Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Przywędrowali bodajże z Krosna.
#aferalodowa#
3
@Kapitan hawk Nie liczy się,trzeba bez lewej nogi Messiego haha :-).
4
@Maciej1078 Ja się czepiam?
Podały to oficjalne portale,więc to chyba wy nie rozumiecie.
Jakie przeświadczenie?
Wiadome,że liczą,ale portale podały,że Messi oficjalnie ma najwięcej goli z gry i pobił rekord.
Macie problem z zrozumieniem prostej rzeczy? To nie mój wymysł. Portale.podaly,że Leo Messi oficjalnie pobił rekord goli bez rzutów karnych.
Nie wiem w czym jest problem.
Zapewne robi to na nich wrażenie,że 35 letni Argentyńczyk bez rzutów karnych jest rekordzistą.
Dla waszej wiedzy,rzuty karne to łatwy sposób na gola,więc zapewne dlatego podali to do statystyki a nie,że bez Lewej nogi,Messi o kuli? :-)
Dobra co tam Lionel_Messi10 kuma o co chodzi. Haha
1
@Senstin Kolejny biały rycerzyk.
Ale tu nie chodzi tylko o gole głową.
Messi ma więcej goli bez karnych,czego nie rozumiesz?
Kto Ci będzie patrzył na gole głową,większe wrażenie robi to,że Messi nawet z 160 ma więcej goli strzelonych niż Ronaldo głową, pupą czy prawa nogą.
Dodam,że LIO prawie 3 lata młodszy i od 6 lat grywa w pomocy.
2
@Senstin Jakie z dupy skoro oficjalne portale to podają. Lol
Bez rzutów karnych ma więcej goli,czego nie rozumiesz.
Dawno nie widziałam takiego idiotycznego porównania jak bez prawej,lewej nogi. Co to ma być?
Uwzględnione jest wszystko oprócz karnych,te 100 goli to chyba w Fifie strzeliłeś.
Ciężko pogodzić się z tym,że pomocnik ma lepsze liczby od napastnika.
6
@macio_944 Jestem spokojna,proszę tylko o skuteczność.
Gramy lepiej od Realu jest nam tylko potrzebna skuteczność a najlepiej taka jak ich.
0
@bartas97 Niewiele brakło była drużyna w finale.
Każdy może wygrać nawet Włoska.
Wystarczy dobry bramkarz i skuteczność.
28
Messi oficjalnie wyprzedził CRa w golach nie uwzględniając rzutów karnym.
Przypominam,że LIO od 2016 gra w pomocy a CR na napadzie.
1
@AmigoBlancos Za Valverde też graliśmy taki syf a wygrywaliśmy w LM brakło gola na wyjeździe (bo słupki były).
Wtedy był by Wielki Vaverde.
0
@13th Dajcie se luz,wiecznie wygrywać nie będę w latach 50mieli 5 z rzędu, a Ajax miał 3/4.
Grecja bramkarzem wygrała Euro,Chile 2x Copa.
Równie dobrze Milan może wygrać 5x z rzędu.
Ten sezon obstawiam kogoś z PL, hajs musi się zgadzać.
1
@Kamiloza91 Gramy dużo lepiej,popracować nad skutecznością i będzie dobrze. :-)
Powiem tyle mam przeczucie,że przed Barca wyśmienite lata się szykują.
Pozdrawiam.
0
@seblabs Kto normalny stawia Atletiko w dołku koło Bayernu.
Przecież Atleti to miało by problem z Evertonem, sampodria
1
@Kapitan hawk Kafejka to poziom gali Olejnika.
0
@zodiak_10 aaa,że gały lubią.
4
@seblabs Cooo? Większego wysrywy dzisiaj nie przeczytam.
Atletico to obecnie poziom Lewerkusen.
Villareal stawia większy opór
3
@Muevertigo Brakuje skuteczność a poza tym wszystko jest dobrze.
2
@cris2706 Gorzej jak płaczek załamie się po MŚ i znowu będzie ręcznikiem.
Dla nas lepiej.
3
@Adamski69 Taa a Barca w 09-13 była wyrachowana.
Skuteczność się to nazywa.
4
Real piekielnie mocny? Nie
Co najwyżej piekielnie skuteczny.
Niektórzy chyba nie wiedzą co to znaczy piekielnie mocny zespół.
3
@Kacper1432 Piekielnie mocny?
Po czym wnioskujesz.
Jest piekielnie,ale skuteczny.
Piekielnie mocny by był wygrywając 3/4 bramkami a nie na styku w kilku meczach.
2
@AmigoBlancos Rodrygo? Dla mnie to drugi Asensio.
Nie zrobi kariery jak Top skrzydłowy.
3
@_Niko_ Bayern powinna ograć Barcelona 4 bramkami.
Naszym problemem jest skuteczność,reszta argumentow po naszej stronie.
0
@Emhyr Wielki to mógł być ale w 2017.
Bądźmy szczerzy,są skuteczni w strzałach i mają koksa na bramce.
Nie dominują,są do ogrania jak najbardziej.
0
@barcelonaLM Orłowski za Barca był w 15 teraz to UJ wie.
1
Dobrze temu Atleti na nich nie ma co liczyć niech lecą w dół za tego Antka.
Musimy liczyć na siebie!
Gramy najlepiej obecnie z LL niech będzie skuteczność a jestem spokojna.
0
Materace,oby odpadli z tej LM jak najszybciej.
2
@Luciano99 Bo ktoś pisał,że ten Vini zjada Messiego z 2012 r.
Dlatego.
0
@bartas97 lepiej gra od Kotletico
4
@Lionel_Messi10 Vini lepszy haha.
Do pięt 35 letniemu Leo nawet nie dorasta.
0
Courtois już nie taki jak w zeszłym sezonie to dobrze wróży w LM.
Co by nie mówić to Courtois im to wygrał.