0

@Encore Idiota lepszy od Alonso.

0

@MesQueUnClub96 Trzeba mieć szacunek do mistrza.
Fajnie,że Maks jest teraz the best ale Luis to legenda tak samo jak i Schumacher.
Jak Maks będzie już legendą i pojawi się nowy młody kierowca to głupio będzie słuchać jak fani "nowego" będę życzyć Takich rzeczy.

1

@Kapitan hawk On ostatnio to gra jak chłop z Ekstraklasy. Nie wiem czy jest pod formą,czy to już końcówka,ale tak na serio to on nie ma nic do zaproponowania (póki co) w tym sezonie.
Jego gra taka drewniana jest,nie potrafi nawet przejść jednego zawodnika, miał okazję strzelić wczoraj gola to przeciwnik go dogonił i mu piłkę odebrał.
Jak widziałam wczoraj komplikacje z jego zagraniami to nawet nie przypomina CR chociazby z tamtego sezonu. Nie był wybitny,ale coś tam strzelał.
Póki co ma forma bardzo słaba,ten cały Hiszpan z Częstochowy,chyba dał by więcej drużynie.

0

@AlexDark00 Nie mam nic do tych transów. Jednyne co to kto im pozwala startować w dyscyplinie dla kobiet!
Niech sobie stworzą swoje igrzyska transowe.
Tak wogole to ochydne jak facet ma penisa i cycki fuu shemale.

0

@Kengo Lesbijki nie mają penisów. - Racja
Penisy i piersi mają obojniaki i tak powinno się na nich mówić. Ewentualnie trans.
Mnie to już nic nie zdziwi,kiedyś dziecko urodził facet bez penisa.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Ale trenuje na trawie też.
Więc jest możliwość,że się rozwinie grając na treningach.

0

@Krzywy95 Pięknie,że Balde w pierwszym.
Możemy mieć swojego Trenera/Daviesa .

0

@msmsms Lepiej wprowadzać go powoli i na spokojnie. Tak jak to Xavi mówił.

0

Jutgla póki co wyśmienicie w Belgii.
Być może za 2 lata Anglia a w wieku 26/27 lat Barcelona jak Luisito.
Kto wie,póki co Bruggia ma znakomity transfer za malutką kwotę.

0

@Rust_Cohle Cristiano,też formą nie zachwyca i zapewne dlatego.

0

@MesQueUnClub96 Chyba z rodzicami skoro masz 9/10 lat. :-)

0

@KmN Lepiej,żeby grał Gavi się ogrywał. Może i ma zadyszkę,ale to chwilowe.
De Jong póki co nie pokazuje nic konkretnego aby grać kosztem młodego.

0

@messi564 Może Dest w końcu weźmie się za siebie i udowodni na treningach,że warto na niego stawiać.
Skoro mocno trenuje to znaczy,że mu zależy,chłopak jest młody a Xavi jak zobaczy,że robi postępy to sytuacja być może ulegnie zmianie.

2

Moim zdaniem Marta powinna wygrać walkę. Wydaje mi się,że przeważała w co najmniej 2 rundach. Wynik trochę wypaczony bo powinna wygrać Linkiewicz ewentualnie mógł by być remis.

Lil Masti mówiąc,że specjalnie nie szła pod nogi bo chciała udowodnić Marcie,że wygra w jej płaszczyźnie jest śmieszna.
Prawda jest taka,że Aniela miała problem obalic Brodnicka,która kompletnie nie była przygotowana na parter (sama o tym mówiła ).
Jak dla mnie to Marta zrobiła ogromny postęp i liczę na ich rewanż bo bądź co bądź moim zdaniem tego wieczoru była lepsza.

2

@bartas97 Kacperek też farmazoni nieźle nawet z tym Kanu

0

@Deviler Muran ma potężny cios a głową odporna na gradobicie więc możliwe.
Tańczyła ledwo wygrał z nietrenujacym Muranem teraz zupełnie inna walka bedzie

0

@Janas11224 Szalony reporter jest od niego 3/4 lata młodszy a na czy cokolwiek trenował.

0

@Nazio87 Mecz Polaków chętnie bym obejrzała,ale to pierwszy mecz a gala jest raz na jakiś czas.

2

@messi564 Stopera nie pamiętam ale napastnik z Argentyny był w Mallorca i gra teraz w Lazio. Romero się zwie i też bardzo młodziutki debiutował.

1

Dobrze,że moderacja usunęła posty tego idio*y. Nie dało się czytać tych wysrywów hala głupca.

1

@xvcWinterSoldier Ja PPV nie kupuje bo mi ścinało.
Od Polsatu wykupuje i mi śmiga jak bym film oglądała.

0

@Emhyr Gala zawsze była w sobotę,teraz wyjątek bo wakacje.
Jak zakładają,że nikt w sobotę nie pracuje to lepiej gale w Sob ogarnąć.
Piątek to dzień roboczy i dużo osób nie może sobie pozwolić.
Zresztą widziałam info,że 90% biletów sprzedane a na resztę gal,które odbywały się w sob nie było już dostępnym biletów ileś dni wcześniej.

1

@draxidox Mi to tam obojętne pospie krócej i tyle bo oglądać muszę.

2

Jutro famme a w sobotę trzeba wstać na 6 do pracy.
Ciekawe dlaczego dali galę akurat w piątek.

2

@J4no Tak jak ty lubisz piłkę tak inni lubią.ogladac freakow. Zapytasz się ich o futbolu to powiedzą : jak można oglądać gości biegających za piłką.

0

@J4no Zdziwił byś się są niespodziewane werdykty.Wystarczy kontuzja i bay bay.

2

Co z tego,że Raków gra ładnie skoro Legia grając padake zachodziła dalej w LE.
Można mówić,że ładnie grają a finalnie i tak gorsze osiągnięcie od Legi ale tak już jest.

1

@mate92 Kapitan jak z koziej d*py trąba. Statek nawet nie tonął a on przesiadł się bo dostał dużo pieniędzy.
Kapitan Tytanica był do końca pomimo,że zatonął, figo może mu buty czyścić.
Tfu to żadna legenda Barcy.

7

@Sau_Ron Nie, Gavi jest charakterny a ponadto jak Pedri miał kontuzje to Gavi był bardzo ważny dla repki Hiszpanii.
Gavi to diament do oszlifowania,tamten sezon miał wyborny.
Potencjał w Gavim jest na Top topów.

1

@JarekS Niby dlaczego? Messi ma 35 lat a dalej ma świetne parametry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?