3

@barcelonaLM Sraj tam na nich. Po co wchodzisz. Ich redaktorzy to zakute łby to czego się spodziewać.

5

Jak powinna wyglądać pomoc.
Pedri to must have w pierwszym składzie a reszta to nie wiem.
Fajnie jakby wpadł Silva miał by z kim młody pograć.
De Jong tak jak od 3lat nie przekonuje. Raz na ruski rok zagra dobrze i och ahy "Franek musi zostać", jak dla mnie to szkoda,iż go PSG nie kupiło w 20r.

1

@Rust_Cohle Przynajmniej jest spoko.
Wiekszosc tutaj halowcow to prowokuje.

0

@Tasde Dalej znaczą Lyon nie tak dawno zaszedł daleko w LM.
Francja to Top5.
Anglia bezsprzecznie 1 i raczej się to nie zmieni w najbliższych latach.

0

@AmigoBlancos Bo tak to dziwnie brzmiało jak by wygrywał często. :-)

0

@Tasde Właśnie powinna być!
Lyon,Marsylia,Lille,Monaco czy PSG.

3

Ligue1 jest tylko trochę lepsza od Ekstraklasy? Taki jeden ziomo pisze,iż nie ma się czym zachwycać bo blisko stoi obok Polskiej ligi. XD
Nie wiem jak można Ligę Top5 stawiać "troszkę" wyżej od Ekstraklasy.
Xd

0

@Archolos Ty napisałeś,że jest trochę lepsza niż Ekstraklasa ja jakoś blisko jej nie widzę.
Trzeba być ... Żeby uważać,iż Lique1 jest troszkę lepsza od Ekstraklasy.

1

Fatinhoo niech mu zdrowie dopisuje a będzie nasza następna wielka 10tka.

1

@mekston Miałam to samo pisać. :-).
Bezema 35 lat i 1x pichichi. Ale to już nudne xd

1

@Lautaro Popatrz na tempo w Anglii to dopiero różnica. LL to kundelek przy Pitbulu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Archolos Ojj kolego piecze Cię strasznie ta "farmerowa" liga.
Tylko wiesz,że LL bliżej do Francuskiej niż do Angielskiej.
Lepsza trochę niż Ekstraklasa ahh idź zaryj głową w mur.

0

Oglądasz Ligę Angielska miód,oglądasz mecz PSG łał. Oglądasz LL nuda jak flaki z olejem...
Co z tobą Barcelono.

0

@Archolos Kibic Ronaldo,Pan mi już napisał,że Ronaldo jest wspaniały bo strzela w PL.
Ronaldo miałby problem w tej lidze farmerów kolego.

0

De Zonk ino panie do tego Chelsea już

2

Balde!!! Proszę bądź naszym Trencikiem!

0

Pan kolega od Neymar chyba miał rację. Jak sięu chce to dalej jest Topem.
Neymar wraca!
Oczywiście do formy

4

Mam nadzieję,że Balde zaprezentuje się dobrze i będzie naszym lewonożnym Trencikiem.
LO dawno sobie nie wychowaliśmy,więc najwyższy czas.

9

@Lionel_Messi10 Najlepszy w Historii!

2

@ToWinaSedziego Jeden mecz nie zmienia faktu,że we Włoszech radził sobie wyśmienicie a w Argentynie również gra znakomicie.

10

Porównajcie sobie styl Leo a Ronaldo.
Jakis kibic Realu próbował mi wmówić,że CR gra w Anglii a Messi w lidze farmerów a ponadto Cris ma więcej goli. (CR jest lepszy - chciał to wmówić).
Dla mnie wystarczy popatrzyć jak gra Leo a jak CR. Jeżeli by ich teraz porównywać to jest ogromna przepaść na korzyść Argentyńczyka.

0

Leo mógł już mieć 3 asysty i to bardzo pięknej urody.

7

Lionel Messi!!! Tamten sezon był przejściowy,w tym jest królem tak jak zawsze!
Goat

18

Messi kolejne znakomite podanie,gościu ma tepsza wizję od Modrica i reszty najlepszych pomocników.

0

@AlexDark00 Ja go bardzo chciałam w reprezentacji Argentyny gra wyśmienicie.

27

@Roobo Powinien zdobyć w 2020 roku ZP.

0

Molina od razu wskoczył do podstawy Atleti. Będę mieli z niego ogromną pociechę.

1

@GeneralXavi Wygrali wszystko w piłce klubowej do tego mundial i 2x Euro chcieli dorobić .

4

@zmiter912576 Barca po dziś dzień cierpi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?