Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czego się spodziewaliście po Materacach oni od kilku miesięcy rokują w dół.
Prędzej Villareal,Sevilla mogą urwać punkty.
Ja jestem spokojną,myślę,że gramy najlepiej z ligi Hiszpańskiej. Niech nam dopisze skuteczność a będzie wyienicie.
5
Mam nadzieję,że wsadzimy Atleti czwórkę.
Grają katastrofalnie i to nie jeden mecz a od jakieś czasu. Tylko niech skuteczność będzie.
Mega się ucieszę jak z grupy nie wyjdą.
Nie da się ich oglądać.
Dobrze,że opatrzność Boska czuwała nad Argentyna i to Scaloni obją repke bo nie wyobrażam sobie tak grających Albicelestes.
1
Leo Messi 14g/a bez karnego.
Ładne liczby.
Lepsze od Viniego,Benzema,Haalanda czy Lewego i kilku innych wyśmiemitych.
Tutaj chcą go tylko na ławkę.
1
@FcBarcelonaFanMSN Jakby nie było ich panem jest Katalonczyk więc niech klękają przed Wielką Katalonia
0
Flashore pokazuje,że Atleti 9 ataków a Real 4
Serio?
0
@FcBarcelonaFanMSN Wierz,że ich założył Katalonczyk?
To jest najśmieszniejsze.
3
Atletico jest słabe i to od co najmniej 2 sezonów. Murują się i tyle a gry ofensywnej poza przebłyskami tam nie ma obecnie to poziom niższy niż Villareal.
Oni mają problem z Leverkusen i w pierwszej kolejce LM wygrali dzięki doliczonym 10 min. To nie jest to Atleti z 14-17,gdzie każdy się ich bal.
Obecnie większość drużyn z Top5 by każdej ligi by ich ograła.
0
Barcelona jest konkretniejszą od tych dwóch drużyn. Tylko ta skuteczność, w końcu mam nadzieję,że i nam dopisze.
0
@Kondziubarca To co było 3 x to było.
Nie będzie żadnego finału teraz.
Chyba,że zrobią Ajax z lat 80.
Równie db PSG mogło LM wygrać decydowały minuty i skuteczność całe życie się nie wygrywa.
0
@MateuszGotowka99 Opijesz na MŚ bo tam twarz Viniego będzie zapłakana.
5
Vini tutaj robi niezła masakrę.
Skoro on tak boli to jak dopiero musiał boleć ich Neymar czy Messi.
0
Real ten sam skład co mecz. Kontuzje już czekają.
2
Real nie gra nic wielkiego,ale są skuteczni. Ja się ich nie boję mają swoich młodych,ale my też mamy pełno diamentów.
1
@Medium Bo Benzema w repce nie umie i tyle
3
Atletico jest słabe oni nie dostali w Czapce od Leverkusen czasem.
Zresztą w lidze męczą bułe. To było pewne.
Sami sobie musimy wygrać ligę a nie patrzeć na przeciwnika.
1
Właśnie a jak niektórzy twierdzą, że Ligue1 jest ogórkowa to LL musi być strasznie ogórkowa skoro strzelał po 30/40 g co sezon.
3
Leśny dziadek co mecz wykręca ocenę powyżej 8 i to sporo.
Leo z powodzeniem do 38/39 nawet na rozegraniu może grać.
2
@TheNekro94 Byłby pierwszym wyborem obok Lewego.
0
Atleti jest cienkie to nie to co w 14-17.
Fajnie jakby zmienili trenera na ofensywnego.
25
Messi póki co sezon kosmiczny 14g/a na początku sezonu. Kosmita.
0
@talizmo Nazwać Santiago?
2
@PatrychoO Na lajcie
7
@masq Jak ustawiona pod siebie ten sezon w PSG 14g/a a gra na Mbappe w Argentynie tak samo.
Głupoty
0
@MAGNETO Jeżeli finansowo nie drogo to jak najbardziej tak Leo w każdej drużynie byłby dodatnia wartością.
Sezon się zaczął a ma bodajże 14g/a
0
@WiernyKibicToJa Widziałam... Nic ciekawego.
Biedne dzieci,na twardej ręce rodziców się to nie skończy.
Ha tfu na tego menela
3
@Lionel_Messi10 Super :-).
To Leo dawaj 2 bramy i asystę.
Ewentualnie 3 asysty i humor git
2
Ale Musso spuchła twarz. Masakryczne zderzenie z Demiralem w skutkach.
1
@MesQueUnClub96 Co Musioła zrobił?
Chce do Barcy
4
@Jakchcesz Rośnie nam Duo najlepsze na świecie.
1
@AmigoBlancos Dajcie se luz ile można.
Kom na podlizanie.
Zresztą Juve wtedy mogło kupić 4 klasowych zawodników zamiast tyle siana na niego i kilka pozycji było by obsadzone.