Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Transu96 On miał 2 żoładki ze wzgledu na rase i dlatego zyje
1
@P33ck Fajny fms +9?
8
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2017/06/skad-sie-biora-cheetosy_2017-06-24_00-26-20.jpg
Jakie zło xDDD
0
Komentarz usunięty
6
@GksTarnawatka22 Twoje fetysze nas nie interesuja
1
@endriuuu2 Wrzuc cos dla odmiany niepolitycznego. Bo zdecydowanie przeginasz
0
@DonMatteo901 Ale jaki jest nasz a ich potencjał?
2
@RivaldoVitorBorba Casemiro w barwach Barcy
4
@macio_944 Bo my sie nie rozwiniemy poki liga bedzie słaba.
Potrzeba regularnej gry w Europie by to sie przełożyło w koncu na jakosc piłkarzy. No i przede wszystkim postawic na szkolenie techniczne a nie na wybieganie.
9
Co za ironia.
Anglia Francja i Ktos miedzy Niemcami a Włochami z duza szansa na spadek do nizszej dywizji kiedy taka Polska gra gówno i za cholere spasc nie chce z dywizji A xD
3
Włosi najsłabszy Mistrz Europy od dawna. Kabaret nie zespół.
Moim zdaniem Mancini sie wypalił i potrzeba swiezej wizji.
3
Dobra 2 połowa. Szkoda tych sytuacji...
0
Nie skreslam Czesia ale po co tej kadrze Linetty? Po co Glik w takiej formie? Zielinski tez sie nadaje do tarcia chrzanu.
1
Po cholere ten Linetty? Z nim gramy 10 vs 12.
0
@Transu96 Pewnie co sie bedziesz rozdrabniac xD
2
Czy wiecie ze kocie mruczenie uzdrawia?
A więc wszystko to dzięki częstotliwości dźwięków. Kocie mruczenie znajduje się na poziomie od 25 do 150 Hz. Dźwięki dokładnie w tym zakresie mogą poprawić gęstość kości, pomóc naderwanym ścięgnom i przyspieszać gojenie ran. Co więcej, zmniejszają obrzęki, pomagają pozbyć się duszności, korzystnie wpływają na pracę serca.
M.in dlatego warto dac dom mruczkowi bo dwie strony na tym korzystaja.
1
@Medium Bo kraj piekny a ze zaniedbany to inna sprawa
0
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
1
@LambiPL Jakbym kur swojego wujka pisowca słyszał xD
3
Komentarz usunięty
31
@HighestInTheRoom Chłop uprawia nachalna agitacje polityczna. Zgłaszajcie a dostanie bana i tyle
5
@tbas Pedereol i Guti piekne połaczenie dwoch przygłupów.
0
@Kondziubarca Pieprzyc jego i Rybusa oraz jego agenta
1
Ciekawostka
Stratowulkan to jeden z najniebezpieczniejszych rodzaji wulkanow na swiecie ustepujac tylko tzw superwulkanom..
Stratowulkany lub wulkany stożkowe ew kompozytowe to wulkany zbudowane z warstw tefry m.in popiołu wulkanicznego,bomb wulkanicznych,lapili,pumeksu etc.
Charakteryzuja sie swoim typowym stereotypowym kształcie czyli stozka o dosc symetrycznym wygladzie i duzym katem nachylenia zboczy
Co powoduje ze te wulkany sa tak niebezpieczne? Przede wszystkim rodzaj magmy. W duzej czesci te wulkany maja dosc lepka magme która zawiera w sobie mnóstwo wybuchowego gazu. Lepka magma powoduje czeste powstanie kopuły lawowej przez co w wulkanie cisnienie rosnie i gdy dojdzie do punktu krytycznego kopuła zostanie rozsadzona i dojdzie do gwałtownej erupcji wybuchowej a przez swoje zbocza poleci spływ piroklastyczny czyli najgrozniejsze zjawisko zwiazane z erupcjami wulkanow.
Spływ piroklastyczny to mieszanina gazów i materiału piroklastycznego,który osiaga prędkosc nawet 200km/h i temperature dochodzaca do 1000 stopni
Przykład typowego stratowulkanu to Somma-Wezuwiusz. Wulkan Somma odpowiada za zniszczenie Pompeji w 79 roku naszej ery. W kalderze Sommy wyrósł stożek Wezuwiusz.
0
@fart Jesli tak beda podchodzic do wszystkich i wszystkiego to całkiem mozliwe
1
Z Bohatera do zera. Tak wyglada obecnie Błaszczykowski i jego swita.
Z ciekawosci obejrzałem konferencje i to był kur dramat. Zero konkretów a Błaszczykowski duza czesc konferencji przemilczał. Ja rozumiem gorycz itp emocji ale no on jest jedna z najwazniejszych o ile nie najwazniejsza osoba w klubie.
Tak szczerze to tylko Królewski sie jako tako prezentował.
Najzabawniejsze sa słowa ze gdyby nie oni to nikt tych decyzji by nie podejmował. Jak zwykle zamiast pokory była Arogancja.
Chwała im za uratowanie klubu ale przez swoje absurdalne dezycje stracili kase z praw telewizyjnych a co gorsza mam obawy czy Wisła za sezon wroci do ligi.
0
@tomek8756 Cruz zdecydowanie
0
https://www.siepomaga.pl/pomagamy-kindze
Jak ktos chce pomoc to zapraszam.