Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Kiedy tak napisał? Po tej sferze czy teraz?
1
Nole wstawił na IG Leo z Maradoną.
6
Ja już się nie mogę doczekać na YouTube filmu od Messi Magic i od drugiego autora MagicalMessi. Piękne to będzie!
1
@Rewolucja123 No chodzi Ci o to,że będzie najlepszy z pośród Halaandow i reszty.
To mogę się zgodzić.
Jednak myślę,że Halaand swoim stylem nastrzelał dużo goli i też wpadnie mu jakąś ZP.
1
@Rewolucja123 Nie no Messiego?
Przecież on nie umie rozgrywać.
Nie jest taki komplety. Co do Neymara to się zgodzę,chociaż moim zdaniem Neymar ma lepszą technikę i dryg.
Moim zdaniem jak wygra 3 ZP to będzie bardzo dobrze.
Halaand,Vini i pewnie inni też będę się bić o ZP.
1
@Mezocyklon87 Tylko on w Benfice śmiga i już przed Mundialem było zainteresowanie jego osobą.
0
@VegetaPolska Ma jeszcze ligę angielska (najlepsza na świecie).
Takie gdybanie to jest,może nie musi.
0
@Rewolucja123 Na pewno póki co jest,ale Halaand też szaleje w tym sezonie.
Tylko on nie ma reprezentacji.
0
@Mezocyklon87 Chłopak pod wielką presja w finale i dał radę. Będzie znakomity
0
@VegetaPolska Nie szukaj a sama przyjdzie :)
6
Ten rok jest świetny pomimo wygranej LM Realu.
Argentyna-Finalissima i MŚ
Świątek-2 wielkie szlemy
Kubacki i Żyła póki co znakomicie
Srebro siatkarzy
7
@Patriskos Za lepszego? W czym był by ten Ronaldo lepszy? Nawet nie chodzi tu już o trofea,ale Messi jest tak uniwersalny,że nikt mu nie dorasta.
Strzela,rozgrywa,drybluje jest najbardziej komplety i nie chodzi tu o trofea.
2
@Awtameok_Klana Oddawaj LM ze spalonych.
Weź gościu miało to wpływ na cokolwiek?
0
@Faro Oby tam nie poszedł,jak nie u nas to widzę go u Pepusia.
0
Czy Pep już coś mowił po finale?
Typował Alvareza jako MŚ i pęknie trafił.
Tak wogole to szkoda,że wział pana "łydkę" zamiast Leo.
Chociaż LIO w PSG ten sezon kozak gra.
4
@Faro Enzo byle do Madrytu nie trafił bo podobno polują na niego.
Skoro nas nie stać to niech idzie do Pepa.
2
@cris2706 No ja przeczytałam,że w sumie ME to jest to samo co MŚ tylko plus Brazylia i Argentyna xd
Odklejency już sobie tłumacza,że to Euro jest jak MŚ.
0
@Criss18Barca Nie no wiadomo to tak w żartach napisałam.
Bo wczoraj był tylko jeden a dzisiaj już kilka
0
PSG dodało więcej postów z Leo,chyba zobaczyli,że Barca puszcza oczko.
5
@ranger3120 Na razie Scaloni zostaje w Argentynie.
Stworzył prawdziwa drużynę i niech to kontynuuje.
3
@Przemek2323 Oprócz Mbappe Griezman przede wszystkim
14
@Emhyr Jeszcze ma IO i MŚ do lat 20.
GOAT
1
@Gaz Finalissima dochodzi jeszcze,bo Copa to do poprzedniej edycji pewnie.
3
Scalonetta ma szansę na trenera roku?
0
Guardiola to miał nosa do tej Argentyny i ten trener z Arabii również.
0
@tbas Alvarez będzie znakomitym napastnikiem.
Tym turniejem to udowodnił.
Alvarez już w City
Enzo za gruby hajs pójdzie i zapewne MC Allister też.
1
@gaucho104 Jasne 42 Ronaldo gra taki fantastyczny turniej.
Nie sądzę.
17
@Alvarinho Do Holendrów? To nie oni prowokowali już przed meczem?
Trochę obiektywizmu.
8
Julian Alvarez 22 lata
3 finały z Argentyna i 3x wygrane
Copa
Finalissima
MŚ
Moim zdaniem Guardiola musi znaleźć miejsce dla Alvareza obok Halaanda bo jest za dobry aby być zmiennikiem Erlinga.
2
@Explode Dobrze powiedziane,Mbappe też musi mieć pomocników.