0

Na flashore pokazuje,że bardzo gniecie Munsien. Grają tak dobrze?
Mam nadzieję,że właśnie wracamy jako potęga.

3

@MeMyselfAndI Jaka zapłakana,a ty po co siedzisz na stronie wroga?
Dziwne jest to,że mając swoją stronę siedzicie na Barcelony.
Idzie na MU,Juventusy.
To tak jak byś jechał w autokarze Wisły na mecz Cracovi pozdrawiam

4

Ale,że Valverde zjada Pedriego? Nieźle rzeczy można się dowiedzieć od Archeologa.
Pedri ma 19 a Valverde 24. Potencjał Pedriego jest dużo większy niż Fede.
Śmiem twierdzić,że Pedri zapisze się w historii jak Xavi czy Iniesta.
Fede nie ma takiej fantazji jak i techniki boskiego Hiszpana.

0

@Archolos Chłopie a i dla twojej wiadomości to w repce Pedri zjada Valverde.
Póki co Valverde może czyścić buty Araujo w repce

1

Komentarz usunięty

0

@Archolos Ale kocopoły Pedri już jest Topem i filarem w Hiszpanii a ma 19 lat a Gavi rośnie z meczu na mecz.
Zresztą z Tobą nie ma co dyskutować,wracaj na swoją stronę.
Zapomniałam karmią was tam ubogo dlatego siedzisz na ramblie.

0

@Archolos Ta jasne,won na swoją stronę zakało Rambli.

3

@Archolos Gdzie był Valverde w wieku 18 lat? Bo Gavi już jest Topem a jest 6lat młodszy.

Pedri to jest lepszy od Valverde,więc raczej Valverde do Pedriego się porównuje

10

@ZwyklyKibicBarcy04 My Pedriego i Gaviego ja żadnego z nich bym nie wymieniła na Urugwajczyka.

1

@macio_944 Polskim mediach,ale na świecie to Barca ma więcej sympatyków.
Realu chyba nie ma top10 obecności na stadionie.
Spotify ma nr 1

1

Mam takie wrażenie,że Polacy pokonali najcięższa Brazylię.
Jak grają Włosi?
Zator może zostać 3 raz z rzędu MŚ.

2

To nie przypadek Iga po raz pierwszy od 6 lat wygrywa 2 szlemy w roku kalendarzowym.
21 lat i takie osiągnięcia już,większość zawodniczek w tym wieku nie ma nawet turnieju 250 a Iga już może się pochwalić znakomitym dorobkiem.
Niech dalej ciężko pracuje a jest potencjał na miarę Sereny, oczywiście na miare Świątek bo pisze swoją piękną historię.

6

Jutro Polacy po raz 3 z rzędu MŚ i znakomity weekend.

4

Świątek 21 lat a ma 3 WS. Większość zawodniczek w tym wieku ma po 2/3 turnieje 250 albo i nic.
Świątek może być jedną z najlepszych w historii przy swojej ciężkiej pracy,skromności i dążeniu do celu!
Iga jesteś Wielka!

3

Jeeee mistrzyni 3 WS a ma 21 lat.

5

Mamy szansę szansę na 3 mistrzostwo świata z rzędu!

1

Ten Gruzin jest fantastyczny.
Kwiestia czasu aż będzie jednym z najlepszych

5

@Emhyr Na MŚ nam leżeli raz 3:1 a drugi raz do zera.
Oby i tym razem tak było.

30

Królowa Elżbieta dołącza do męża.
Znowu są razem. Mimo wszystko łezka w oku się kręci.
Świec Panie nad jej duszą.

0

@Matsuw2002 Zasięgi ma super nie powiem,pewnie tylko dla tego się bije i zapewne dla tego ten cały Sentino z nim nagrał utwór.
Bo jak słyszałam jego zwrotkę to każdy z Rambli tak by zaśpiewał.
Jeszcze dziwi się,że Stasko nie chce do jego utworu wyjść jak to takie asluchalne jest.

Powinien zostać przy strimowaniu i tej swojej odzieży.


0

@Matsuw2002 Już nawet nie chodzi o umiejętności ale chłop się do tego nie daje. Bo stoi tylko w tym oktagonie i tyle w sumie.
Wali Xayoo czy młodego Konopa ogląda się fajnie bo idą na wojnę a Nitro nic kompletnie nie potrafi.
Może nie jest do tego stworzony i tyle.

Lil Masti czy Marta by z nim spokojnie wygrały nawet w pierwszej rundzie.

0

@Khajio Od swoich fanów pewnie bo oglądanie jego walki to żadna przyjemność. Nawet cepa nie potrafi wyprowadzić.
Nawet taki Zabielski,Xayoo czy ten młody co z Wardęga mieli konflikt potrafią bez stylu ale potrafią po mordzie dawać a Nitro kompletnie nic nie potrafi.

Głównie chodzi mi o to,że jego walki są nudne bo on nawet ciosu nie zdarzy zadać a już jest znokautowany albo ledwo dyszy.
Rownie dobrze mogli by postawić karton z jego twarzą i wyszło by na to samo.

1

@hayek Ale on kompletnie nic nie pokazuje nawet cepa nie potrafi wyprowadzić. Jego walki kończą się zazwyczaj szybkim nokautem.

0

Chodzą słuchy,że Nitro chce za walkę ponad milion.
Pany ja się pytam za co? Przecież chłopak nie wiem czy by wygrał z Olejnikiem.

0

@P33ck Ja mam takie odczucie,że Rodrygo nie zrobi większej kariery.
Będzie jak Asensio.
Anthony ma lepszą technikę i wydaje się mieć większy potencjał.
Takie odczucie ja mam poprostu,że Rodrygo nie przeskoczy na Top jak Vini.

Myślę,że w Brazyli na pewno przed młodym będę : Neymar, Raphinha,Jesus, Richardson,Antony plus pewnie Boby bo on zazwyczaj gra w kadrze. Martineli też może go wygryźć bo z Jezusem grają spoko w Arsenalu

0

Argentyna też ma znakomity Messi,Martinez,Dybala,Alvarez,Di Maria+ 2x Correa a o Gonzalesie czy Buendi nawet nie wspomnę.
Urugwaj też ma super atak.
Ameryka Południowa umie w Atak.

0

@P33ck Rodrygo to poleciałeś.
Chłop się nie zalapie na mundial bo są lepsi. Przecież on w Realu gra ogony zazwyczaj.

0

@mateusz1989VeB Nie zapominajmy dodać,że Real,wykupi historię Barcy i puchary oraz 7 ZP Messiego.
W ten oto sposób będzie miał 200 trofeów.

2

Mam takie wrażenie,że Trent puszcza oczko w stronę Barcy.
Wie,że Barcelona by go chciała bo jest znakomitym PO w formie.
Wczoraj grał tak jakby mu już nie zależało na grze w LFC. Laporta wiesz co robić Trencik jest już jeden z najlepszych a ma 23 lata.
Taki kocur sprzydał by się.

Chyba nie bez powodu coraz częściej Alexander wypowiada się o Barcelonie.


Ogólnie bardzo się jaram tym,że Barcelona ma takich młodych zawodników klasy światowej jak Pedri,Gavi a do tego dochodzi Balde i Torre w La Masi jest pełno młodych talentów począwszy od Iliasa,Lamine.
Proszę oby nasz ukochany klub już zawsze był w dobrych rękach.
To co robi Papcio bardzo mi się podoba.

Oczywiście cieszy forma Roberto i odziwo Alba wczoraj dobrze zagrał. Rygor tak ma być i niech wracają piękne lata 09-11 !!!

Vamos Barca!!!

0

@mekston Federer dawał radę no właśnie a Roger miał trochę tych kontuzji po 30 a Nole póki co to potwór fizyczny.
Dla mnie niech będzie najlepszy i do 40 albo i dłużej. To jak się świetnie prowadzi z pewnością zaowocuje.
Vamos Nole!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?