Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Niech sobie tańczy przecież, zresztą Vincius tego nie wymyślił tylko naśladuje.
Każdy zresztą po golu może go sprankowac,ale jeżeli taniec jest dozwolony to każda cieszynka być powinna.
Cavani za strzał z łuku kartkę dostał i Auba za maskę też.
0
@Uukasz_93 Jak radzi sobie Medina?
1
@Jasialdinho Zrobi Comeback jak w Chelsea i wygra LM
0
@kamilos1214 Siostra pokazywała mi filmik. Masakra co potrafią zrobić nastolatkowie za głupia flaszkę.
3
@Comentateiro Ja tam widzę sporą różnicę.
1
To co Guardiola do Juve i odbudowuje drużynę. Tylko pany sprzedać klub,albo jak Barca i Pepito będzie się bawić w klocki.
2
@cris2706 Mówili,żeby kupić 3/4 klasowych zawodników za ten hajs to się uparli.
3/4 klasowych to bardzo zmienia jakość drużyny.
3
Pan z Lecha z golem
0
@hayek Akurat Paredes w kadrze gra bardzo dobrze.
Wiem,że chodziło Ci o kadrę Juve,ale Paredes w PSG ostatnio dobrze cisnął (pod koniec)
0
@HighestInTheRoom Możliwe,na transfermarkt jest zaznaczone,że ma kontuzje.
0
Teraz patrzę a Juve ma kontuzjowanych kilku podstawowych graczy!
Chiesa,Pogba,Locatelli,Szczęsny,Sandro.
Nie dziwią mnie te wyniki.
Oczywiście Allegri to beton,ale jakby miał ich dostępnych takiej przepaści by nie było.
2
@P33ck Ten beton zdobył wiele tytułów różnica taka,że miał Pirlo,Pogbe czy Teveza.
2
Juve zamiast dawać tyle milionów za Ronaldo mogło kupić 3/4 klasowych zawodników. Zespół był by trzymany w ryzach a nowe nabytki były wtedy potrzebne.
Ciekawe czy ten sezon będzie przejściowy czy Juve będzie miało dłuższe problemy.
1
@AlexDark00 Szkoda transferu Ronaldo bo mogli kupić 3/4 klasowych zawodników.
1
@Kessie Taki sąsiad patologiczny u mojej szwagierki z 2 piętra wyrzucił mikrofalówkę. Szkoda,że idiota nie popatrzył nawet,bo tam się dzieci lubią czasem bawić. Dobrze,że nie było nikogo bo pewnie doszło by do tragedii.
1
@takisobiektos Simons? Chyba kolejna perełka wypuszczona z Barcelony (chodzi o warsztat ). Za długo tam nie posiedzi ma dopiero naście lat.
1
@Mario96w Najlepiej to jakby lato było takie porządne i zimą to samo.
Równowaga zachowana i każdy happy.
2
@MesQueUnClub96 Ciekawe co się stało z warsztatem Maksa. Jak mnie pamięć nie myli to za jego kadencji w krótkim przeciągu byli 2x w finale LM a mistrzostwo było wiadomą przed rozpoczęciem sezonu.
Nigdy nie grał zabójczo ofensywnie,ale był to na pewno futbol bardziej radosny/wyrachowany niż to co dzieje się teraz.
1
@Lionel_Messi10 Ja śledzę poczynania Argentyńczyków,lubię bardzo ta reprezentację.
Już nawet przed Leo sympatyzowałam z tymi barwami :-). Crespo czy Batigoal.
Zresztą mój tato uwielbiał Dego a Leo umocnił moja wieźć z Albicelestes.
0
@AdiKingu96 Ja ma cyfrę i miałam mieć przez pół roku wszystko i nie mam tego kanału co Barca ma niby lecieć co 2 tydzień. Internetowo czy jak?
Darmowe mam bo przedluzałam umowe.
1
@Lionel_Messi10 Foyt dalej kontuzja?
Może Miranda znowu dzisiaj zagra dobrze .
2
@HighestInTheRoom Tak,jeżeli nie ma zbędnych prowokatorów to jest supcio.
0
@PanAgenda2030 Cooo? Kolejne słowa wyssane z palca. Żaden by nie odszedł,Leo potrafi grać na różnych pozycjach prędzej De Jong pakował by walizki.
0
@xvcWinterSoldier Mi się tak robiło z 13 jak miałam ściągane z neta+dodatki.
10
Gavi,Garcia,Balde-takie diamenty wypuszcza LaMasia. +Nico
Myślę,że w tym sezonie debiut może zaliczyć Riad ponieważ od tamtego sezonu świetnie sobie poczyna. Jest jeszcze Txus,Iliasa i Lamine. Oczywiście nie wymieniłam wszystkich bo jest dużo zdolnych chłopaków.
Emre czy Blanco to nie wychowankowie a ich miałam na myśli.
Pięknie czasy przed Barcelona mogą być.
6
@damiano996 Co? Popatrz jakie ma statystyki i wpływ na grę. Jeżeli koledzy by celniej strzelali miał by już 15 asyst zamiast 8.
On gra w pierwszym składzie i tutaj też by miał. Nikt nie grał by na niego,jakoś w PSG nie grają na niego. Leo tutaj wykręcał by liczby ale grał by jak w Argentynie.
Xavi odpowiednio by mu rozplanował jak ma grać,nie bez powodu sam chce go u siebie.
Messiego pożegnanie to może być za 5 lat a nie teraz.
Dalej jest goatem,gra w pomocy a i tak ma wyborne statystyki. Ławka dla niego to był by śmiech na sali.
0
@Colon Federer poza tym sympatyzuje z Barcelona i jest jej kibicem.
1
@xvcWinterSoldier Nie w pracy.
1
Wczoraj niestety nie mogłam obejrzeć meczu. Patrzę a tu Balde 2 asysty,więc chyba bardzo dobre spotkanie nie?
7
@Ali3231 Dziwne,żeby powiedział co innego skoro pultal się do Auby o cieszynki.
Skoro powiedzialo się A to i trzeba B