3

@tobiasson92 A przeczytałes wypowiedz jego agenta? Teraz Rybus jest smakowitym kaskiem dla kremla gdyz na nim moze krecic propagande

6

@aleksandrowielki On nawet nie potepił tej wojny ba nie padły z jego ust słowa typu stop war. Dla mnie po czyms takim nie ma prawa nigdy wiecej zagrac w kadrze

0

@bartekvisca Zazdro :(

0

Boze dajcie spokoj z ta pogoda. Skwar i do tego kompletnie suche powietrze a jakby tego było mało to jest tez bezwietrznie...

0

@AdamaTraore NATO nie pozwoli na to. Rosja wie ze nie ma do tego srodkow ale propaganda sie kreci

1

@tobiasson92 Żyłes pod kamieniem? Od dawna Angole sa przepłacani grubo.

Rice czy Grealish gdyby byli innej narodowosci kosztowaliby 1/2 tego zwłaszcza Łydka

1

@Encore Na pewno jakas czesc. Ale i prestiz sie podniesie i moze wiecej firm bedzie chciało współpracy z klubem

0

@Sau_Ron Dej burze bo w Lublinie pikarnik...

1

@takisobiektos Dla mnie nie jest ale widze ze ciezko wam sie domyslic o co mi chodzi.

@tobiasson92 to poczytaj co powiedział w TV Agent Rybusa a dopiero poten dyskutuj.

2

@Encore Nie troche. On nie jest wart 50 baniek a co dopiero 70

0

@DaPidejpi Rusek.

6

Komentarz usunięty

6

@DaPidejpi Jesien najlepsza pora roku.

0

@Bamek94 Meczyki spoko ale ich uzytkownicy to cwiercinteligenci

0

6

@KochamInieste Disney+>>>>>>>>>>>>>>>Netflix

Stosunek ceny do jakosci przede wszystkim.

0

Fajne te F1 gdyby nie kolidowało czesto z meczami to bym regularnie ogladał

5

Sainz dodał kolorytu wyscigowi no ale Max był poza jego mozliwosciami.

1

Widze Ferrari stały poziom xd

0

Brawo Barca i brawo Vive za walke.

3

Czy bede antypolakiem jesli kibicuje Barcelonie?

1

Najgorzej gdy lezysz opatrzony kompresami z rumianku i nagle ci sie lac chce ;(

1

@Kgorecki2500 Zasmiałbym sie gdyby nie ból xd

0

Fajnie było sie odstresowac w parku ale sie fest spaliłem.

Jakies rady by usmiezyc ten dyskomfort?

2

1

@Lionel_Messi10 Oo pewnie sie skusze

2

Obecnie posiadam tylko 1 ksiazke o tematyce piłkarskiej tzn Przekraczajac Granice o Grubym(Swietna ksiazka btw)

Poleci mi ktos jakas o Messim o jego poczatku w Barcelonie i jak w niej ewoluował?

0

Korzystajac z takiej pogody przejde sie do botanika idealne miejsce na ksiazke i do opalania :)

1

@Kgorecki2500 Le pen to niech idzie robic wiadomo co wiadomo komu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?