Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pasiak Liga mistrzów zależy od formy dnia czasem błędów sędziowskich.
Ligę Angielska to Pep wygra po raz kolejny,gdzie również są drużyny typu United i Chelsea co mają masę siana.
2
@betonito Tylko wiesz,że City ma dłuższą historię niż Real czy Barcelona.
Powstał w 1880 roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kumaty Przystojny,ale nie jest Topem jak powyższa dwójka a wiadome,że dużą rolę gra tu rozpoznawalność.
Chyba nawet jest jednym z najprzystojniejszych zawodników.
2
Ciekawe kto zgarnie Golden Boya.
1
@Ojciec5tkidzieci Ciężki wybór Lautaro i Alvarez jednakowo.
Myślę,że Alvarez to może być nowy Bożyszcz fanek przy Mbappe,Erlingu i pewnie Vinim ( chociaż przystojny nie jest,ale ma kolczyki i tatuaże a małolatki pewnie lecą na takich).
0
@Ojciec5tkidzieci On z pewnością woli te z Hiszpanii.
Ja Kataloni kibicuje a Katalonia nie znosi Hiszpanii.
2
@mateusz1989VeB Zawodnik bardzo dobry,ale wątpię,że kiedyś będzie nr1 na świecie.
ZP też będzie mu ciężko wygrać.
1
@FcPortoFan1999 No to Nole oficjalnie już go na 99 % przegoni bo Rafa wlna mączce zazwyczaj odjeżdżał.
3
No to 4 Argentyńczyków ma szanse na LM.
City- Alvarez i Perrone( nie grał wogole,więc nw czy mu to zapiszą tak jak Bravo w 2015)
Inter-Lautaro i Carboni ( Valentin zaliczył debiut)
2
@Dosq Dokładnie z takim City to obecnie nikt by szans nie miał a gdyby Norweg nie pudlował to mogło się skończyć 7/8 zero.
0
@VegetaPolska Nie jesteś już z tą swoją?
1
@VegetaPolska Zdysansował,ale może być różnie takie City czy inne drużyny zaczną wygrywać hurtowo i przewagi nie będzie.
Chyba,że powstaną nowe rozgrywki to nawet PSG wtedy będzie mogło być królem Europy historycznie.
1
@VegetaPolska Obecnie królem to jest City.
Najlepsza drużyna na świecie.
Historycznie to Real i Barca bo mają około 100 pucharów,ale patrząc na teraz to od 2/3 lat City.
3
Ciekawe jak Pedri i Gavi by się rozwinęli pod skrzydłami Pepa.
0
@Gaz Jak nie Inter to Benfica tu by była,albo Milan.
1
@takisobiektos Nie jedynym,ale dla mnie najlepszy pod tym względem (budowania zawodników).
1
@MESSIah16 miejsce w drużynie dla dwójki Haaland i Julian albo Alvarez prawdopodobnie zmieni barwy.
1
@takisobiektos Ale Pep zrobił z niego znakomitego zawodnika.
0
@takisobiektos Robili,ale Pep moim zdaniem z większej ilości zawodników zrobił Top.
0
@szybkisos Stones się niczym nie wyróżniał, Akanji był dobry.
4
@norbi77 Duże szczęście mieli w zeszłym sezonie i Courtoisa plus Karim w życiowej formie.
Oni progresu w grze od 2019 nie zaliczyli tylko są znakomici w kontrach plus dużo szczęścia i Karimek plus Courtois.
1
@takisobiektos Klopp czy Mou znakomici ale nie ta półka.
1
@Medium 2 finały w 3 lata a w zeszłym roku praktycznie był finał na wyciągnięcie ręki.
Dlatego liga to jest wyznacznik wielkości bo LM rządzi się swoimi prawami,ale życzę Pępowi a nawet 5 LM pod rząd.
1
@Kapiczek Guardiola ze Stonesa,Akanjegio potrafił zrobić Topie,więc dla niego nie powinno to być problemem.
Dla mnie osobiście najlepszy trener w historii,chyba nie ma takiego drugiego zawodnika co z przeciatniakow potrafi zrobić klasę światową.
0
Jak by tak Pepito przeją trenować Real to Barca by miała ciężkie życie.
Ciekawe co po City... no chyba,że zostanie Fergusonem Citiziens.
1
City to klub z potencjałem na dominację w LM.
Znakomity trener i kadra najlepsza na świecie.
Czasem jest potrzebny balans w drużynie nie tak jak w PSG gwiazdy,które chcą być nr1 na świecie.
2
@Lionel_Messi10 Pięknie młodzi Argentyńczycy się rozwijają,będzie kto miał zastąpić chociaż w jakimś stopniu Leosia.
Argentyńczycy mogą być tylko coraz lepsi.
2
@Lionel_Messi10 Najlepsza reprezentacja w historii!
Jeszcze Julek albo Lautaro z LM pięknie!
Argentyna ma znakomitych napadziorow.
0
@daniel32778 Gra nie zachwycali,ale mieli masę szczęścia i znakomitych bramkarzy.
Wcale się nie dziwię jak będę grali bardzo dobrze a LM nie będzie tak jak kiedyś mieli ta klątwę 1/8 tak już bywa.