1

@BarcaInfo Bardzo dobrze, dzięki Tobie można przeczytać informacje a nie trzeba szukać.
Za rok po 6 :-)
Pozdrawiam.

0

Mam chyba problem z zatokami.
Lekarka wysłała mnie na wymaz i mam kwarantanne.
Czy jak mi dziś wieczorem przyjdzie wynik i będzie ujemny to dalej mam kwarantanne czy jak.

0

@FC1899Barca Ronaldo nas też prześladował.
On nas, Gavi,Pedri i Nico ich

1

Gratulacje dla zwycięzcy która to już z rzędu 4/5?
Ładny wynik a jak dalej będzie śrubowa ł to nikt nie pobije.

0

Chyba nie będziemy płakać za Moriba.
Środek pola na lata Gavi-Nico i Pedri.
Do tego dochodzi Ansu i EZ może być bardzo pięknie za kilka lat.

0

@Paradoks nie zapominajmy że Messi jest młodszy o 2,5 roku a przy tym nie gra w polu karnym

0

@skelert Ja się nie szczepie na grypę ostatni raz to po 18nastce byłam na szczepieniu ale nie na grypę

4

Arsenal wracajcie na szczyt po tylu latach.
Idealne zwycięstwo PL oraz finał LM.
Pięknie było by znów zobaczyć finał LM Arsenal-Barca.

1

@MesQueUnClub96 Dzień nty,że Messi jest najlepszy piłkarzem FF i dzień nty do potęgi,iż Włosi są ME

2

@MesQueUnClub96 Maksymilian Wersalka mistrzem F1!
Brawo

0

@XsandasBajeczny Covid jest ale te szczepionki gówno dają. Czy jesteś zaszczepiony czy nie i tak przenosisz

0

@ShawnC Nie we wszystkich krajach jest tolerowana.

1

Komentarz usunięty

0

@michal26 Moim zdaniem chcą nas mieć pod kontrolą. Za niedługo będzie jak w Getcie.

1

@HighestInTheRoom Takk a w Szwecji byli już chętni do testowania ojj dojdzie do tego za jakieś 10 lat.

1

@MESSIah16 Ile osób popełniło samobójstwa przed te chore lockdowny.
Ile osób z chorobami nowotworowymi nie dostało pomocy przez to wszystko

2

Przymusowe szczepienie a następne będę czipy. Dokąd ten świat zmierza

0

@MESSIah16 Mi to się wydaje,że ten korona wirus to specjalnie wypuścili aby przerzedzić ludność i zrobić z nas tumanów

0

@Gosciuu Robta se co chceta ale każdy powinien mieć wybór i tyle w temacie!

3

@Gosciuu Kolego jak chcesz to się szczep ale każdy powinien mieć wybór, ja nie chcę przyjmować nieprzebadanej dokładnie substancji gdzie powikłania mogą wyjść po 5/10 latach.
Dlaczego znajomy co pracuje za granicą zaszczepił się Johnsonem i nagle okazało się,że ta szczepionka jest nie ważna i musi od nowa się inna szczepić?
No właśnie takie to wszystko jest.

5

@Gosciuu To dziwnym trafem u mnie w pracy niektórzy co się zastrzelili mają taką odporność,że na chorobowe chodzą co chwilę a wcześniej przed szczepieniem wogole

6

@reakwon Kolego ja tam nie mam nic do tych co się sczepia ale należy mieć wybór.
Dlaczego mam się sczepic skoro wcale niekoniecznie może mi to pomoc a wyrządzić krzywdę?
U mnie w pracy kobietę odratowali bo dostała zakrzepicę ja podziękuję za szczepionkę po której mogą wyjść komplikacje po kilku latach.

7

@ElTomas Mama tego chłopaka udzielała się po jego śmierci.
Mówiła że musiał się zaszczepić bo był studentem fizjoterapia i ze strzykawki zabiły jej syna.
Ponoć był zdrowiutki

2

Zreszta nie wiadomo ile tych dawek ma być w końcu się okaże,że do końca życia będziemy się szczepić.
Wybór musi być w końcu jest demokracja!

3

@MESSIah16 Tym bardziej,że dużo ludzi zmarło po tych szczepionkach.
Ostatnio nawet 21 letni chłopak i dziewczyna Chyby byli studentami nawet na tej samej uczelni.

2

@Deviler Pewnie z Kasjuszem.

2

@FC1899Barca Argentyńczycy najlepsi piłkarze na świecie!

0

@Pavlogoalkeepe Taaa? Nie będzie to dlaczego Red Bull płakał o komunikat i zmienili?
Prawda jest taka że jak by ten idiota się nie rozbił to Luis byłby mistrzem.

0

@HighestInTheRoom jakie wąsy przecież Hamilton ta przewagę na luzie by dowiózł Max już nic nie odrabiał prawie a do końca zostały 3 okrążenia.
Ten tytuł będzie podważany albo brany jak tytuł Fortuny.
W przyszłym sezonie Mercedes wyjaśni Red Bulla a po tej kontrowersyjnej decyzji Merc będzie mógł wywierać jeszcze większą presję na szefach.

0

@HighestInTheRoom No nie ma co gdyby nie ten wypadek to Hamilton miał to w kieszeni.
Ten tytuł może być podważany.
Cały wyścig prowadzisz jakiś gość się rozbija i zabieraj Ci tytuł nie ma co.
Max sam tego tytułu nie zdobył tylko szczęście i koledzy mu pomogli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?