Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze,że Modric to już emeryt.
Uważam,że Xavi i Iniesta byli lepsi, ale myślę,iż Real będzie cierpiał i długo nie znajdzie takiego zawodnika jak Chorwat.
0
@kostek579 Nie ta sama półka Iniesta i Xavi byli lepsi trochę,ale jednak lepsi.
Mieli większy wpływ na grę Barcelony i Hiszpanii.
0
@PatrykBarca Jak mu przeskoczyło w głowie to tak.
W Borussi za małolata strzelał i asystował l,aż miło.
0
@Herato miał 13 asyst,więc na pewno lepiej niż w poprzednich latach.
Zobaczymy jak mu teraz pójdzie nabrał masy mięśniowej to i może przestanie być co chwilę kontuzjowany.
Widać zmianę mentalną na plus u Dembele.
0
@Survier Chodzi mi bardziej o drugą połowę sezonu. Co by nie mówić miał tych asyst.
Sezon dopiero się zaczął a w pre był najlepszym strzelcem.
0
@PatrykBarca To wiadome,głównie chodziło mi,że odpalił asystami.
Potencjał na pewno ma ogromny,więc zobaczymy jak ten sezon pójdzie.
Jeżeli przeskoczyło mu w głowie to jest w stanie strzelić 20/25 goli i zaliczyć powyżej 10 asyst.
0
@Herato Dopiero ten sezon odpalił i ostatek tamtego.
0
@FCB_dimiC Wiem sprawdziłam sobie na flash ale nie chciało mi się zmieniać :-)
0
@bartas97 Gra póki co ogony i jest strasznie hypowany w stosunku do tego co pokazuje.
0
@Archolos Kolego w ostatnim sezonie Messi miał tyle samo g/a co Ronaldo i miał większy wpływ na drużynę.
Ronaldo to akurat z dupy ma nominacje bo gra tragicznie.
Messi "jak na siebie" miał słaby sezon. Popatrz na ocenę na sofa za każdy mecz praktycznie Leo lepszą średnia i to o dużo od CR pomimo słabego sezonu.
Popatrz teraz na Argentynę jak Messi tam w zeszłym roku chodził i teraz też będzie chodził tak w PSG bo sezon zaczął wyśmienicie.
4
@Medium Przecież,bez reprezentacyjnych każdy wie,że Iniesta,Busi i Xavi byli najlepszym trio pomocników w historii.
Grali pięknie w Barcelonie czy Hiszpanii.
0
@AmigoBlancos Zapomnieli dodać.
"Życzymy porażki tylko 1/2 bramkami z Top6 ".
0
@Kapitan hawk Fajnie,że rozpada im się ta pomoc,Cama nie przekonuje.
Mam nadzieję,że będę mieli problem jak Barca od odejścia Iniesty i Xaviego.
Modric i Kroos jak odejdą to nie widzę aby ten Eduardo czy Touch byli tacy dobrzy technicznie jak oni. Wydaje mi się,że to raczej będę tury od fizyczności.
2
Casemiro ma 2x pensje jak w Realu i kontrakt chyba na 5 lat. Fajna emerytura.
Jutro skromnie LFC tak,żeby Erika nie zwolnili.
Dając mu pensje 2x i chcąc kupić Antonego za 100 mln to muszą mieć na prawdę "nóż na gardle".
1
@Encore Większy potencjał? Sancho jak by nie strzelił babola to by śmigał w City
0
@Archolos Ronaldo miał lepszy sezon niż Messi? W czym Trofea 3:0 dla Leo.
Jeżeli zaliczymy g/a to mieli podobnie a wpływ Leo na grę jest dużo większy od Crisa.
Przecież CR nie ma podań,dryblingu ani kreatywności. Leo Messi ma dużo większy wpływ na grę zespołu.
Obecnie Ronaldo jest tylko kończącym i tyle. Główki i strzały więcej nie ma nic do zaoferowania.
Ten rok będzie miał bardzo dobry.
0
@Archolos Człowieku w tym roku to Benzema/Lewandowski jest najlepszy.
Zresztą on musiał się przystosować do otoczenia po spędzeniu prawie całego życia w słonecznej Barcelonie.
Ten sezon będzie miał udany i widać to po jego grze i pełnym przepracowanym okresie.
Tak Leo Messi miał więcej strzelonych goli Top6 (United,Arsenal,Chelsea,City,Tottenham,Liverpool) niż Ronaldo który grał czy gra teraz.
Nie wiem jak teraz ta statystyka po jego powrocie bo strzelił komuś tam z Top6 ale wcześniej grając tam kilka lat miał mniej goli niz Leo grający sporadycznie.
0
@Kidd Liga Hiszpańska właśnie nie jest zbyt konkurencyjna cały czas Barca albo Real i Atleti raz na 10 lat.
Anglia co roku ma kilku faworytów.
Jeżeli LL będzie dołowała finansowo to zawodnicy nie będę grali za połowę.
Już teraz beniaminek dysponuje potężna gotówka w porównaniu do top 3-6 LL.
1
@Roobo Piotra Laboga "słynny" dziennikach sportowy,który nie zna się na swoich fachu.
3
@MESSIah16 Moim zdaniem Casemiro podzieli los Varana.
Przynajmniej fajnie będzie widzieć jego minę jak bd po 4 do jaja z City,LFC i innymi.
0
@Kidd Jeżeli liga nie będzie konkurencyjna to i gwiazd nie będzie w Anglii jest najwięcej pieniędzy i większość będzie tam szła.
0
@Salchent Sami emeryci,rzeczywiście zaczną wygrywać.
0
@Kidd Nie było wtedy takiej przepaści w ligach. Teraz finansowo jest ogromna.
0
@cris2706 Za 50 lat faktycznie może być tak,że PL to będzie liga Mistrzów a reszta pójdzie w zapomnienie Pucharu miast targowych.
0
@konrad1661 Mi jego twarz to przypomina małpę,gębą taka szeroka strasznie.
0
@Shapiro Jak tak dalej pójdzie to do LL nikt nie będzie chciał przychodzić a Barca i Real będę Ajaxsem.
Wywalić Tebasa najszybciej jak się da.
1
@MrPGG Co by nie mówić to trio pomocy Barcelońskie było lepsze.
Pod względem umiejętności nie ma porównania. Jedynie Modric może zbliżony.
2
@lucca87 Aha chyba,że tak. Jeżeli jednak brałby nie za dużo to jestem za zostaniem.
Mnie Alonso nie przekonuje.
2
@lucca87 Mi tam szkoda Auby ( on dużo nie bierze ), na pewno nie dla Alonso jako poświęcenie.
3
Moim zdaniem Auba powinien zostać.
Depaya i tak dogadamy z Juve.