Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@J4no Zdziwił byś się są niespodziewane werdykty.Wystarczy kontuzja i bay bay.
2
Co z tego,że Raków gra ładnie skoro Legia grając padake zachodziła dalej w LE.
Można mówić,że ładnie grają a finalnie i tak gorsze osiągnięcie od Legi ale tak już jest.
1
@mate92 Kapitan jak z koziej d*py trąba. Statek nawet nie tonął a on przesiadł się bo dostał dużo pieniędzy.
Kapitan Tytanica był do końca pomimo,że zatonął, figo może mu buty czyścić.
Tfu to żadna legenda Barcy.
7
@Sau_Ron Nie, Gavi jest charakterny a ponadto jak Pedri miał kontuzje to Gavi był bardzo ważny dla repki Hiszpanii.
Gavi to diament do oszlifowania,tamten sezon miał wyborny.
Potencjał w Gavim jest na Top topów.
1
@JarekS Niby dlaczego? Messi ma 35 lat a dalej ma świetne parametry.
0
@mekston To super wiadomość.
8
Szkoda Djoko,gdyby nie te durne przepisy to zapewne miałby więcej WS.
Mam nadzieję,że w przyszłości będzie mógł normalnie zagrać i jak polec to sportowo a nie przez wymagania szczepionkowe.
Vamos Djoko jeszcze nie raz podniesiesz szlema.
0
@Kessie Musieli się zgodzić na taką pracę a zapewne też nie mają niskiego wynagrodzenia za takie warunki.
1
Co oni robią z tym fb? Co to za wysrywy,czyżby jakieś śmieszki przejęły FB.
0
@The_Man Ten reporter jest koło 50 i też jest dzbanem.
Nie jestem za nikim,ale wydaje mi się, że Muran zrobi nokaut on ma mocną banię a rape też ma
0
@TylkoBarca7273 Barcelona była wtedy najlepsza na święcie.
Chyba,że chodzi jej o 2014r.
0
@BartqRKO Gdzie niby jest ten filmik?
1
@Rl9k1nG Mogła mu powiedzieć : "Jak tam Karol kiedy wnuczus idzie do żłobka".
0
@Cvzx Ciekawe,czy znajdzie się kobieta,która będzie chciała gościa w spódniczce.
6
@Azacca Każdy ma prawo zagrać.
Właśnie przez takie zakazy ciężko będzie pobić Djoko rekordy.
Bo chyba nie ma wątpliwości,że to jeden z głównych faworytów w Australii i USA.
0
@marcin62 No tak
2
Ten cały Mandzio wygląda strasznie w tych spódniczkach i kobiecych ubraniach.
0
@mientusek1407 Jak dla mnie to ten Galan bez sensu. Chyba po to,aby Balde zabierać minuty.
Dalej grajmy półśrodkami a później dziwota,że PO i LO to najsłabsze punkty u nas.
Dla mnie Balde powinien się ogrywać bo ma potencjał na światowego LO.
1
Henderson,Milner i Eliot- Jeżeli LFC myślało l,że wygra taka pomocą to powodzenia.
Co tu tak drewniane? Kontuzje ma reszta czy co?
0
Nie ma Ronaldo i United od razu lepiej się prezentuje.
0
@VegetaPolska Ale też był kryzys, więc nikt nie jest idealnym.
Owszem jest znakomity,ale to umiejszanie Laporcie jest śmieszne.
7
@vangoor Laporta to klaun?
1
@Pewex Florentino jest wspaniały,ale nie zapominajcie,że aktywował dźwignie w latach około 00. Tak też miał problemy.
2
@Pewex Już mamy Kessiego od czarnej roboty. Nam potrzebny ktoś jak Pedri a nie drwal box
0
@Pewex Na ławkę?
2
Na co ten Galan skoro jest już Alba i Balde.
Zapewne młody pójdzie w odstawkę w takim razie. Chyba,że Alba odchodzi to wtedy zrozumiem.
0
@kostek579 Póki co to wchodzi z ławki i jest średni/dobry. Do Pedriego to mu bardzo dużo brakuje.
1
@mateusz1989VeB Mi się wydaje,że ten Cama to taki hype ma ogromny a jak się go ogląda to taki średni jest.
Do Pedriego to ogrom mu brakuje.
0
@P33ck Wiem właśnie ile LFC miało by mistrzostw,gdyby nie ten przestój 30 letni głowa mała. Oni chyba bili na głowę w latach 70/80 skoro przestój a i tak są zaraz za MU.
Nie mają takiego hypu,gdzie się nie zapytasz to większość jako "historycznie najlepszy" wskaże United. Oczywiście Ci co się nie znają.
0
@Encore Haha a to dobre. Musi coś powiedzieć,żeby premie dostać i siup na wakacje 5 letnie do 35.