1

@Pasiak Liga mistrzów zależy od formy dnia czasem błędów sędziowskich.
Ligę Angielska to Pep wygra po raz kolejny,gdzie również są drużyny typu United i Chelsea co mają masę siana.

2

@betonito Tylko wiesz,że City ma dłuższą historię niż Real czy Barcelona.
Powstał w 1880 roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kumaty Przystojny,ale nie jest Topem jak powyższa dwójka a wiadome,że dużą rolę gra tu rozpoznawalność.

Chyba nawet jest jednym z najprzystojniejszych zawodników.

2

Ciekawe kto zgarnie Golden Boya.

1

@Ojciec5tkidzieci Ciężki wybór Lautaro i Alvarez jednakowo.

Myślę,że Alvarez to może być nowy Bożyszcz fanek przy Mbappe,Erlingu i pewnie Vinim ( chociaż przystojny nie jest,ale ma kolczyki i tatuaże a małolatki pewnie lecą na takich).

0

@Ojciec5tkidzieci On z pewnością woli te z Hiszpanii.
Ja Kataloni kibicuje a Katalonia nie znosi Hiszpanii.

2

@mateusz1989VeB Zawodnik bardzo dobry,ale wątpię,że kiedyś będzie nr1 na świecie.
ZP też będzie mu ciężko wygrać.

1

@FcPortoFan1999 No to Nole oficjalnie już go na 99 % przegoni bo Rafa wlna mączce zazwyczaj odjeżdżał.

3

No to 4 Argentyńczyków ma szanse na LM.
City- Alvarez i Perrone( nie grał wogole,więc nw czy mu to zapiszą tak jak Bravo w 2015)
Inter-Lautaro i Carboni ( Valentin zaliczył debiut)

2

@Dosq Dokładnie z takim City to obecnie nikt by szans nie miał a gdyby Norweg nie pudlował to mogło się skończyć 7/8 zero.

0

@VegetaPolska Nie jesteś już z tą swoją?

1

@VegetaPolska Zdysansował,ale może być różnie takie City czy inne drużyny zaczną wygrywać hurtowo i przewagi nie będzie.
Chyba,że powstaną nowe rozgrywki to nawet PSG wtedy będzie mogło być królem Europy historycznie.

1

@VegetaPolska Obecnie królem to jest City.
Najlepsza drużyna na świecie.
Historycznie to Real i Barca bo mają około 100 pucharów,ale patrząc na teraz to od 2/3 lat City.

3

Ciekawe jak Pedri i Gavi by się rozwinęli pod skrzydłami Pepa.

0

@Gaz Jak nie Inter to Benfica tu by była,albo Milan.

1

@takisobiektos Nie jedynym,ale dla mnie najlepszy pod tym względem (budowania zawodników).

1

@MESSIah16 miejsce w drużynie dla dwójki Haaland i Julian albo Alvarez prawdopodobnie zmieni barwy.

1

@takisobiektos Ale Pep zrobił z niego znakomitego zawodnika.

0

@takisobiektos Robili,ale Pep moim zdaniem z większej ilości zawodników zrobił Top.

0

@szybkisos Stones się niczym nie wyróżniał, Akanji był dobry.

4

@norbi77 Duże szczęście mieli w zeszłym sezonie i Courtoisa plus Karim w życiowej formie.
Oni progresu w grze od 2019 nie zaliczyli tylko są znakomici w kontrach plus dużo szczęścia i Karimek plus Courtois.

1

@takisobiektos Klopp czy Mou znakomici ale nie ta półka.

1

@Medium 2 finały w 3 lata a w zeszłym roku praktycznie był finał na wyciągnięcie ręki.
Dlatego liga to jest wyznacznik wielkości bo LM rządzi się swoimi prawami,ale życzę Pępowi a nawet 5 LM pod rząd.

1

@Kapiczek Guardiola ze Stonesa,Akanjegio potrafił zrobić Topie,więc dla niego nie powinno to być problemem.
Dla mnie osobiście najlepszy trener w historii,chyba nie ma takiego drugiego zawodnika co z przeciatniakow potrafi zrobić klasę światową.

0

Jak by tak Pepito przeją trenować Real to Barca by miała ciężkie życie.
Ciekawe co po City... no chyba,że zostanie Fergusonem Citiziens.

1

City to klub z potencjałem na dominację w LM.
Znakomity trener i kadra najlepsza na świecie.
Czasem jest potrzebny balans w drużynie nie tak jak w PSG gwiazdy,które chcą być nr1 na świecie.

2

@Lionel_Messi10 Pięknie młodzi Argentyńczycy się rozwijają,będzie kto miał zastąpić chociaż w jakimś stopniu Leosia.
Argentyńczycy mogą być tylko coraz lepsi.

2

@Lionel_Messi10 Najlepsza reprezentacja w historii!
Jeszcze Julek albo Lautaro z LM pięknie!
Argentyna ma znakomitych napadziorow.

0

@daniel32778 Gra nie zachwycali,ale mieli masę szczęścia i znakomitych bramkarzy.
Wcale się nie dziwię jak będę grali bardzo dobrze a LM nie będzie tak jak kiedyś mieli ta klątwę 1/8 tak już bywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?