Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Idiota lepszy od Alonso.
0
@MesQueUnClub96 Trzeba mieć szacunek do mistrza.
Fajnie,że Maks jest teraz the best ale Luis to legenda tak samo jak i Schumacher.
Jak Maks będzie już legendą i pojawi się nowy młody kierowca to głupio będzie słuchać jak fani "nowego" będę życzyć Takich rzeczy.
1
@Kapitan hawk On ostatnio to gra jak chłop z Ekstraklasy. Nie wiem czy jest pod formą,czy to już końcówka,ale tak na serio to on nie ma nic do zaproponowania (póki co) w tym sezonie.
Jego gra taka drewniana jest,nie potrafi nawet przejść jednego zawodnika, miał okazję strzelić wczoraj gola to przeciwnik go dogonił i mu piłkę odebrał.
Jak widziałam wczoraj komplikacje z jego zagraniami to nawet nie przypomina CR chociazby z tamtego sezonu. Nie był wybitny,ale coś tam strzelał.
Póki co ma forma bardzo słaba,ten cały Hiszpan z Częstochowy,chyba dał by więcej drużynie.
0
@AlexDark00 Nie mam nic do tych transów. Jednyne co to kto im pozwala startować w dyscyplinie dla kobiet!
Niech sobie stworzą swoje igrzyska transowe.
Tak wogole to ochydne jak facet ma penisa i cycki fuu shemale.
0
@Kengo Lesbijki nie mają penisów. - Racja
Penisy i piersi mają obojniaki i tak powinno się na nich mówić. Ewentualnie trans.
Mnie to już nic nie zdziwi,kiedyś dziecko urodził facet bez penisa.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Ale trenuje na trawie też.
Więc jest możliwość,że się rozwinie grając na treningach.
0
@Krzywy95 Pięknie,że Balde w pierwszym.
Możemy mieć swojego Trenera/Daviesa .
0
@msmsms Lepiej wprowadzać go powoli i na spokojnie. Tak jak to Xavi mówił.
0
Jutgla póki co wyśmienicie w Belgii.
Być może za 2 lata Anglia a w wieku 26/27 lat Barcelona jak Luisito.
Kto wie,póki co Bruggia ma znakomity transfer za malutką kwotę.
0
@Rust_Cohle Cristiano,też formą nie zachwyca i zapewne dlatego.
0
@MesQueUnClub96 Chyba z rodzicami skoro masz 9/10 lat. :-)
0
@KmN Lepiej,żeby grał Gavi się ogrywał. Może i ma zadyszkę,ale to chwilowe.
De Jong póki co nie pokazuje nic konkretnego aby grać kosztem młodego.
0
@messi564 Może Dest w końcu weźmie się za siebie i udowodni na treningach,że warto na niego stawiać.
Skoro mocno trenuje to znaczy,że mu zależy,chłopak jest młody a Xavi jak zobaczy,że robi postępy to sytuacja być może ulegnie zmianie.
2
Moim zdaniem Marta powinna wygrać walkę. Wydaje mi się,że przeważała w co najmniej 2 rundach. Wynik trochę wypaczony bo powinna wygrać Linkiewicz ewentualnie mógł by być remis.
Lil Masti mówiąc,że specjalnie nie szła pod nogi bo chciała udowodnić Marcie,że wygra w jej płaszczyźnie jest śmieszna.
Prawda jest taka,że Aniela miała problem obalic Brodnicka,która kompletnie nie była przygotowana na parter (sama o tym mówiła ).
Jak dla mnie to Marta zrobiła ogromny postęp i liczę na ich rewanż bo bądź co bądź moim zdaniem tego wieczoru była lepsza.
2
@bartas97 Kacperek też farmazoni nieźle nawet z tym Kanu
0
@Deviler Muran ma potężny cios a głową odporna na gradobicie więc możliwe.
Tańczyła ledwo wygrał z nietrenujacym Muranem teraz zupełnie inna walka bedzie
0
@Janas11224 Szalony reporter jest od niego 3/4 lata młodszy a na czy cokolwiek trenował.
0
@Nazio87 Mecz Polaków chętnie bym obejrzała,ale to pierwszy mecz a gala jest raz na jakiś czas.
2
@messi564 Stopera nie pamiętam ale napastnik z Argentyny był w Mallorca i gra teraz w Lazio. Romero się zwie i też bardzo młodziutki debiutował.
1
Dobrze,że moderacja usunęła posty tego idio*y. Nie dało się czytać tych wysrywów hala głupca.
1
@xvcWinterSoldier Ja PPV nie kupuje bo mi ścinało.
Od Polsatu wykupuje i mi śmiga jak bym film oglądała.
0
@Emhyr Gala zawsze była w sobotę,teraz wyjątek bo wakacje.
Jak zakładają,że nikt w sobotę nie pracuje to lepiej gale w Sob ogarnąć.
Piątek to dzień roboczy i dużo osób nie może sobie pozwolić.
Zresztą widziałam info,że 90% biletów sprzedane a na resztę gal,które odbywały się w sob nie było już dostępnym biletów ileś dni wcześniej.
1
@draxidox Mi to tam obojętne pospie krócej i tyle bo oglądać muszę.
2
Jutro famme a w sobotę trzeba wstać na 6 do pracy.
Ciekawe dlaczego dali galę akurat w piątek.
2
@J4no Tak jak ty lubisz piłkę tak inni lubią.ogladac freakow. Zapytasz się ich o futbolu to powiedzą : jak można oglądać gości biegających za piłką.
0
@J4no Zdziwił byś się są niespodziewane werdykty.Wystarczy kontuzja i bay bay.
2
Co z tego,że Raków gra ładnie skoro Legia grając padake zachodziła dalej w LE.
Można mówić,że ładnie grają a finalnie i tak gorsze osiągnięcie od Legi ale tak już jest.
1
@mate92 Kapitan jak z koziej d*py trąba. Statek nawet nie tonął a on przesiadł się bo dostał dużo pieniędzy.
Kapitan Tytanica był do końca pomimo,że zatonął, figo może mu buty czyścić.
Tfu to żadna legenda Barcy.
7
@Sau_Ron Nie, Gavi jest charakterny a ponadto jak Pedri miał kontuzje to Gavi był bardzo ważny dla repki Hiszpanii.
Gavi to diament do oszlifowania,tamten sezon miał wyborny.
Potencjał w Gavim jest na Top topów.
1
@JarekS Niby dlaczego? Messi ma 35 lat a dalej ma świetne parametry.