0

@CLionelMessi No to wiadome tylko chodzi mi o to,że prawie w wieku 30 lat strzelił pierwszego hattricka

2

CR7 pierwszego hattricka w reprezentacji strzelił w wieku 29 lat wow.
To on te gole zaczął stukać po 30.

0

@LUPR Ale mamy młodych zawodników też, przecież ich środek pola to są podstarzali gracze, obrona też przeciętna.
Możemy skusić wolnych zawodników, moim zdanie są tylko trochę w lepszej sytuacji dzięki finansom. Sportowo są słabi jak i my może troszkę lepsi
Ale do PL czy Bayernu to im bardzo daleko

7

@Sau_Ron Dokładnie Enrique potrafi wyciągnąć z Pedriego,Busiego i Gaviego to co najlepsze.
Marzy mi się Ten Haag.
Koeman znakomity piłkarz ale trener co najwyżej nadającym się do Heerenveen.

5

Może z tą naszą Barca nie będzie tak źle.
Dzięki temu,że nie kupujemy drogiego "szrotu" objawiły się talenty Ansu i Gaviego.
Potrzeba odpowiedniego trenera a może być naprawdę coraz lepiej.

1

@Pawel13sz czas zakończyć ten rozdział

0

@krawczykPSG Wez traktor i się zaoraj w polu.

0

@AmigoBlancos Współczuję takich "debilnych" kolegów z nich notatnika

0

@kielon93 Gościu a jaki oni mają projekt są tak samo słabi więc co to za różnica

1

@SonBarcaGoku Klub z Realu w czasach Franco zastraszał Barcelonę.
Gdyby nie Madrycka świnia prawdopodobnie Barca miały by kilka sukcesów więcej.
PSG nic nam nie zrobiło niezgodnego z prawem.

1

@AmigoBlancos LAST KRYSTMAST
I bubub my har
bady dej my fejs
lelełu lua
diw if
szewiu szafir
I give ju tu som
szpeszyl, speszyl.
:-)

0

@AmigoBlancos tego typu bęc bęc.
2zł i Cię pozdrowie tego typu

3

@Sulimo Ja to lubię skoki na Eurosporcie oglądać :-)

0

Czym Atleti miało by niby skusić Leo,chyba tylko grą z De Paulem i Suarezem.
Atleti nie ma nic dużo lepszego do zaoferowania.

2

@arasz1819 Amigo to dla nich atencjusz :-)

1

@Ojciec5tkidzieci Ja sobie go kupowałam do drużyny w Fifie 09,10 fajnie się nim grało

2

@Kapitan hawk z Centiego to mają bekę na kafejce nawet.

3

@escarabajo Tak jasne dlatego mu nie umniejszam.
Tylko chodziło mi o to,że w Europie jest więcej słabszych panst do nabijania.

0

@kolomen2 I lepsze pieniądze pewnie masz niż Ci po studiach w Polsce

2

@escarabajo Z tymi karnymi to przesada, prędzej można by powiedzieć,że do tego rekordu dużo przyczyniły się druzyny słabsze takie jak Luxemburg,Litwa itp.
Jasne szanuje Ronaldo ale w Europie też łatwiej jest zdobywać gole bo jest więcej państw słabszy do nabijania i więcej meczów chyba.
A w Ameryce to cały czas Brazylia,Chile,Kolumbia,Argentyna,Urugwaj plus Peru,Paragwaj noi reszta śmietanki.

0

@Encore Teraz może ale zawsze byli dobrzy, Włosi od mundialu 2006 do niedawna kopali się po czole

0

@Encore Nie zgodzę się bo Argentyna,Urugwaj,Chile,Kolumbia,Brazylia jak równy z równym mg rywalizować

0

@Momals11 No ta Ameryka to taka słaba, Kolumbia,Urugwaj,Chile to są drużyny pokroju Litwa,San Marino, Lichtenstein

0

@Rewolucja123 Wiesz Messi jest az tak dobry,że wymaga się od niego więcej niż od najlepszych.
Popatrz halowcy wręczają Benzemie balona bo rozgrywa teraz na oczy przejrzeli a Messi robi już to od 6 lat.
Czyli Messi powinien mieć od 2016 rok w rok balona.

5

@Kapitan hawk to już wiemy kim zaśmiecana jest rambla.

0

@FC1899Barca Dokładnie, Leo i Lewandowski odjechali.

2

@Kapitan hawk zresztą większość jego komentarzy na temat Leo to jechanie.
Lepsza strona to i tu siedzą.

1

@Encore Może i Top3 chociaż ten Jorginio pewnie będzie, ale na zwycięstwo to napewno nie.

4

@Pawel13sz ten sezon się zaczął dopiero

0

@Kajman10 Do normy powiadasz? Argentyna była w finale 2014 a zresztą ma 2 MŚ więc się nie ośmieszaj.
Bo piszesz tak jak Argentyna była by jakimś ogorem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?