0

@PodkarpackiKibic Ale piszesz tak jakby mnie miał boleć Mbappe czy Vini/Valverde.
Mnie też nie boli bo jest Gavi,Pedri,Nico czy Ansu.
Ty kolego zacząłeś o tych ZP ja kompletnie nie porównywałam do RM tylko stwierdziłam fakt,że Hiszpania wraca na właściwe tory dzięki "dużemu" udziałowi Barcelońskich chłopaków.

Boleć to mnie może skład Bayernu,City czy LFC bo to oni nadają i wiodą prym w futbolu

0

@LUPR Dobra sorry poniosło mnie myślałam że o mnie piszesz.
Trudno, banik może być

1

@pyra92 Pedri? Odbiera statuetkę Tutta i Bayern nam go zazdrości

0

@PodkarpackiKibic wiesz,że ty zaczęłeś te porównania.
Piecze Cię Gavi czy Pedri tak jak mnie Vini.
Kolego a ty ulepiłes te pierogi?
Zapomniałam ty parówki w czajniku gotujesz więc uszka za duży wyczyn :-)

0

Komentarz usunięty

0

@Yoshi94 Gavi i Pedri to są już zawodnicy co zasmakowali gry na Europejskiej arenie i presją ich nie zjadła

0

@PodkarpackiKibic toś kolego odleciał Araujo jest lepszy od Militao.
Vini 3 lata po czole się kopał to skąd wiesz jak będzie z Ansu.
Ansu po kontuzji wchodzi i gola ładuje.

1

Chyba mamy najzdolniejszą młodzież która już zapisuje się na kartach historii.
Gavi i Pedri podstawa Hiszpanii jednej z najlepszych reprezentacji.
Do tego Nico dostanie powołanie bo też jest świetny.
Araujo chyba można go powoli nazywać Topem.
Fati gdy tylko kontuzje go ominął będzie jednym z najlepszych.
Jest jeszcze Ilias czy Balde.
Oj pięknie może być za jakiś czas.

1

@PodkarpackiKibic Chłopie ale ja mówię o przyszłości a nie o tym Clasico co było.
Te twoje 10ZP to też z kosmosu wyciągniesz?
Fati "może" być najlepszy na świecie.
Może
Gavi i Pedri to podstawa reprezentacji Hiszpanii która jest w 4 na Euro.
Mają naście lat a jest jeszcze piękny Nico.
Barcelona będzie stanowiła o sile Hiszpańskiej reprezentacji tak było za najlepszych lat i tak będzie teraz bo już rokują.


0

@LUPR ziemi a ty? Militao to nie Dijk
Pozdrawinie z ziemi do Marsa

0

@Alvarinho sportowo wygrał,przecież w PSG ma szansę na trofea

1

@MesQueUnClub_87 i to mi się podoba.

0

Wymienili byście Gaviego,Nico i Pedriego na Halaanda lub Mbappe?

0

@Encore Ile ZP ma Asensio?

1

@PodkarpackiKibic Ansu Fati wkręci w ziemię Militao i samego Mbappe.
Żeby miał 3 to będzie dobrze hehe

4

Mnie tam cieszy,że jest Gavi,Nico i Pedri.
Barcelona będzie stanowiła o sile Hiszpańskiej reprezentacji.
Już znacząco rokuje 4 na ME a nasze chłopaki mają jeszcze naście lat.

7

@Alustic Co? Daleko to by było jakby nas klepali 4/5 do jaja.
Daleko to nam do Bayernu czy LFC

0

@MESSIah16 Do Leo to nikt nie dobije chyba nigdy.
Musiałby jakiś piłkarz grać tam od juniorów do 35 r.

1

@MESSIah16 do Ronaldo nie dobije Benzema jest już raczej u schyłku kariery 2/3 lata i emeryt

4

@AmigoBlancos Cała Hiszpania zalicza zjazd. Dziwnym trafem repka Hiszpanii akurat zalicza progres i to ogromny

0

@PodkarpackiKibic Co haha? Gavi,Nico i Pedri to zrobią sito ale z waszą obroną :-)

0

@PodkarpackiKibic kija? To co napisałeś to bardziej wyglądało jak ty byś miał z powodu przyjścia Ferrana.
Może ty masz kija nie wiem nie zaglądam komuś w du*e.
Lubisz Anal? Miej twardą du*e

1

Ryoyu ma 25 lat i 22 zwycięstw w PŚ.
Czy pobije Małysza i Stocha? Jak najbardziej możliwe. Czy Schlierego? Wątpię
Pamiętam jak Małysz miał 27 czy 28 lat i 38 Viktorii wtedy każdy myślał że spokojnie pyknie Nykanena.
Schmitt miał chyba coś koło 22/23 lat jak przestał wygrywać a był blisko 30 Viktorii.
Ryoyu stosunkowo późno zaczął wygrywać jak patrzymy na rekordzistów.
Że skakaniem jest tak jesteś znakomity a za sezon może Cię nie być

8

@Herato Ja tam dramatu nie widzę.
Dramat to byłby jakby Pedri,Nico i Gavi grali w Madrycie.

0

@PodkarpackiKibic Po co? Nie widzę takiej potrzeby.
Po prostu to co napisałeś było takie no wiesz... Wyciągnięte z pupy.

0

Za 2/3 lata znowu "możemy" być najlepszą drużyną na świecie. Są fundamenty w postaci Nico,Gaviego,Pedriego czy też Ansu.
Śmiem twierdzić,że ta 4 będzie postawa w Hiszpanii. Pedri i Gavi już są a Nico czeka na debiut.

3

@PodkarpackiKibic Boże ale zalatuje cringiem.

0

@alianta2 Jaka tikitaka Xavi nie chce grać tic takiem

0

@cracker Od 4 dni tak mnie głowa boli przód takie dziwne uczucie czasem a tak to ból i pulsuje na całą głowę masakra

0

Czy przy zatokach bardzo boli głowa?
Bo chyba mam i ból głowy jest naprawdę nieznośny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?