0

Lubię Niemców,wiec w takiej sytuacji niech Bayern sobie wygra ta LM a Lewy odbierze to na co zasłużył w 2020 roku bo obecnie trzeba przyznać,ze jest najlepszy na swiecie.
Jezeli nie Bayern to Pepow tego życzę.

1

Visca El Barca i tylko Barca! Zadne inne wynalazki tylko Barca!

0

@Encore Ja twierdze,ze nie wygrają tym bardziej,ze Florek ma z nimi kosę.
Nawet moga posc przekrety przeciw Realowi.

0

Chociaz nie pałam sympatia do Roberta to jednak życzę mu tej LM a niech kopsnie sobie tego ballona.
Najlepiej pobijajac rekord gwiazdy z United.

0

Jakie fatum z tym Realem i ich pchanie?
Przeciez LM ostatnio wygrali 4 lata temu to jednak nie mają,az takiego szczęścia.
Zawsze jak Real ogra kogos to sie pisze,ze LM jest ich. Fatum to było 16-19 teraz jest luz.

0

@bartas97 Przeciez Chelsea rok temu wygrało.
PSG co roku sie na nich kazdy nabiera.

2

@Katalończyk 99 Wystarczy Tuchel ze swoja Chelsea.

1

@Kamiloza91 Real nie wygra LM nie z taka gra PSG bledy jak juniorzy zreszta co roku to samo.
Przeciez obiektywnie patrzac to Real jest duzo słabszy od Bayernu czy City.

2

Dawaj UEFA Bayernowi Real.
Robercik lubi ładowac duzo goli jednym z najlepszych idealna okazja do srubowania rekordu!

0

@PodkarpackiKibic Narau ja jestem u siebie tys tu gosciem.

0

@John_Doe Dobre sobie Gary odleciał. Gdzie był Beznema przez cała karierę?
Przeciez nawet Robert jest od niego lepszy.

0

@Pogba Jakis nastepny talent nw nawet ten syn Ronaldo

0

@PodkarpackiKibic Czego płaczesz. Takie zycie był Maradona, byli oni teraz Haaland Mbappe bedzie i mlody Junior.

0

@Jacu327 Kazdy klub jakos zaczynał Chelsea jakos ma 2 LM

0

Dajcie United Realowi bede rozdarte serca!

1

@zaiks Anglia? Bayern lepsze kluby ma w czym wybierać

0

@DarkShen Tylko i tak CR jest 1000 x lepszy a Bezema jest rowniez stary.

1

Trudno szkoda PSG,ale sami sie posypali mieli wszystko aby wygrac i miec los w swoich rekach.
Co do Realu to gratulacje dla nich bo pokazali jaja pomimo tego,ze mieli ogromne szczescie.
Jednak dalej uwazam,ze na LM nie maja szans bo sa druzyny ktore graja lepiej. Przypuszczam,ze do polfinalu moga dojsc ale to jest max.

Bayern to czołg wiec tu obstawiam LM 80% dla nich.

0

@zaiks Oby pokazał pupe i odpadł w nastepnej rundzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kapitan hawk Bede spierda*ac predko przed City czy Bayernem.
LM nie wygraja to na pewno tym bardziej ze Prezez zyga do UEFY.
Badzmy szczerzy City i Bayern klase lepsze od dzisiejszych.

0

@zaiks Kocha to sie kobieta,ale jak ktos nie ma to i klub musi.

1

@pawello10 Seri? Zeszly sezon nic nie nauczył jest kilkamlepszych drużyn

3

No to teraz kcikuki za City albo za Bayernem.
Niech sobie juz ten Lewy wygra tego dora.

2

Real nie gra nic wielkiego. Nie wiem jakim cudem to PSG rok w rok odwala takie akcje.
City czy Bayern to aktualnie klase lepsze zespoly i powinni ze spokojem wygrac mozna tu tez dopisac Chelsea ( chociaz jest słabsza od poprzedniej dwojki ).

0

@PatrychoO Oni odpadna z druzyna pewniejsza siebie.
Przeciez ten Anczeloti to jest renesans trenerski.

3

To teraz poprosze Robercika dla Realu i wpakowanie im hattricka.

0

@PodkarpackiKibic Prawdę mowie mase szczescia dzieki Tibo
Bayern i City to klasa wyzej obecnie niz Real.
A PSG frajerzy jak zwykle.

2

Dalej twierdze,ze Real nie ma szans z City czy Bayernem.
Nie wiem jakim cudem PSG tak frajerzy,przeciez oni powinni to zamknac w pierwszej połowie. Ten Pocze to taki beton,ze szok!

Bayern czy City jezeli ich wylosuja spokojnie sobie poradza.
Real LM nie zdobędzie z tym trenerem moga sie slizgac jak w tamtym roku do Chelsea,ale Ancelotti to juz nie jest Top.

0

@PodkarpackiKibic Dalej uwazam,ze jestescie słabi a przy grze trzyma was duzo szczescia. Przy City czy Bayernie jestescie pojechani.
PSG same sobie winne miec bledy juniorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?