Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rudy432 Ciekawe, myślę,że bycie najlepszym nie opiera się tylko na trofeach.
Nie widzę,aby Mbappe był tak uniwersalny i zaczął rozgrywać czy miał taką wizję.
Ps Messi w jego wieku miał już 3 ZP
Zresztą jest też Halaand,który będzie miał również okazję na zdobywanie tytułów.
Kylian ma znakomita generację we Francji,też trzeba wziąć to pod uwagę.
4
@Przemek2323 Ciekawe,gdzie Ci co mówili,że Messi spuszcza głowe w finałach i nie istnieje.
2
Te ponad 30 lat bez trofeów są teraz wynagradzane Argentynie.
Copa,Finalissima i MŚ.
Scaloni jest znakomitym trenerem.
0
@Czajka90 Akurat wolne mam dziś :)
0
@D10SLEO Euro ma? ;)
43
Pamiętam jak mówi,że balonik mocno pęknie.
Balonik,którzy hejterzy sami wymyślili.
Prędzej to Brazylia,Francja były hypowane.
Argentyna po cichutku do celu i to mi się podoba!
Po 36 latach puchar wraca do Argentyny! :D
1
@HighestInTheRoom De Paul miernym zawodnikiem?
Przecież w Serie A był jednym z najlepszych.
Teraz na Mundialu również był znakomity.
To Atletico działa tak nie niego,powinien się ewakuować z tej drużyny.
0
@HERORICH2 De Paul powinien odejść z Atleti,tam zatraca swoje umiejętności.
Ewentualnie zmieńcie trenera i grajcie ofensywnie. Ja się wcale nie dziwię,że zawodnicy nie chcą grać w Atleti (Felix,De Paul), za bardzo defensywnie jest Atleti
0
@arasz1819 Chodziło mi o cały turniej :D i na karne z Holandia.
Wczoraj w trakcie meczu to unikałam,ale był zapewne śmieszki.
Vamos Argentina!
1
@VegetaPolska Nie bronie Kuna,ale to pewnie adrenalina.
Chłop się cieszy, zrobił źle to i może przeprosi Came.
Zaczepiał go Cama wcześniej,że tak zareagował?
2
@Mario96w No to może nie wiem,mi się wydawało,że zaregował tak na ten fatalny karny.
9
@VegetaPolska Emocje,a Kylian jak smiał się z Kane?
Dajcie już spokój,czas świętować!
1
@Kuczek Zdobył Finalissima z Włochami (Superpuchar)
0
@TheNekro94 Coś tam dodawała na insta. Messiego i Mbappe,ale co pisała to nie mam pojęcia.
2
@TheNekro94 Dokładnie do 80 min Francja nie istniała.
Argentyna ma znakomite perełki swojej lidze do oszlifowania,więc Scaloni chwila wakacji i do pracy. :D
Ostatnio taka radocha to w 2015 po wygraniu LM i 2021 Copa.
0
@arasz1819 Do 80 min Francja to nie istniała.
0
Do 80 min Francja grała słabo ( Argentyna jej nie pozwoliła), szkoda tego błedu Otamendiego bo mogło być spokojnie,ale i tak najważniejsza wygrana.
Cieszy bohaterski Dibu bo przed karnymi z Holendrami mówiono o nim jak o ręczniku.
0
@arasz1819 Wszyscy ich przekreślili,wręcz się śmiali i wchodzili z nory na karne.
Pięknie ich Argentyna wyjasniła!
Miłego dnia w ten piękny poranek!
Argentyna MŚ!
Leo Messi GOAT!
1
@mekston Przypuszczam,że to sarkastycznie :)
Co do LM to LIO pobije,szczególnie teraz przy tym luzie. Zdobył najważniejsze i uważam,że zobaczymy w piłce klubowej najlepsza wersję Leo,czyli ta z Barcy i z Mundialu.
1
Scaloni jest piękny!
Dostał Albicelestes w kryzysie i zrobił z nich potęgę!
Vamos Lionel Scaloni!
0
Usain Bolt fan Argentyny,wczoraj przewinął mi się jeszcze Mamy Pacquiao.
Ogólnie Argentyna ma największą rzesze fanów na świecie.
To co się dzieje teraz w Argentynie to kosmos!
0
Leo Messi
MŚ U20
Złoto IO
Złoto CA
Finalissima
Złoto MŚ
Plus:
Vice mistrzostwo świata
3x vice CA
3msc na CA
Piękne osiągnięcia Leo!
Myślę,że teraz jest spełniony i będzie grał na wielkim luzie.
Vamos Argentina!
4
Vamos Wielka Argentyno!
Latynosi udowodnili,że nie można ich przekreślać.
Chyba już nikt nie będzie mówić o nich farmerzy!
Argentyna,Urugwaj i Brazylia 10 MŚ!
Copa to wcale nie jest łatwy turniej!
1
Ciekawe gdzie wyląduje Enzo po sezonie.
MC Allister przedłużył kontrakt,ale jest za dobry na Brighton.
6
LEO LEO!!!
Brawo Leo Messi!
Lionel Scaloni co on wycisnał z tej drużyny!
Bardzo mnie cieszy,że Argentyna ma takich kozaków jak Alvarez czy Enzo.
W lidze Argentyńskiej jest masa perełek więc nic ino szlifować!
4
Trener Scaloni!
Wybitny taktyk!
4
Vamos Argentina!!!!
Pamiętam jak na LR pisali,że LIO nawet Copa nie wygra z repka a tutaj Copa,Finalissima i MŚ.
Chyba nikt już nie powie,że to farmerzy!
Vamos Argentina!
1
@VegetaPolska Skoro Argentyna jest średniakiem to przyznajesz,że Messi jest najlepszy w historii skoro są w finale?
0
@kynio302 Lepiej by to przmiało "pochodzenia".
Pewnie wtedy by się nie czepiali.
1
@Ascend Druga strona medalu to taka,że ma świetnych kolegów w reprezentacji.
Nie to co Messi czy CR przed 4 laty.
On nie będzie nigdy tak rozgrywał,nie ma takich cech 10