1

@Kgorecki2500 Le pen to niech idzie robic wiadomo co wiadomo komu.

4

Kupiłem siostrze takie wielkie opakowanie kinder czekoladek w sumie 3 paczki za 12 zeta i nie dosc ze siostra ukontentowana to i ja na 1 paczke sie załapałem.

Wszyscy zadowoleni :D

0

@barcelonaLM Meh bo Polsza gra jutro

0

@Bykunn Musiało mi to umknac. Jakos od niedawna próbuje f1 ogladac xd

0

Sledzac relacje tutejsza z F1 ogolnie dochodze do wniosku ze tylko RB ogarnia a reszta to memiarze xd

0

@Rust_Cohle W przypadku Najmana sie zgadza xd

1

@Rust_Cohle W pewnych sprawach i owszem.

0

Komentarz usunięty

12

@tbas M.in dlatego 1 panstwo nie powinno moc blokowac czegokolwiek w UE.

Liberum Veto nam panstwo rozwaliło.

1

Szczerze mowiac te zachowawcze leczenie to zmora w tym klubie

Daj boze by Fati nie skonczył kariery zanim na dobre sie zaczeła...

26

@PabloVEB Rzeznik z Andaluzji xd

0

@Rust_Cohle Aha xd

0

@barcelonaLM O co chodzi z tym ostatnim

0

37

@JaroCoach Było dementi

0

@Hubsao To był zarcik ale odnosze sie do twojej kandydatury :)

0

@Hubsao Podobnie jak twojego idola xd

1

@SteuerFreiMoney Nie zmienia to faktu ze dostała to na co zasłuzyła

2

@NeKenI Prawda. Czuje satysfakcje ogladajac tego gifa.

3

https://pobierak.jeja.pl/images//3/e/1/203142_uwazaj-dziewczynko-karma-wraca.gif

Karma is a bitch. Dlatego rodzice powinni od małego uczyc dzieci szacunku wobec zwierzat.

0

@AdamaTraore To skocz i dla mnie po browara

1

@Mario96w Licze tylko ze nikt nie spieprzy watku Saurona Al pharazona i upadku Numenoru.

Jesli to zawiedzie to juz nie bedzie ratunku dla serialu. Na to fani szczegolnie czekaja bo wizja ujrzenia Numenoru na ekranie jest bardzo kuszaca

2

@Mario96w Nie bedzie xd.

Ale to tez wina Obi-wana. Pokazał ze mozna zrobic dobry serial bez wpychania na chama mniejszosci etc. Do tego zgodny z kanonem co dla mnie jako swira jest istotne.


Moze inaczej. Serial moze byc dobry dla przecietnego odbiorcy ale nie dla fana takiego jak ja.

Obejrze ale wole sie miło zaskoczyc niz sie rozczarowac

1

@NeKenI Oznacz mnie panie kolego sympatyczny

0

https://cms.koty.pl/uploads/kot_z_memow_c7a593a158.jpg

To ja gdy ogladam Hobbita.

Nie szanuje tego dzieła za cholere a o zgrozo Amazon zrobi jeszcze wiekszy bubel :(

2

@Sensible Thanos miał dobry plan z wymazaniem populacji. Szkoda ze nie pykło ostatecznie xd.

0

@Cule1234 Szału nie ma.

2

@szela1899 Przecietnie? Przeciez to zjada wszystkie inne seriale włacznie z animowanymi wojnami klonow.

Tutaj widac Vadera w pełni swojej mocy. Fabularnie tez dobrze.

Zarzuty? Operowanie kamera czasem szwankuje

2

@PaPo Takie ze Vader to bestia totalna xd.

On w 1 serialu pokazał to czego nie pokazał wczesniej Lucas w starej sadze.

To co robi z moca i jak walczym mieczem i jaki jest mobilny to rozwala łeb. Jeszcze lepszy niz w scenie Rogue one

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?