Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ja jestem ciekawa Scaloniego jak przyjdzie trenować w Europie to może być również wielka kariera trenerska.
1
@AFA90 Lautaro ma statystyki znakomite,więc się obroni.
Julek około 20g/a
0
@Kamiloza91 Lionel Scaloni w 2028.
2
@barcelonaLM Zawsze słyszę,że mówi się grajcie jak Barcelona czyli piękna piłke i myślę,że przez wielu te lata są uznawane za najlepszy zespół w historii piłki klubowej.
16
Szkoda,że Barcy w 2010 nie udało wygrać się LM to była najlepsza drużyna w historii.
Pep jest geniuszem.
3
Piękny sezon!
Argentyna MŚ
Napoli że Scudetto
City lub Inter LM.
0
@Firestone Tak jak Barcelona od 06 do 15 i potem przerwa ojj niech i mają nawet 30 lat przerwy jak w ubiegłym stuleciu.
2
@cris2706 Real w tamtym roku też nie powalał,dużo szczęścia i mur w postaci Courtoisa.
Plus wylewy PSG i City. Jak Grecja w 2004
1
@MESSIah16 Dla Messiego bo zjadł Mundial a i blisko 50g/a.
Julek gdyby zakrecił się przy 35g/a to być może,ale Pep musi w przyszłym sezonie do pierwszego składu go wrzucić.
14
Lautaro i Julek z golem w połfinałach.
Pięknie Albicelestes.
Operacja zrobiła dobrze Lautiemu wrocił kozak z formą.
0
@Kamiloza91 Pep musi znaleźć dla niego i Erlinga miejsce.
Chłopak jest za dobry na zmiennika.
3
Jak City dalej będzie dążyło tą drogą to oni hurtowo mogą wygrywać LM czy te nowe rozgrywki.
To co oni grają to kosmos.
3
Erling dzisiaj słabo
Mam nadzieję,że ZP Leosia ewentualnie nie zapłacze jak Lautaro,ale City to bierze.
Brawo Julian!
Mistrz Świata zostanie też zwycięzcą LM.
0
Tak wogole to ja Ancelottiego nie widzę w Brazyli z nim nie wygrają MŚ.
Ogólnie ciężko będzie im wygrać ta reprezentacja nie jest na tyle zorganizowana.
5
Śmiali się z nas w 2019 a sami dostali wpierdziel.
Oliwa sprawiedliwa
1
Haaland zawiodł totalnie w dwumeczu.
Brawo City
1
@Lionel_Messi10 Lautaro to znakomity zawodnik.
Życzę mu w przyszłości ZP bo potencjał na to zdecydowanie ma a chłopak wciąż młody
1
BartuśJD przeszedł Gothica 2 w 24 min.
Gra dzieciństwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle United było lepsze od Barcy w dwumeczu i ja nie mam z tym problemu.
Jak na pierwszy sezon i kontuzje to znakomicie się odnalazł Erick.
Arteta 2 poprzednie w kratkę ten wyśmienity,ale Eric ustawił sobie wysoko poprzeczkę jak na pierwszy sezon.
1
@Encore United za 3/4 lata przy Ericku może podnieść LM.
Pierwszy sezon a ich gra wygląda dobrze.
2
@Encore Eric to będzie wybitny trener już pokazywał to w Ajaxie.
0
@Rust_Cohle Widzisz! Jedni siedzą w Buenos Aires na wakacjach a ty biedaczku w klawiaturę stukasz ze swoim przełożonym Lucjanem.
8
Szkoda,że Arsenal zaprzepascił przewagę jakiś czas temu.
Byłby duże szanse na mistrza.
Dzisiejsza porażka/remis to już będzie mistrzostwo City.
Tak czy siak znakomity sezon Kanonierów.
1
@Lionel_Messi10 Stary rap najlepszy.
Quebo i reszta to kojarzą mi się bardziej z małolatami (grono odbiorców).
5
@Rust_Cohle Śmieszne są twoje zaczepki.
Nie przewyzszył i zapewne nigdy do tego nie dojdzie.
33
"Dojrzewanie to zaakceptowanie,że Camavinga przewyższył Inieste"
Na FB dzisiaj już nic głupszego nie przeczytam.
Porównanie jednego z najlepszych w historii pomocników do chłopaka,który był rezerwą w zeszłym sezonie a obecnie jest LO.
4
@Comentateiro Barca miała problem w tamtym roku z Benfica,więc mnie nie boli,że to oni są w półfinale a na 70% w finale. Byliśmy z nimi w grupie i dostaliśmy.
Zresztą Inter z meczu na mecz lepiej wygląda.
Znając życie to Barca by dostała od Benfici.
8
Inter wygląda dużo lepiej niż wtedy co grał z Barcą.
1
@Patriskos Jako on pewnie pójdzie na ochronkę i bd sobie spokojnie w celi siedział.
Dożywocie to za mało dla takiego kąta a matka też na dożywocie powinna iść