9

Ja jestem ciekawa Scaloniego jak przyjdzie trenować w Europie to może być również wielka kariera trenerska.

1

@AFA90 Lautaro ma statystyki znakomite,więc się obroni.
Julek około 20g/a

0

@Kamiloza91 Lionel Scaloni w 2028.

2

@barcelonaLM Zawsze słyszę,że mówi się grajcie jak Barcelona czyli piękna piłke i myślę,że przez wielu te lata są uznawane za najlepszy zespół w historii piłki klubowej.

16

Szkoda,że Barcy w 2010 nie udało wygrać się LM to była najlepsza drużyna w historii.

Pep jest geniuszem.

3

Piękny sezon!
Argentyna MŚ
Napoli że Scudetto
City lub Inter LM.

0

@Firestone Tak jak Barcelona od 06 do 15 i potem przerwa ojj niech i mają nawet 30 lat przerwy jak w ubiegłym stuleciu.

2

@cris2706 Real w tamtym roku też nie powalał,dużo szczęścia i mur w postaci Courtoisa.
Plus wylewy PSG i City. Jak Grecja w 2004

1

@MESSIah16 Dla Messiego bo zjadł Mundial a i blisko 50g/a.
Julek gdyby zakrecił się przy 35g/a to być może,ale Pep musi w przyszłym sezonie do pierwszego składu go wrzucić.

14

Lautaro i Julek z golem w połfinałach.
Pięknie Albicelestes.
Operacja zrobiła dobrze Lautiemu wrocił kozak z formą.

0

@Kamiloza91 Pep musi znaleźć dla niego i Erlinga miejsce.
Chłopak jest za dobry na zmiennika.

3

Jak City dalej będzie dążyło tą drogą to oni hurtowo mogą wygrywać LM czy te nowe rozgrywki.
To co oni grają to kosmos.

3

Erling dzisiaj słabo
Mam nadzieję,że ZP Leosia ewentualnie nie zapłacze jak Lautaro,ale City to bierze.
Brawo Julian!
Mistrz Świata zostanie też zwycięzcą LM.

0

Tak wogole to ja Ancelottiego nie widzę w Brazyli z nim nie wygrają MŚ.
Ogólnie ciężko będzie im wygrać ta reprezentacja nie jest na tyle zorganizowana.

5

Śmiali się z nas w 2019 a sami dostali wpierdziel.
Oliwa sprawiedliwa

1

Haaland zawiodł totalnie w dwumeczu.
Brawo City

1

@Lionel_Messi10 Lautaro to znakomity zawodnik.
Życzę mu w przyszłości ZP bo potencjał na to zdecydowanie ma a chłopak wciąż młody

1

BartuśJD przeszedł Gothica 2 w 24 min.
Gra dzieciństwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle United było lepsze od Barcy w dwumeczu i ja nie mam z tym problemu.
Jak na pierwszy sezon i kontuzje to znakomicie się odnalazł Erick.

Arteta 2 poprzednie w kratkę ten wyśmienity,ale Eric ustawił sobie wysoko poprzeczkę jak na pierwszy sezon.

1

@Encore United za 3/4 lata przy Ericku może podnieść LM.
Pierwszy sezon a ich gra wygląda dobrze.

2

@Encore Eric to będzie wybitny trener już pokazywał to w Ajaxie.

0

@Rust_Cohle Widzisz! Jedni siedzą w Buenos Aires na wakacjach a ty biedaczku w klawiaturę stukasz ze swoim przełożonym Lucjanem.

8

Szkoda,że Arsenal zaprzepascił przewagę jakiś czas temu.
Byłby duże szanse na mistrza.
Dzisiejsza porażka/remis to już będzie mistrzostwo City.
Tak czy siak znakomity sezon Kanonierów.

1

@Lionel_Messi10 Stary rap najlepszy.
Quebo i reszta to kojarzą mi się bardziej z małolatami (grono odbiorców).

5

@Rust_Cohle Śmieszne są twoje zaczepki.
Nie przewyzszył i zapewne nigdy do tego nie dojdzie.

33

"Dojrzewanie to zaakceptowanie,że Camavinga przewyższył Inieste"

Na FB dzisiaj już nic głupszego nie przeczytam.

Porównanie jednego z najlepszych w historii pomocników do chłopaka,który był rezerwą w zeszłym sezonie a obecnie jest LO.

4

@Comentateiro Barca miała problem w tamtym roku z Benfica,więc mnie nie boli,że to oni są w półfinale a na 70% w finale. Byliśmy z nimi w grupie i dostaliśmy.
Zresztą Inter z meczu na mecz lepiej wygląda.
Znając życie to Barca by dostała od Benfici.

8

Inter wygląda dużo lepiej niż wtedy co grał z Barcą.

1

@Patriskos Jako on pewnie pójdzie na ochronkę i bd sobie spokojnie w celi siedział.
Dożywocie to za mało dla takiego kąta a matka też na dożywocie powinna iść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?