0

Czego się spodziewaliście po Materacach oni od kilku miesięcy rokują w dół.
Prędzej Villareal,Sevilla mogą urwać punkty.
Ja jestem spokojną,myślę,że gramy najlepiej z ligi Hiszpańskiej. Niech nam dopisze skuteczność a będzie wyienicie.

5

Mam nadzieję,że wsadzimy Atleti czwórkę.
Grają katastrofalnie i to nie jeden mecz a od jakieś czasu. Tylko niech skuteczność będzie.
Mega się ucieszę jak z grupy nie wyjdą.
Nie da się ich oglądać.

Dobrze,że opatrzność Boska czuwała nad Argentyna i to Scaloni obją repke bo nie wyobrażam sobie tak grających Albicelestes.

1

Leo Messi 14g/a bez karnego.
Ładne liczby.
Lepsze od Viniego,Benzema,Haalanda czy Lewego i kilku innych wyśmiemitych.
Tutaj chcą go tylko na ławkę.

1

@FcBarcelonaFanMSN Jakby nie było ich panem jest Katalonczyk więc niech klękają przed Wielką Katalonia

0

Flashore pokazuje,że Atleti 9 ataków a Real 4
Serio?

0

@FcBarcelonaFanMSN Wierz,że ich założył Katalonczyk?
To jest najśmieszniejsze.

3

Atletico jest słabe i to od co najmniej 2 sezonów. Murują się i tyle a gry ofensywnej poza przebłyskami tam nie ma obecnie to poziom niższy niż Villareal.
Oni mają problem z Leverkusen i w pierwszej kolejce LM wygrali dzięki doliczonym 10 min. To nie jest to Atleti z 14-17,gdzie każdy się ich bal.
Obecnie większość drużyn z Top5 by każdej ligi by ich ograła.

0

Barcelona jest konkretniejszą od tych dwóch drużyn. Tylko ta skuteczność, w końcu mam nadzieję,że i nam dopisze.

0

@Kondziubarca To co było 3 x to było.
Nie będzie żadnego finału teraz.
Chyba,że zrobią Ajax z lat 80.
Równie db PSG mogło LM wygrać decydowały minuty i skuteczność całe życie się nie wygrywa.

0

@MateuszGotowka99 Opijesz na MŚ bo tam twarz Viniego będzie zapłakana.

5

Vini tutaj robi niezła masakrę.
Skoro on tak boli to jak dopiero musiał boleć ich Neymar czy Messi.

0

Real ten sam skład co mecz. Kontuzje już czekają.

2

Real nie gra nic wielkiego,ale są skuteczni. Ja się ich nie boję mają swoich młodych,ale my też mamy pełno diamentów.

1

@Medium Bo Benzema w repce nie umie i tyle

3

Atletico jest słabe oni nie dostali w Czapce od Leverkusen czasem.
Zresztą w lidze męczą bułe. To było pewne.
Sami sobie musimy wygrać ligę a nie patrzeć na przeciwnika.

1

Właśnie a jak niektórzy twierdzą, że Ligue1 jest ogórkowa to LL musi być strasznie ogórkowa skoro strzelał po 30/40 g co sezon.

3

Leśny dziadek co mecz wykręca ocenę powyżej 8 i to sporo.
Leo z powodzeniem do 38/39 nawet na rozegraniu może grać.

2

@TheNekro94 Byłby pierwszym wyborem obok Lewego.

0

Atleti jest cienkie to nie to co w 14-17.
Fajnie jakby zmienili trenera na ofensywnego.

25

Messi póki co sezon kosmiczny 14g/a na początku sezonu. Kosmita.

0

@talizmo Nazwać Santiago?

2

@PatrychoO Na lajcie

7

@masq Jak ustawiona pod siebie ten sezon w PSG 14g/a a gra na Mbappe w Argentynie tak samo.
Głupoty

0

@MAGNETO Jeżeli finansowo nie drogo to jak najbardziej tak Leo w każdej drużynie byłby dodatnia wartością.
Sezon się zaczął a ma bodajże 14g/a

0

@WiernyKibicToJa Widziałam... Nic ciekawego.
Biedne dzieci,na twardej ręce rodziców się to nie skończy.
Ha tfu na tego menela

3

@Lionel_Messi10 Super :-).
To Leo dawaj 2 bramy i asystę.
Ewentualnie 3 asysty i humor git

2

Ale Musso spuchła twarz. Masakryczne zderzenie z Demiralem w skutkach.

1

@MesQueUnClub96 Co Musioła zrobił?
Chce do Barcy

4

@Jakchcesz Rośnie nam Duo najlepsze na świecie.

1

@AmigoBlancos Dajcie se luz ile można.
Kom na podlizanie.
Zresztą Juve wtedy mogło kupić 4 klasowych zawodników zamiast tyle siana na niego i kilka pozycji było by obsadzone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?