Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ali3231 Tak zem czuł. Pomijam tez fakt ze perspektywa potrafi cuda zdziałac xd
0
Gdyby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce :(
1
@DonAndresFCB Istnieje cos takiego jak perspektywa.
Moim zdaniem to kwestia ujecia. Zobaczymy czy sie myle :)
8
https://pobierak.jeja.pl/images/6/f/0/399461_przypal.jpg
Zdarza sie xD
1
@BorzyKrzys Jop moj bohater xD
11
@Emhyr Zabierzcie tego oszołoma :(
1
@MesQueUnClub96 I wyrzadziłby szkody na psychice.
0
Barca pozycz 500 mln mam horom psyche :}
3
Alemany działaj mocium panie
0
Nie podoba mi sie wypowiedz Minguela smierdzi mi bartomeu xd
0
@tbas Nie sprzeda to raz a dwa Ivy sie nie zgodzi
1
@Worny No i to sa kibice xd
4
@BaroPodertos Z Red bulem i moge umierac xd
3
@tomek8756 Owszem. Trzeba byc zwyrolem by cos takiego odwalic
0
@Azi Nie da sie zejsc z pensji bardziej bo piłkarze nie chca.
W jaki inny sposob chcesz ciac koszty?
1
@Azi A co ma innego zrobic słucham?
0
@Emhyr Wybor miedzy dzuma a cholera xd
7
@kuz Zostaw Mario to spec od wszystkiego i zwykły hejter. Daj se pan spokoj z nim bo migreny dostaniesz
1
@Ali3231 Takie sa realia. Poki nasze kluby sa biedne z wyjatkami potytak to bedzie wygladac.
6
@Kgorecki2500 Niestety xd
13
@Azacca Nareszcie. Kosciół w takiej formie nie ma racji bytu. Za duzo tam zbrodniarzy i zepsucia
0
@DonAndrzejos Jo tyz jestem
0
@Azacca Liga europy lub konferencji to realny scenariusz.
Lech juz nie sprzeda nikogo bo zarobili 10 mln na Kaminskim
Lech jest madrze budowany
0
@Azacca Na nasze realia bardzo fajny piłkarz i wzmocnienie
0
@PatrykBarca W jego mniemaniu i tego o tego
1
@MarioVeB! Boli tytuł co xd
0
Po co socios jak to głosowanie online?
Inna sprawa to to czy znowu sie skompromituja
2
@Kgorecki2500 Zrobił i bedzie robił. Jest tuba propagandowa kremla razem z Agentem.
Jego decyzja jego sprawa ale dla mnie jest Rosjaninem zwłaszcza po tym co jego agent powiedział do mediow i kreml to wykorzystał i bedzie wykorzystywał.
Chłop miał swiadomosc musiał ja miec ze Rosja zaatakuje Ukraine. Miał czas i srodki by z kraju wyjechac razem z rodzina.
6
@Kondziubarca A ja podzielam ten poglad. Ma tyle kasy ze spokojnie by zabrał cała rodzine. Woli zostac? Prosze bardzo. Chce grac z koszulka z litera z? Ma prawo.
Ale dla mnie nie jest juz Polakiem.
3
@endriuuu2 Zgłoszone. Nudna sie robi twoja kampani anty po