0

@tbas Kiedy tak napisał? Po tej sferze czy teraz?

1

Nole wstawił na IG Leo z Maradoną.

6

Ja już się nie mogę doczekać na YouTube filmu od Messi Magic i od drugiego autora MagicalMessi. Piękne to będzie!

1

@Rewolucja123 No chodzi Ci o to,że będzie najlepszy z pośród Halaandow i reszty.
To mogę się zgodzić.
Jednak myślę,że Halaand swoim stylem nastrzelał dużo goli i też wpadnie mu jakąś ZP.

1

@Rewolucja123 Nie no Messiego?
Przecież on nie umie rozgrywać.
Nie jest taki komplety. Co do Neymara to się zgodzę,chociaż moim zdaniem Neymar ma lepszą technikę i dryg.

Moim zdaniem jak wygra 3 ZP to będzie bardzo dobrze.
Halaand,Vini i pewnie inni też będę się bić o ZP.

1

@Mezocyklon87 Tylko on w Benfice śmiga i już przed Mundialem było zainteresowanie jego osobą.

0

@VegetaPolska Ma jeszcze ligę angielska (najlepsza na świecie).
Takie gdybanie to jest,może nie musi.

0

@Rewolucja123 Na pewno póki co jest,ale Halaand też szaleje w tym sezonie.
Tylko on nie ma reprezentacji.

0

@Mezocyklon87 Chłopak pod wielką presja w finale i dał radę. Będzie znakomity

0

@VegetaPolska Nie szukaj a sama przyjdzie :)

6

Ten rok jest świetny pomimo wygranej LM Realu.
Argentyna-Finalissima i MŚ
Świątek-2 wielkie szlemy
Kubacki i Żyła póki co znakomicie
Srebro siatkarzy


7

@Patriskos Za lepszego? W czym był by ten Ronaldo lepszy? Nawet nie chodzi tu już o trofea,ale Messi jest tak uniwersalny,że nikt mu nie dorasta.

Strzela,rozgrywa,drybluje jest najbardziej komplety i nie chodzi tu o trofea.

2

@Awtameok_Klana Oddawaj LM ze spalonych.
Weź gościu miało to wpływ na cokolwiek?

0

@Faro Oby tam nie poszedł,jak nie u nas to widzę go u Pepusia.

0

Czy Pep już coś mowił po finale?
Typował Alvareza jako MŚ i pęknie trafił.
Tak wogole to szkoda,że wział pana "łydkę" zamiast Leo.
Chociaż LIO w PSG ten sezon kozak gra.

4

@Faro Enzo byle do Madrytu nie trafił bo podobno polują na niego.
Skoro nas nie stać to niech idzie do Pepa.

2

@cris2706 No ja przeczytałam,że w sumie ME to jest to samo co MŚ tylko plus Brazylia i Argentyna xd
Odklejency już sobie tłumacza,że to Euro jest jak MŚ.

0

@Criss18Barca Nie no wiadomo to tak w żartach napisałam.
Bo wczoraj był tylko jeden a dzisiaj już kilka

0

PSG dodało więcej postów z Leo,chyba zobaczyli,że Barca puszcza oczko.

5

@ranger3120 Na razie Scaloni zostaje w Argentynie.
Stworzył prawdziwa drużynę i niech to kontynuuje.

3

@Przemek2323 Oprócz Mbappe Griezman przede wszystkim

14

@Emhyr Jeszcze ma IO i MŚ do lat 20.
GOAT

1

@Gaz Finalissima dochodzi jeszcze,bo Copa to do poprzedniej edycji pewnie.

3

Scalonetta ma szansę na trenera roku?

0

Guardiola to miał nosa do tej Argentyny i ten trener z Arabii również.

0

@tbas Alvarez będzie znakomitym napastnikiem.
Tym turniejem to udowodnił.
Alvarez już w City
Enzo za gruby hajs pójdzie i zapewne MC Allister też.

1

@gaucho104 Jasne 42 Ronaldo gra taki fantastyczny turniej.
Nie sądzę.

17

@Alvarinho Do Holendrów? To nie oni prowokowali już przed meczem?
Trochę obiektywizmu.

8

Julian Alvarez 22 lata
3 finały z Argentyna i 3x wygrane
Copa
Finalissima

Moim zdaniem Guardiola musi znaleźć miejsce dla Alvareza obok Halaanda bo jest za dobry aby być zmiennikiem Erlinga.

2

@Explode Dobrze powiedziane,Mbappe też musi mieć pomocników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?