietrze a jakby tego było mało to jest tez bezwietrznie...
0
@AdamaTraore NATO nie pozwoli na to. Rosja wie ze nie ma do tego srodkow ale propaganda sie kreci
1
@tobiasson92 Żyłes pod kamieniem? Od dawna Angole sa przepłacani grubo.
Rice czy Grealish gdyby byli innej narodowosci kosztowaliby 1/2 tego zwłaszcza Łydka
1
@Encore Na pewno jakas czesc. Ale i prestiz sie podniesie i moze wiecej firm bedzie chciało współpracy z klubem
0
@Sau_Ron Dej burze bo w Lublinie pikarnik...
1
@takisobiektos Dla mnie nie jest ale widze ze ciezko wam sie domyslic o co mi chodzi.
@tobiasson92 to poczytaj co powiedział w TV Agent Rybusa a dopiero poten dyskutuj.
2
@Encore Nie troche. On nie jest wart 50 baniek a co dopiero 70
0
@DaPidejpi Rusek.
6
Komentarz usunięty
6
@DaPidejpi Jesien najlepsza pora roku.
0
@Bamek94 Meczyki spoko ale ich uzytkownicy to cwiercinteligenci
0
@Seledynowy Z tym do @macio_944
6
@KochamInieste Disney+>>>>>>>>>>>>>>>Netflix
Stosunek ceny do jakosci przede wszystkim.
0
Fajne te F1 gdyby nie kolidowało czesto z meczami to bym regularnie ogladał
5
Sainz dodał kolorytu wyscigowi no ale Max był poza jego mozliwosciami.
1
Widze Ferrari stały poziom xd
0
Brawo Barca i brawo Vive za walke.
3
Czy bede antypolakiem jesli kibicuje Barcelonie?
1
Najgorzej gdy lezysz opatrzony kompresami z rumianku i nagle ci sie lac chce ;(
1
@Kgorecki2500 Zasmiałbym sie gdyby nie ból xd
0
Fajnie było sie odstresowac w parku ale sie fest spaliłem.
Jakies rady by usmiezyc ten dyskomfort?
8
Takie tam ptoki spotkałem.
https://zapodaj.net/72acd96b905b9.jpg.html
https://zapodaj.net/66733a75a409a.jpg.html
https://zapodaj.net/37754315e11bd.jpg.html
2
https://a.allegroimg.com/s512/0562b9/cf02023946e69898df921e163563/OSHEE-WIEDZMIN-ISOTONIC-BEZ-AGREST-555-ml
Jeden z lepszych izotonikow. Smakuje zajebiscie
1
@Lionel_Messi10 Oo pewnie sie skusze
2
Obecnie posiadam tylko 1 ksiazke o tematyce piłkarskiej tzn Przekraczajac Granice o Grubym(Swietna ksiazka btw)
Poleci mi ktos jakas o Messim o jego poczatku w Barcelonie i jak w niej ewoluował?
0
Korzystajac z takiej pogody przejde sie do botanika idealne miejsce na ksiazke i do opalania :)
1
@Kgorecki2500 Le pen to niech idzie robic wiadomo co wiadomo komu.