Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@lucca87 Atletico gra chamsko.
My im oddaliśmy Suareza za darmo i Villę za czapkę gruszek oraz wypożyczyliśmy im zawodnika,którego sprzedali nam 2lata wcześniej za ponad 100mln złotych.
Powinniśmy zerwać jakiekolwiek relacje transferowe (na ich korzyść). Jak będę chcieli od nas kolejnego emeryta to niech płacą a jak nie to spadają na drzewo.
Póki co to to wszystko co z nimi związane działa na naszą niekorzyść.
Bartłomiej to musiał być niezły idiota,aby wypożyczyć Suareza do Altetico i jeszcze opłacać jego pensje.
0
@lucca87 Dlaczego wstrzymali skoro okienko jeszcze się nie skończyło?
3
@Fabik87 Oni już mają problem z rejestracją bo jest za dużo zawodników spoza Europy.
0
@Fabik87 Real już ma tylu Brazylijczyków,że wątpię że się rzucą.
Chyba,że rodrigo do odstrzału.
1
Jest jakieś info odnoście Silvy? Romero coś wspominał?
0
@Compadre Może,trochę mnie to zdziwiło bo Mbappe wydawał mi się prawdziwym samcem Alfa.
0
@hayek No nie,niech będzie z kim chce,poprostu się dziwię bo mógłby mieć "prawdziwą" kobietę
1
Ciekawe czy z Kylianem to prawda.
Taka piękna jest,że się w niej zakochał,czy może Mbappe ma pociąg do transów.
Mógłby mieć Top modelki i to takie,które urodzą mu dziecko a nie sztuczna dziurę do dmuchania.
3
Kogo mają tam za Silvę? Grealisha tylko czy ktoś jeszcze?
Wątpię,że w tym okienku bo puszczą bo by się osłabili a ciekawe czy są w stanie kogoś kupić za Bernardo w tak krótkim czasie
0
Co z Torre? Dlaczego nie zagrał meczu w Barcy B ?
1
@kryhaa Biznes? Jak tak postępują to niech nie oczekują,że im oddamy za grosze następnym razem.
2
@Pawel13sz Interesuje się nim? Mamy szansę?
4
Grizman wchodzi.
Atletico robi wszystko,aby nie płacić.
Dalej Valencia wyjaśnij ich za chamskie zachowanie.
My im za darmo Suareza daliśmy i Villę za grosze. Wstydzili by się
1
@PatrykBarca On ostatnio miał sezon wyśmienity. Wiadomo dlaczego tak Cholo go traktuje?
6
Nie dość,że sprzedali nam Griziego za ponad 100 mln to wypożyczyli go za free a na dodatek wróci do nas.
Nie róbmy więcej takich dilow z Atleti.
My daliśmy im Luisito za darmo czy chociażby Villę za grosze a oni takie akcje odwalają byle by nie płacić za Antka.
2
Mateusz Borek podczas meczu Realu liże nerwowo swój worek.
4
Cieszy forma Marca. Mam nadzieję,że to powrót do Topu.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Na czym polega jego świetność? Na Courtoisie,gdyby nie on to byłby zwykły obrońca.
0
@Zorrocule ukryta opcja madrycka?
0
@Aragorn33 Czekam :D
Txus,Raid i reszta
5
Gavi,Ansu,Garcia i teraz Balde.
La Masia znowu ma złoty okres! Oby była dobrze prowadzona bo podobno jest masa talentów.
4
@kostek579 Może zeszły sezon. Cała kariera? Nigdy
0
Niektórzy piszą,że Alba musi być w fatalnej formie skoro nie gra.
Moim zdaniem to Balde pokazuje się z dobrej strony i dlatego Jordi nie gra.
0
@Seledynowy De Jong? Gościu od 3 lat gra raz dobrze na 20
0
@Tasde już jest rodzina Atleti.
0
@VegetaPolska Może kiedyś było przywiązanie do barw.
Jak by Ci Atleti zaoferowało kupę siana a Real by Cię nie chciał i miałbyś do wyboru słabsze kluby/mniejsza pensje to logiczne,że każdy wybrał by hajs.
Dawniej było przywiązanie,teraz pieniądze biorą górę.
0
@MesQueUnClub96 Jeżeli Red Bull będzie dominował a Maks jeździł do lat 40 to wykręci 150/200 winerow.
2
@Lionel_Messi10 Ten sezon póki co to nawet nie gra na poziomie MLS. :-)
0
@MesQueUnClub96 Jeżeli będzie wygrywał seryjne to bardzo możliwe.
Dużo zależy od zespołu bo Mercedes dominował i przestał. Red Bull też nie będzie dominował 15 lat co 6/7 jest zmiana bynaniej ostatnia. Chyba,że transfer zrobi wtedy do mistrzów :-)
0
Ten Maks ze swoim pojazdem mógłby startować ostatni a i tak by wygrał.
Mija ich jak tyczki.