2

@Kgorecki2500 Zrobił i bedzie robił. Jest tuba propagandowa kremla razem z Agentem.

Jego decyzja jego sprawa ale dla mnie jest Rosjaninem zwłaszcza po tym co jego agent powiedział do mediow i kreml to wykorzystał i bedzie wykorzystywał.

Chłop miał swiadomosc musiał ja miec ze Rosja zaatakuje Ukraine. Miał czas i srodki by z kraju wyjechac razem z rodzina.

6

@Kondziubarca A ja podzielam ten poglad. Ma tyle kasy ze spokojnie by zabrał cała rodzine. Woli zostac? Prosze bardzo. Chce grac z koszulka z litera z? Ma prawo.

Ale dla mnie nie jest juz Polakiem.

3

@endriuuu2 Zgłoszone. Nudna sie robi twoja kampani anty po

4

@Jacu327 Ale ktos oro zrobił xd

2

Ciekawostki

Jedna z najbardziej smiercionosnych lawin piroklastycznych miała miejsce na Martynice gdzie spływ z wulkanu Peele(O ironio bogini wulkanow na Hawajach) zabił 27000 ludzi.

Katastrofa ta miała miejsce w 1902 i zniszczyła miasteczko Saint-Pierre

2

@Rust_Cohle Lepszy Leroy Merlin

2

0

@mekston Co to oznacza w kontekscie walki z Perezem i Verstappenem?

4

https://tvn24.pl/pomorze/palenie-ksiazek-przed-kosciolem-w-gdansku-harry-potter-ma-zla-moc-ra923499-2294088

Tak tylko przypomne xd. A takich o zgrozo incydentow jest znacznie wiecej. Pedofile czesto bywaja bezkarni i chodza sobie na wolnosci bo zamiast ich osadzic to sa przenoszeni na inne parafie.

https://www.salon24.pl/newsroom/1233224,tak-maltretowano-niepelnosprawne-dzieci-w-podkrakowskim-dps-ie-wstrzasajace-fakty

https://mapakoscielnejpedofilii.pl/


M.in za takie incydenty uwazam ze w obecnej formie kosciół nadaje sie do utylizacji. Twardy reset by sie przydał i przede wszystkin osadzic kazdego pedofila,którego kosciół ukrywał latami.

Moim zdaniem dobrze by było gdyby ksieza po prostu byli młodsi by potrafili zachecac we współczesny sposob młodziez do chodzenia do koscioła. Bardzo czesto starsze osoby nie potrafia sie dogadac ze współczesna młodzieza co tez jest problemem.


2

@Jonyx No szkoda by nie atakowac. Do wiary nic nie mam ale uwiera mnie to ze w kosciele ukrywani sa m.in pedofile. Korupcja w polskim kosciele to tez norma a o akcjach typu palenie ksiazek HP itp nie wspomne bo to jawny powrot do mrocznej historii koscioła.

Jestem ateista ale szanuje wiare innych ale nie szanuje koscioła jako instytucji w takiej formie gdzie zbrodnie sa ukrywane a oprawcy w sutannach chodza sobie na wolnosci.


2

@lucas/catalan Wiesz ze ci randomowi ksieza to znaczna większosc w Polsce? Ta instytucja w takiej formie jaka jest obecna nadaje sie tylko do utylizacji.

Do wiary nic nie mam.

2

@tristan87 Po tobie za wiele sie nie spodziewam wiec tez nie oczekuje ze zrozumiesz.

Cała ta instutucja jest do zaorania i to jest fakt. Ukrywanie pedofili,przenoszenie ich na inne parafie,głoszenie tego typu herezji a to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Nie myl koscioła z wiara :)

A o leki sie nie boj bo nawet nie bedac do konca sprawny psychicznie nie pisze takich głupot i durnych docinek jak ty.

3

Komentarz usunięty

0

@DonMatteo901 Do utylizacji

1

Serial Obi wan pokazał chyba wreszcie takiego Vadera jakiego kazdy chciał zobaczyc. Niesamowity jest pod kazdym wzgledem.

To co zrobił pod koniec e5 to było niesamowite xd.

Finał niebawem i juz wiem ze bedzie to genialne.

0

@Transu96 A to prawda. Wtedy tak czy siak bedzie potrzebny PO

1

@Janas11224 Wydaje mi sie ze cos zwiazane z krotkim kontraktem wpływa na ffp. Ale z tym to trzeba isc do ludzo znsjacych sie na finansach klubu czyli @Redakcja

7

Ten sezon pokaze czy Dest to odpowiedni poziom. Jesli nie to znowu szukamy PO.

Rozumiem ze Alves jest tu lubiamy ba sam jestem fanem ale psioczenie na Laporte(o ile to w ogole jego decyzja)ze nie przedłuza z nim kontraktu to kuriozum.

Druga sprawa to Roberto. Czy wy kur nie rozumiecie ze jego kontrakt nie ma nic wspólnego z Alvesem a jest to kreatywna ksiegowosc? Gdyby nie było z tego korzysci to Roberto dawno byłby poza klubem jestem o tym przekonany.

0

@Inko Z tym.nie do mnie. Którys z redaktorow tłumaczył z czym wiaze sie przedłuzenie umowy i czemu warto to zrobic.

1

@Transu96 Musiał przezyc bo rebelianci sa 5 lat po tym serialu a on tam pełnił wazna role

0

@Kondziubarca Wy to kur jestescie udani. Roberto zostaje bo mamy realne korzysci z przedłuzenia kontraktu .

Gdyby ich nie było to nikt by sie nawet nad tym nie zastanawiał

1

@Sulimo Alez Vader to bestia w tym serialu. To co zrobił z Reva to arcydzieło. Nie tylko potezny w mocy ale i strasznie przebiegły...

1

Spoiler Obi wan e5

1

@ranger3120 Nigdy w zyciu. Koty tylko i wyłacznie.

7

https://memy.jeja.pl/771539,nigdy-nie-mow-w-nieznanym-jezyku.html

Tak sie konczy jak sie obraza matke kota w ich jezyku xD. Ale bułe to soczysta dostała :)

0

@Rust_Cohle Brytyjski krotkowłosy,Syjamski lub Main coon

11

Czy jak ksiadz umiera to jest to awans czy moze zwolnienie z pracy?

4

15

@Janas11224 Ironia chopie.

0

@macio_944 Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?