2

@Ali3231 Tak zem czuł. Pomijam tez fakt ze perspektywa potrafi cuda zdziałac xd

0

Gdyby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce :(

1

@DonAndresFCB Istnieje cos takiego jak perspektywa.

Moim zdaniem to kwestia ujecia. Zobaczymy czy sie myle :)

8

1

@BorzyKrzys Jop moj bohater xD

11

@Emhyr Zabierzcie tego oszołoma :(

1

@MesQueUnClub96 I wyrzadziłby szkody na psychice.

0

Barca pozycz 500 mln mam horom psyche :}

3

Alemany działaj mocium panie

0

Nie podoba mi sie wypowiedz Minguela smierdzi mi bartomeu xd

0

@tbas Nie sprzeda to raz a dwa Ivy sie nie zgodzi

1

@Worny No i to sa kibice xd

4

@BaroPodertos Z Red bulem i moge umierac xd

3

@tomek8756 Owszem. Trzeba byc zwyrolem by cos takiego odwalic

0

@Azi Nie da sie zejsc z pensji bardziej bo piłkarze nie chca.

W jaki inny sposob chcesz ciac koszty?

1

@Azi A co ma innego zrobic słucham?

0

@Emhyr Wybor miedzy dzuma a cholera xd

7

@kuz Zostaw Mario to spec od wszystkiego i zwykły hejter. Daj se pan spokoj z nim bo migreny dostaniesz

1

@Ali3231 Takie sa realia. Poki nasze kluby sa biedne z wyjatkami potytak to bedzie wygladac.

6

@Kgorecki2500 Niestety xd

13

@Azacca Nareszcie. Kosciół w takiej formie nie ma racji bytu. Za duzo tam zbrodniarzy i zepsucia

0

@DonAndrzejos Jo tyz jestem

0

@Azacca Liga europy lub konferencji to realny scenariusz.

Lech juz nie sprzeda nikogo bo zarobili 10 mln na Kaminskim

Lech jest madrze budowany

0

@Azacca Na nasze realia bardzo fajny piłkarz i wzmocnienie

0

@PatrykBarca W jego mniemaniu i tego o tego

1

@MarioVeB! Boli tytuł co xd

0

Po co socios jak to głosowanie online?

Inna sprawa to to czy znowu sie skompromituja

2

@Kgorecki2500 Zrobił i bedzie robił. Jest tuba propagandowa kremla razem z Agentem.

Jego decyzja jego sprawa ale dla mnie jest Rosjaninem zwłaszcza po tym co jego agent powiedział do mediow i kreml to wykorzystał i bedzie wykorzystywał.

Chłop miał swiadomosc musiał ja miec ze Rosja zaatakuje Ukraine. Miał czas i srodki by z kraju wyjechac razem z rodzina.

6

@Kondziubarca A ja podzielam ten poglad. Ma tyle kasy ze spokojnie by zabrał cała rodzine. Woli zostac? Prosze bardzo. Chce grac z koszulka z litera z? Ma prawo.

Ale dla mnie nie jest juz Polakiem.

3

@endriuuu2 Zgłoszone. Nudna sie robi twoja kampani anty po

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?