1

@Kubsoleon Pouczasz a sam piszesz o Atleti "śmieszny klubik". Hipokryta
Jesteś zawistnym Polaczkiem z ciemnogrodu.

1

@kubs23 Skoro chce szacunku to niech się nie bawi. Działa to w dwie strony.
Mi tam te jego cieszynki nie przeszkadzają to Koke wyraził swoją opinię.
Dlaczego wszędzie pisze nie dla rasizmu a o ludziach białej karnacji nigdzie nie wspominają.
Przypominam,że przestępczość i morderstwa to głównie ludzie o czarnej karnacji.
Zawistna? Nie wyraziłam swoją opinię,że Ney jest przystojny.
Napisałam,że Vini jest brzydki? Nie
Poprostu jak Kahn.
Każdy ma inny gust. Ja tam nie widzę zawiści.
Jakoś Asensio przystojny jest i nie mam z tym problemu.

2

@El dominatore Neymar jest chociaż przystojny a Vini to raczej ten z pokroju Kahna.
Rasizm i rasizm temu Brazolowi w głowie się przewraca. Czarne to nie wolno tchnąć czy schejtowac

22

Czekam na taniec Viniego jak Brazylia bedzie odpadała z mundialu mam nadzieję,że zatańczy pożegnalna Sambę.

0

@swiergol2 To niech tak nie ćwierka o rasizm i bd git

1

@MesQueUnClub96 Niby dlaczego? Jak Barcelona kosiła wszystko to oni też mieli taką śpiewkę?

0

@Vebrol Ucieszy mnie jego parszywa zapłakana buźka jak Brazylia z MŚ będzie odpadać.
Gdzie mi tam do Ronaldinho nie ten talent i skala umiejętności.
Co do tańczenia niech sobie tańczy,tylko niech nurkować skończy. Błazen

1

@LionelM95 Jak tam na rondzie pod prąd nawet jeżdżą.
No ale każdy się uczy

1

@cris2706 Ile osób już zginęło przez piratów drogowych. Bardzo dobrze trzeba karać,akurat tym sposobem,może zmniejszy się śmiertelność na drogach.

0

@FCB_dimiC Mi ostatnio gościu wgniótł i obtarł auto to wezwałam policję.
Chciał pisać oświadczenie,ale później wymyślał,że wgniecenie było,to wezwałam niebieskich.
Dostał 1000 mandatu.

1

@Bartula Federer jest fanem Barcelony,więc u nich nie zagra.

4

@Kluivert_P Gdzie był wini w wieku 19 lat?
Grał jak zawodnik Osasuny

2

Miranda 2 asysty

1

Cieszy forma Gaviego z każdym meczem coraz lepszy.
Kto na Golden może Gavi?
Jest jeszcze Musiała, Bellingham noi ten cały Cama (moim zdaniem najsłabszy z tej czwórki,ale mu do gablotki trochę wpadło i głosy mogą pójść na niego).

0

@Kuuba77 długo Real czekał na LM i w twoim mniemaniu skoro nie wygrywał to nie miał mentalu,bo tylko LM to wyznacznik. Xd
LM zależy od formy dnia a liga to cały sezon. Każda drużyna na tym poziomie ma mentalność

1

@Kidd Liga Hiszpańska wątpię,tutaj wszyscy Anglicy przepadają.
Obstawiam PL.

0

@Kuuba77 Nigdy nie miała a 09-12?
Real nie miał mentalu przez 11 lat i co?
Szkoda czytać twoich wypocin.
Real nigdy nie był tak rozchwytywany na świecie jak Barcelona, Barca ma piękną historię to Katalonia a Real to jeden z Wielu Hiszpańskich.

0

@macio_944 Akurat odkąd Messi odszedł to wygrał CA i Finallisima.

2

@Coutinho007 Cama nie podjazdu do Pedriego szanujmy się.

0

@taris Benzema to będzie miał kompleks jak odpadnie na MŚ, pięknie będzie widzieć zapłakana minę Viniego jak Brazylia odpadnie bo wygrać nie wygra Mundialu.

7

Jestem dumna z tej drużyny, gdyż nie chowamy głowy w piasek. Wczoraj drużyna pokazała, że mentalnie jest wszystko dobrze ,bo walczyła do ostatniego gwizdka.
Wystarczyło wykorzystywać okazję a o świetnym Bayernie nie było by mowy.
Takie mecze się zdarzają... Lepiej wcześniej,niż później.
Jest wszystko git i widać ogromny krok w przód. Popracować nad skutecznością,chociaż ta jest dobra oprócz wczorajszego meczu. (Piłka po prostu nie chciała wpaść do bramki).
To nie był mecz jak Napoli-LFC,tylko Barca wczoraj miała strasznego pecha. ( Zdobycie gola ).
Jeżeli chłopaki będę tak dalej grać a obstawiam,że z meczu na mecz będzie lepiej to jestem spokojna.
Vamos WIELKA BARCELONO!

2

@Abominacja Co to za farmazony napisane?
Barcelona grała dobrze wystarczyło mieć lepszy celownik i by nie było mowy o Wielkim Monachium.

3

Rany,ale tutaj wylewy.
Chłopaki na prawdę zagrali bardzo dobrze.
Trzeba było strzelać 4 setki i nikt by nie wspominał o świetnym Bayernie.
Zawiodła skuteczność,ale jestem dumna z chłopaków bo pokazali charakter i walczyli do końca.
Nie ma już spuszczonych głów tylko walka.
Brawo chłopaki,co mecz będzie lepiej.
Vamos Wielka Barco.

1

@cris2706 Graliśmy dobrze,mnóstwo okazji,niech potrenują celność a będzie dobrze.
Nie widać już tego "frajerstwa" jak to niektórzy nazywają. Chłopaki grali fajnie i widać że mają mental

0

@Exerion Weź rozbieg...
Wystarczyło strzelić 3 setki Lewemu i Pedriego i nie było by o czym rozwiać.

7

Czemu niektorzy piszą,że to nie ten mental (obsadzane gacie)? Ja widzę,że walczą chłopaki a wynik nie odzwierciedla gry.
Lewy miał 3 setki.
To nie jak LFC z Napoli,tylko my poprostu nie wykorzystaliśmy sytuacji a mieliśmy mnóstwo.

1

Szkoda,ale chłopaki gdyby większą skuteczność to powinno prowadzić.
Najważniejsze,że nie spuszczają głowy i walczą.

0

@maleta009 przecież walczą ja nie widzę spadnie tych głów

0

Na flashore pokazuje,że bardzo gniecie Munsien. Grają tak dobrze?
Mam nadzieję,że właśnie wracamy jako potęga.

3

@MeMyselfAndI Jaka zapłakana,a ty po co siedzisz na stronie wroga?
Dziwne jest to,że mając swoją stronę siedzicie na Barcelony.
Idzie na MU,Juventusy.
To tak jak byś jechał w autokarze Wisły na mecz Cracovi pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?