Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Wiem,że jak był Guardiola to dużo ludzi było za Barca i się zachwycało. Lecą jak wiatr zawieje.
0
@PJ1985 Laporta jest Topem i pokazał to podczas ery Guardioli
0
@macio_944 tak samo Real był deprecjonowaniu 06 do 12/13.
Wtedy była Wielka Barcelona i Real
3
@Pilka_jest_okragla Liczę na Mistrzostwo Świata Argentyny! :-)
2
Enzo Fernandez fajnie sobie poczyna w Benfice, na PO Argentyna ma Moline i Foytha,którzy zeszły sezon mieli fenomenalny. ŚO też jest dobrze obsadzona bo Romero,Otamendi,Martinez czy reszta. LO to Taglafico czy Acuna.
Pomoc to znakomity De Paul, bardzo dobry Paredes i dobry Lo Celso +Papu i reszta.
Atak jest imponujący Messi,Lautaro,Di Maria czy reszta.+ Oczywiście wyborny w repce Emiliano Martinez.
Ta kadra ma duży potencjał.
0
@skorupa1117 Śmiech na sali, co do Moliny to zgoda.
0
@supraomnes1 Ostatnio Ronaldo gra słabo,więc nie koniecznie wzniosło by go to na szczyt,bo ludzie nie są ślepi.
Zapewne któryś jego kolega został by bohaterem.
Mam nadzieję,że Argentyna uniesie MŚ a gwiazda i może zostać Martinez,De Paul,Lautaro czy ktoś inny.
2
@Oskar00 Ale Kenin kontuzje miała poza tym to nie jednorazowy wyskok,była też w finale Garossa. Dajcie jej dość do formy,bo potencjał jest duży.
4
Czy ktoś z was obserwował Nahuela Moline (PO). Moim zdaniem jest to materiał na Top obrońcę. Podczas pobytu w Udinese pokazał się z bardzo dobrej strony a w reprezentacji Argentyny gra póki co znakomicie.
Szkoda,że Barcelona się nim nie zainteresowała,Atleti zgarnęło go za 20 baniek.
0
Na PO był Molina,który ostatnio bardzo dobrze się prezentował.
Szkoda,że od początku nie powalczyli o niego.
0
@Gaz Dlatego trzeba czekać na Pedriego i Gaviego.
0
Mbappe zniszczona kariera? Ale to śmieszy.
Przecież Kylian ma 23 i wszystko przed nim z PSG był w finale (2020r).
Gdyby nie Robert to zapewne Kylian miałby ZP bo wtedy ta gala nie została by odwołana.
Ma mocny pr wystarczy,że strzeli w lidze z 35/40 goli,wygra wszystko na ligowym podwórku i zajdzie do półfinału LM i ZP jego.
Zresztą ma turnieje reprezentacyjne a w repce jest numerem 1 bezwzględnie.
Plebiscyt Francuski a to gwiazda Francji więc zawsze będzie faworyzowany.
Benzema,teraz wygra balona, ale to już dziadek a w reprezentacji to nawet nie ma podjazdu do Kyliana.
0
@mateusz1989VeB Ale w PSG też może zdobywać ZP. Wystarczy strzelić 40/45 goli w lidze i dobre staty w LM.
PSG już było w finale i gdyby nie Robert to Kylian miał by ZP
0
@Gaz Kiedyś mieli ta mentalność.
Real też miał gorszy okres i nie miał takiej mentalności przed 2014 rokiem
0
Angel Do Maria szykuje formę na Mundial.
Szkoda,że to do Barcy w młodym wieku nie trafił.
Top zawodnik.
2
@P33ck LL to za niedługo będzie taka nudna,że najlepsi nie będę chcieli tu przychodzic.
W PL czy Włoszech potrafią grać ofensywnie.
0
Jak tam radzi sobie Molina z Atleti?
0
@P33ck No sorry,to jeszcze większy zachwyt,że Ajax ma 4! Kto wie może wrócą do bycia najlepszym nikt nie wie co będzie za 50 lat.
0
@zodiak_10 Mbappe już zmienił na Messiego idola.
Tylko zachowanie z CRa zostało.
Spokojnie król go wychowa.
0
@PatrychoO Gdyby Messi grał w Realu to prawdopodobnie mieli by więcej LM, a jeżeli Ronaldo by tu trafił to my mniej.
0
Ciekawe czy Ajax będzie jeszcze potęga, mają 3 LM to więcej niż Juve czy Inter.
Tyle samo co United.
To pokazuje,że możesz być najlepszy na świecie a i tak później staniesz się tylko historią.
Ciekawe jak to będzie za 50 lat czy Barca,Real,United,Juve,LFC będę najlepsze czy powstaną kluby miliarderskie które przejmą prym.
1
@Vebrol Ale każdy by tak postąpił, to jest naturalna rzecz.
My też przecież żądamy podwyżek.
On również, a do tego zapewni byt rodzinie jeżeli nie rozwali kasy jak Tyson.
0
@koksik2700 Historycznie Wielka,teraz nie jest.
0
@VegetaPolska Kisić? PSG to potężna marka nie róbmy z niego ogórka.
2
Głupie jest mówienie, że pieniądze w Madrycie nie robiły by różnicy Mbappe bo i tak byłby milionerem.
Powiedzcie to Muskowi i reszcie bo oni pomimo,że są miliarderami to dążą,aby mieć jeszcze więcej.
Tak i robi mu to różnice kilka czy kilkanaście milionów.
0
@pt9 Najlepszy klub świata? Może obecnie bo co roku to miano się zmienia.
Bo PSG to chłopcy do bicia.Tam jest wielbiony i będzie legendą. Gra u siebie jest MŚ o czym Modric czy reszta może tylko pomarzyć. Faktycznie spieprzone kariera.
Jesteś miliarderem i nie chciałbyś zarabiać więcej? To dziwne jakoś wszyscy bogaci ludzie w tym Musk chociaż mają miliardy to dążą do jeszcze większych pieniędzy.
0
Chłopaki tworzyli dużo okazji,ale brakło skutecznosci. Takie mecze się zdarzają tym bardziej przy autobusach.
Dalej Barca!
1
@PatrychoO Ale ma wąchałke dorodną.
Jak pomidor.
8
My graliśmy Jutgla,Iliasem i reszta młodzików a takiego wpierniczyl nie dostawaliśmy od Cadizu itp.
0
Jaja będę jak CR odejdzie a Mu zacznie grać dobrze. Nie zdziwię się.