Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Bardzo dobrze, dzięki Tobie można przeczytać informacje a nie trzeba szukać.
Za rok po 6 :-)
Pozdrawiam.
0
Mam chyba problem z zatokami.
Lekarka wysłała mnie na wymaz i mam kwarantanne.
Czy jak mi dziś wieczorem przyjdzie wynik i będzie ujemny to dalej mam kwarantanne czy jak.
0
@FC1899Barca Ronaldo nas też prześladował.
On nas, Gavi,Pedri i Nico ich
1
Gratulacje dla zwycięzcy która to już z rzędu 4/5?
Ładny wynik a jak dalej będzie śrubowa ł to nikt nie pobije.
0
Chyba nie będziemy płakać za Moriba.
Środek pola na lata Gavi-Nico i Pedri.
Do tego dochodzi Ansu i EZ może być bardzo pięknie za kilka lat.
0
@Paradoks nie zapominajmy że Messi jest młodszy o 2,5 roku a przy tym nie gra w polu karnym
0
@skelert Ja się nie szczepie na grypę ostatni raz to po 18nastce byłam na szczepieniu ale nie na grypę
4
Arsenal wracajcie na szczyt po tylu latach.
Idealne zwycięstwo PL oraz finał LM.
Pięknie było by znów zobaczyć finał LM Arsenal-Barca.
1
@MesQueUnClub96 Dzień nty,że Messi jest najlepszy piłkarzem FF i dzień nty do potęgi,iż Włosi są ME
2
@MesQueUnClub96 Maksymilian Wersalka mistrzem F1!
Brawo
0
@XsandasBajeczny Covid jest ale te szczepionki gówno dają. Czy jesteś zaszczepiony czy nie i tak przenosisz
0
@ShawnC Nie we wszystkich krajach jest tolerowana.
1
Komentarz usunięty
0
@michal26 Moim zdaniem chcą nas mieć pod kontrolą. Za niedługo będzie jak w Getcie.
1
@HighestInTheRoom Takk a w Szwecji byli już chętni do testowania ojj dojdzie do tego za jakieś 10 lat.
1
@MESSIah16 Ile osób popełniło samobójstwa przed te chore lockdowny.
Ile osób z chorobami nowotworowymi nie dostało pomocy przez to wszystko
2
Przymusowe szczepienie a następne będę czipy. Dokąd ten świat zmierza
0
@MESSIah16 Mi to się wydaje,że ten korona wirus to specjalnie wypuścili aby przerzedzić ludność i zrobić z nas tumanów
0
@Gosciuu Robta se co chceta ale każdy powinien mieć wybór i tyle w temacie!
3
@Gosciuu Kolego jak chcesz to się szczep ale każdy powinien mieć wybór, ja nie chcę przyjmować nieprzebadanej dokładnie substancji gdzie powikłania mogą wyjść po 5/10 latach.
Dlaczego znajomy co pracuje za granicą zaszczepił się Johnsonem i nagle okazało się,że ta szczepionka jest nie ważna i musi od nowa się inna szczepić?
No właśnie takie to wszystko jest.
5
@Gosciuu To dziwnym trafem u mnie w pracy niektórzy co się zastrzelili mają taką odporność,że na chorobowe chodzą co chwilę a wcześniej przed szczepieniem wogole
6
@reakwon Kolego ja tam nie mam nic do tych co się sczepia ale należy mieć wybór.
Dlaczego mam się sczepic skoro wcale niekoniecznie może mi to pomoc a wyrządzić krzywdę?
U mnie w pracy kobietę odratowali bo dostała zakrzepicę ja podziękuję za szczepionkę po której mogą wyjść komplikacje po kilku latach.
7
@ElTomas Mama tego chłopaka udzielała się po jego śmierci.
Mówiła że musiał się zaszczepić bo był studentem fizjoterapia i ze strzykawki zabiły jej syna.
Ponoć był zdrowiutki
2
Zreszta nie wiadomo ile tych dawek ma być w końcu się okaże,że do końca życia będziemy się szczepić.
Wybór musi być w końcu jest demokracja!
3
@MESSIah16 Tym bardziej,że dużo ludzi zmarło po tych szczepionkach.
Ostatnio nawet 21 letni chłopak i dziewczyna Chyby byli studentami nawet na tej samej uczelni.
2
@Deviler Pewnie z Kasjuszem.
2
@FC1899Barca Argentyńczycy najlepsi piłkarze na świecie!
0
@Pavlogoalkeepe Taaa? Nie będzie to dlaczego Red Bull płakał o komunikat i zmienili?
Prawda jest taka że jak by ten idiota się nie rozbił to Luis byłby mistrzem.
0
@HighestInTheRoom jakie wąsy przecież Hamilton ta przewagę na luzie by dowiózł Max już nic nie odrabiał prawie a do końca zostały 3 okrążenia.
Ten tytuł będzie podważany albo brany jak tytuł Fortuny.
W przyszłym sezonie Mercedes wyjaśni Red Bulla a po tej kontrowersyjnej decyzji Merc będzie mógł wywierać jeszcze większą presję na szefach.
0
@HighestInTheRoom No nie ma co gdyby nie ten wypadek to Hamilton miał to w kieszeni.
Ten tytuł może być podważany.
Cały wyścig prowadzisz jakiś gość się rozbija i zabieraj Ci tytuł nie ma co.
Max sam tego tytułu nie zdobył tylko szczęście i koledzy mu pomogli.