4

@Hajny Lublin

@MesQueUnClub_87 Po tej duchocie to przygarne i z tydzien deszczu z burzami

4

Ale sie ciemno u mnie zrobiło. Wreszcie jakas porzadna burza sie szykuje

2

@Foro A niby skad mam wiedziec xd

2

@Bruttal Co to jest scream 100 xd?

0

@FCB24 Akurat Mendes to nie sp Raiola.

Top agent i czesto pomaga Barcelonie np w sprzedazy Semedo

24

Pep nie podbiera Barcelonie piłkarzy a juz nie w takiej sytuacji klubu. Ha tfu Mirror

1

@Lionel_Messi10 Socios moze sie do czegos przydadza w koncu

1

@hayek No sytuacja lose lose :)

0

@jeyx77x Chamstwo byc moze. Ale zdarza sie ze po prostu ktos sie chce drobnych pozbyc. Kasjer tak czy siak duzego wyboru nie ma.

20

@BorzyKrzys Grosz to tez pieniadz. Jego obowiazkiem jest je przyjac i policzyc czy sie to komus podoba czy nie.

9

@Jestjakjest Gapisz sie ma na cyce?

9

@tristan87 Kur na tym polega jego praca. Juz bez przesady. Przestanmy byc tak przewrazliwieni zwłaszcza ze krzywda mu sie nie dzieje a obowiazki musi wykonywac nawet jesli sa irytujace

0

https://www.meczyki.pl/newsy/twitter-wrze-po-slowach-mariusza-piekarskiego-fikolek-roku-komus-sie-chyba-pomylilo-z-russia-today/190133-n

Brawo piekarski brawo rybus staliscie sie tuba propagandowa Rosji.

Dla mnie za te słowa menedzer rybusa powinien dostac zakaz wjazdu na teren RP.

Jednym zdaniem zrobił Kremlowi genialna propagande. Idiota to i tak łagodne okreslenie jegomoscia

1

@TheNekro94 Jest wiekszy od Polski :)

0

Te silniki Ferrari to gunwo jest xD

3

Ferrari ty Memie!

1

Ferrari=Barcelona
Red bull=Real

No i tak to sie kreci :D

1

@Rastafarnianin Lucho wspaniały trener i osoba.

1

Snickers? Top

Bynajmniej nie chodzi o baton a o ciasto za które mógłbym zabic :)

10

@Krystian1588 Raz ze mierny piłkarz a dwa nic kadrze nie dawał.
Ma zone Rosjanke to niech se zyje tam ale od kadry wara

0

@Muszynianka Snow? Kojarze tylko Corn

1

@Transu96 Dwubiegunowosc tutaj to norma. Sam czasami miewam z tym problem xd

10

@Luciano99 xDDD o chłopie wsadziłes kij w mrowisko :D

4

Takiego Casha to w Barcy bym widział serio ;)

Ma te ruchy nie skalane polska mysla szkoleniowa.

1

@msmsms Niczego takiego nie pisałem

2

Po raz kolejny tracimy frajerskie gole majac 2-0...

To nie wina Czeska tylko tych paralitykow. Kiedy oni ogarna ze koncentracja to podstawa?

0

@tomek8756 Zwykły pajac i nie mówie o tej konkretnej wypowiedzi.

Słaby piłkarz i rownie słaby człowiek.

Po co takich ludzi zapraszac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?