Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Warto też dodać,że dzisiaj jeden użytkownik dodał post (wypowiedź Falcao o Messim ).
Idealnie pasuje do tego naczelnego hejtera ubranego w biały fartuszek.
5
@Lionel_Messi10 Tak robię właśnie :-),
Szkoda czasu
4
@VeB10Ronnie Messi człapie twoim zdaniem od 2015 roku.
To kto nastrzelal te setki bramek w tym czasie?
Pewnie ty.
Pewnie każdy chciał by mieć takiego jak ty to określiłeś "człapacza" w drużynie,który strzela w roku kalendarzowym po 50 goli.
Dzisiaj jeden użytkownik przytoczył słowa Falcao i myślę,że spokojnie znalazł byś się w tym gronie ludzi o których mówił Radamed.
5
@VeB10Ronnie Jeden slajd pokazałeś a nie cały mecz.
Jakos w Argentynie biega,presuje i robi wszystko,aż miło. Póki co w PSG świetnie wygląda,więc znajdź mi zawodnika z miejsca co takie staty wykręca w tym niby "człapaniu" po 50 goli rok w rok.
7
@Lionel_Messi10 Szkoda czasu,to ukryta opcja...
Nawet nie czytam po tych słowach o człapaniu.
Najlepsze jest to,że Leo "człapiac" jak to oni mówiąc ma podłogę,gdzie wszyscy sufit.
6
@VeB10Ronnie Leo Messi został wybrany graczem roku w 2019. To co piszesz to farmazony.
Był najlepszym zawodnikiem LM w tamtym sezonie.
Kapitan Hawk ma cię wyjaśnić?
Ukryta opcja Madrycka.
2
@GadulkiGembulki_FCB 19 lat a chłopak już jest jednym z najlepszych na świecie.
Diament,klasa i magik.
40
@VeB10Ronnie Farmazony,przecież Leo był najlepszy na Anflield. Gdyby Alba i reszta trafiali gole zamiast słupków to inaczej było by ćwierkanie.
Od 2015 Barcelona wygrywała masę trofeów. Jeden zawodnik nie pomoże,gdy potrzeba 11 na poziomie.
1
@Vernon_Roche Każdy wie,że Leo to D10S.
Nawet 3 królowie tenisa to wiedzą.
4
@AlexDark00 Przecież on mu serce złamał odejściem.
Dlatego taka nienawiść.
19
@masq Niezły plac zabaw skoro Leo strzela mniej goli niz w LL.
Chyba LL w takim razie to mata edukacyjna dla niemowląt.
0
Realu nie trzeba pisać bo oni każdym Brazylijczykiem się interesują.
Od poczęcia do narodzin
0
@JordiAlbion Fan Realu ale uwielbia Leo.
0
@FC1899Barca To chyba zależy,też co reklamują. Bo od Viniego Ramos,James,Ibra,Suarez mają więcej follow.
Zresztą wini ma ponad 20 mln to jest na pewno dużo zawodników co mają więcej.
6
@kamiVeB Czyli smoku ma mniej niż 10 lat skoro nie widział LIO w 2012.
Albo i mniej niż 7 w 2015.
2
Leo Messi jest ulubionym zawodnikiem Federer a,Djokovica i Nadala (chyba,wiem iż Hiszpan mówi,że LIO to najlepszy na świecie/historii).
1
Ciekawe czy Alejandro Balde wskoczy do repki na Mundial.
2
@Oskar00 Gdzie do CRa?
Jeszcze ani razu nie powiedział,że jest najlepszy na świecie.
Jedyne co to są na równi w obrażaniu się na kolegów za brak podania.
1
@tomek8756 Może jakaś niepełnosprawna. Moi teściowie dawniej pomagali takiej Basi (rodzice alkoholicy ) do tej pory dziewczyna nie umie liczyć i pisze z błędami.
Przykład : Masz cióżki dla chłopczka.
Byś miłała się przeprowidziłam mam świety spokuj KOCHANA
Do szkoły specjalnej chodziła.
0
Barcelona ma największą oglądalność spośród klubów LL.
Chyba Barca to ulubiona drużyna (światowo).
Często jak idę (przed Lewym) widziałam u ludzi bluzki,bluzy z Barcelony.
Dzięki Spotify będziemy jeszcze bardziej rozpoznawalni.
20
Jego poziom to Valencia,Sevilla oby nie.
Miała być ZP a wyszło jak zawsze.
0
@Gall Kompleksu nie ma,ale za niedługo cały ich skład to będzie Brazylia.
Gorzej z miejscem na zawodników spoza EU
0
Szczerze?
Wolę Pedriego,Araujo za drobniaki niż dawać 100 mln za dzieciaki,które może wypalą a może nie.
Za nic na świecie nie wymieniła bym Gaviego na Viniego czy tym bardziej Rodrygo.
0
@Medium Co do Rodrygo to nie jest to genialny zawodnik jak Vini.
Moim zdaniem będzie jak Asensio.
0
@barcanawieki Białe trolle pisały,że jak to... Tak nie może być.
Kazały odjąć prawą i lewą nogę.
Szkoda,że nie pomyślały,iż Messi nawet o kulach nie wejdzie wtedy.
Co by nie mówić to Messi jako pomocnik od 6 lat zjadł statycznie pana "jestem najlepszy".
0
Ja jestem spokojną o Barcelonę. Widząc Pedriego,Gaviego,Balde,Araujo to wiem,że ten klub czeka swietlana przyszłość.
Waszym zdaniem kto gra najlepiej z ligi?
Moim Barcelona,chyba tworzy najwięcej sytuacji z pośród wszystkich zespołów.
Niektórzy opierają się na meczu z Bayernem,tylko tam sam Kimmich przyznał,że byli gorsi a Barcelona miała duża nieskuteczność i gdyby trochę szczęścia to mogło się skończyć 4:2.
Graliśmy tam naprawdę dobrze.
Ja tylko proszę o skuteczność,bo nasza gra jest naprawdę bardzo dobra. Popracować na skutecznością i będzie git.
Wcale nie musimy obawiać się City,PSG czy też innych.
0
@Maciej1078 Piekielnie mocny zespół to taki jak Barca 09-13,gdzie lala wszystkich po kolei i grała pięknie.
Dla Ciebie np Real z 17 bo grali bardzo dobrze.
0
@Volk Dogoni Leo prawie 3 lata młodszy.
Chyba,że Kapitan Pula Smakula pogra do 45.
0
@Luciano99 Wątpię,że bys ja tkną,tyle ile ta kuśka zapewne miała w sobie hot-dogow to nie wiem.
Nie zapomnę jak z 5 lat temu jechałam autobusem do szkoły a ona zebrała o kasę i do dziadka 70+,że mu zrobi loda za 5 zł. Jak ja chłop pogonił tak szybko wysiadała.
0
@Uukasz_93 Koło moich teściów mieszka z konkubentem taka cyganka koło 50siatki.
Pochodzi z bogatej rodziny,ale ja wydziedziczyli bo uzależniona była od hazardu. Związała się z jakimś patologicznym gościem (tak mi się wydaje,bo rzucą przez okno mikrofale i różne rzeczy),żeby było śmiesznie to niby jest w tym związku a dupę wypina za hajs.
Ostatnio szła teściowa do sklepu a tam jakiś chłop ja zapina na przystanku (miejsce publiczne). Widziała jak portki na tyłek zakładała i brała kasę. Normalnie biały dzień a tu takie coś się odwala,ale ona chodzi po miejscowości i za kasę loda chce robić starym dziadka.