Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@danio1899 Ale Cama nie pokazał kozackiego sezonu. Tak szczerze to nie ma co porównywać tej starej pomocy do nowej bo to przepaść jakościowa.
2
Nie każdy piłkarz chce zostać w Hiszpanii na stałe i nie ma się co dziwić bo w Anglii jest ogromna rywalizacja a przede wszystkim wielkie pieniądze.
Beniaminek wydaje więcej niż Atleti dobre. Kasy tam jak lodu.
3
@macio_944 Super napisane.
Laporta znowu będzie znakomitym prezesem!
6
Wychodzi na to,że kasa na transfery jest,ale wspaniały Tebas "dla dobra ligi " wprowadził te limity.
Zobaczymy co powie jak najlepsi przestaną przychodzić do LL bo nie będzie już konkurencyjna.
Beniaminek z PL wydaje więcej kasy i to o dużo niż Top3-6 LaLiga nieźle panie Javier.
0
@paweldunajecfcb To jak pewne chłopak prawie 31 lat idzie do drużyny w której brak organizacji i czegokolwiek.
Szkoda,że Manu tak daje się nabierać zamiast inwestować w młodych jak LFC.
Nie widzę ich odbudowy milionowej na gościach po 30.
3
@Archolos Ale troll. Messi bez Barcelony był by dalej znakomity. Ten sezon w PSG zaczął dobrze.
Argentyna tam od zawsze gra znakomicie.
Wiesz ile Messi ma goli Top6 w Anglii więcej niż CR który tam grał/gra.
4
@Kondziubarca Laporta dopiero zaczyna i sprząta syf po Barto.
Już za Guardioli pokazał się z dobrej strony i myślę,że teraz zrobi to ponownie.
0
@ShawnC City ma Rodri a LFC też ma. Racja w sumie.
0
United działa zupełnie inaczej niż Jurgen jak odbudowywał LFC.
Myślę,że z Casemiro będzie jak z Varane,aż się dziwię dlaczego nie wybrał innego klubu jak City,LFC,Chelsea.
Przynajmniej fajnie będzie patrzeć na jego buźkę jak będę dostawać wpiernicz od Top5.
0
@Bobo25 Wielu go nienawidzi,super kapitan. Dostał więcej pieniędzy i poszedł.
1
@MesQueUnClub96 Wątpię,aby kibicowała raczej zwiedzała i robiła foty jak na Santiago.
1
@michal26 Niech odpocznie i się szykuje na US.
0
@Bobo25 Jak sypnęli kasa to poszedł.
Najlepiej jakby wymazali jego przeszłość w Barsie.
2
@koksik2700 Chyba wiedział na co się piszę. Manu radziło sobie bez niego lepiej w zeszłym sezonie. Owszem jest gwarantem goli,ale zabiera je innym.
Niektórzy nie mg pokazać swojego potencjału bo CR jest najważniejszy i to on musi być gwiazdą.
3
@kynio302 Mniej więcej od 10 lat to na pewno.
Mi się wydaje,że Ronaldo oddał by trofea klubowe za ZP. Dla niego możesz przegrać,byle Cris strzelił 3 gole i dostał ZB i Balona
3
@koksik2700 Jak go nikt nie kupi to zostanie w Manu. Po wszystkim powie,że gazety kłamią a on nie miał nigdy zamiaru opuszczać ukochanego klubu.
Fajni UTD w to uwierzą i Cris będzie cacy.
1
@P33ck O czym my mówimy skoro chłopak,który nie mieścił się w Gijonie i reszcie spadkowiczów jest gwiazdą w Polsce.
Nie ma szans.
0
@VegetaPolska Ale wiesz,że grając z reprezentacja to inna liga niż Ekstraklasa. Nie wiadomo czy by tak brylował.
3
Chłop,który nie miał miejsca w Levante,Gijon czy Hueska jest gwiazdą w Polsce.
Taki Collado czy Nico to by jeszcze większą różnice zrobili. ( Tak mi się wydaje skoro mieszczą się w Valenci i Elche).Nie wiem czy Barca U16 by nie była w czołówce Ekstraklasy.
Jeszcze ten Hiszpan co z 3ligi przyszedł i był gwiazdą chyba w Górniku.
0
@Rewolucja123 Inieste i Xaviego trudniej zastąpić bo byli lepsi i u nas jest większa presja na pomocnikach.
Myślę,że oni sobie poradzą,nigdy nie grali pięknie dla oka.
Mają Valverde,Tchu i Cama do ciężkiej gry i waleczności.
Ale tak fajnie jakby przez kilka mieli problemy kadrowe nie powiem. ( Jakoś pomocników)
Ogólnie to ten Cama wydaje mi się,że jest bardziej hypowanany,bo gdzie go do gry Pedriego porównywać.
0
@Image Na stronie PL United uważają,że to już wiekowy zawodnik i wyjdzie jak z Maticiem.
Zresztą on zaraz 31 lat będzie miał a Brazylijczycy kończą krótko po trzydziestce.
0
@Rewolucja123 Nie ma co porównywać oni mają jakieś tam zastępstwo a u nas od lat nikt nie potrafi zastąpić najlepszego w historii duetu pomocników Xaviego i Iniesty.
0
@cules100pro Kibice UTD za bardzo go nie chcą ze względu na wiek.
Podobno chcą budować drużynę na młodych zawodnikach.
1
Komentarz usunięty
0
@macio_944 Może i tak,ale dla większości to Barcelona była ta najlepsza a Real w tych latach nawet z Mourinho był w większości bezradny
0
@macio_944 Wiem,że jak był Guardiola to dużo ludzi było za Barca i się zachwycało. Lecą jak wiatr zawieje.
0
@PJ1985 Laporta jest Topem i pokazał to podczas ery Guardioli
0
@macio_944 tak samo Real był deprecjonowaniu 06 do 12/13.
Wtedy była Wielka Barcelona i Real
3
@Pilka_jest_okragla Liczę na Mistrzostwo Świata Argentyny! :-)
2
Enzo Fernandez fajnie sobie poczyna w Benfice, na PO Argentyna ma Moline i Foytha,którzy zeszły sezon mieli fenomenalny. ŚO też jest dobrze obsadzona bo Romero,Otamendi,Martinez czy reszta. LO to Taglafico czy Acuna.
Pomoc to znakomity De Paul, bardzo dobry Paredes i dobry Lo Celso +Papu i reszta.
Atak jest imponujący Messi,Lautaro,Di Maria czy reszta.+ Oczywiście wyborny w repce Emiliano Martinez.
Ta kadra ma duży potencjał.