1

@Comentateiro Czesi przecież mają 1pkt za remis, więc nadal będą przewodzić w grupie

2

@Kgorecki2500 ja pewnie tradycyjnie fodder na jakieś sbc. Szkoda, że nie dali jakiś fajniejszych gwarantowanych ikon, bo były przed weekendem nawet plotki o Ronaldinho mid :/

70

@macio_944 Nie kłócili się z wszystkimi grupami społecznymi? serio? mało miałeś strajków górników, osób niepełnosprawnych, rolników ...

Nie zamawianie szczepionek na ptasią grypę? przecież to jest sytuacja bez porównania z covidem, gdzie miałeś ogólnoświatową panikę i pełno pochopnych decyzji zarówno na międzynarodowym jak i krajowym szczeblu. PO raczej szło z tym nurtem, będąc nawet jeszcze bardziej skrajną partią z postulatem o potrzebie wprowadzenia paszportów covidowych i zakazywaniu korzystania z przestrzeni publicznej osobom bez szczepień

Super poradzili sobie z kryzysem? ciekawe z której strony? miałeś wtedy rekordowe bezrobocie przekraczające grubo ponad 10% i masa ludzi młodych nie mogła wtedy wejść na rynek pracy

PO=PiS tyle

16

@macio_944 problem jest taki, że na polskiej scenie politycznej nie masz niczego po środku, wszystkie inne partie są socjalistyczne i w programach/planach mają rozszerzanie tego socjalu, a nie pobudzanie przedsiębiorczości w obywatelach

2

@Kitek1640 superstary to niestety kojarzą mi się z tą modą u dziewczyn 16-21 kilka lat temu. Najlepiej szukaj samby og ;) co jakiś czas są restocki na adidasie

2

@Kgorecki2500 ciekawe czy wreszcie jakaś kartę specjalną dostanie poza totsem. U mnie tymczasem z picka z ikona nasz były kapitan xD Niby bańkę warty to powinienem się cieszyć.
https://zapodaj.net/0bcc453f50f3e.jpg.html

1

@marcin62 trochę za bardzo Sławek zaczyna "kozaczyć" moim zdaniem. Do wyborów jeszcze daleko i wszystko się jeszcze może wywrócić do góry nogami. Lepiej żeby się skupił na rzetelnym prowadzeniu kampanii wyborczej, a nie wchodzeniu w gierki POPiSu, bo polska polityka już niestety nieraz wyjaśniła tych nowych próbujących się wybić i rozbić ten duopol.

0

@Kgorecki2500 mi ten Rivaldo jakoś nie podszedł, ale jak nim zagrałem na razie to niestety trafiłem na kiepski gameplay, więc przetestuję jeszcze wieczorem. Na papierze wygląda mega, ale ma jakiś dziwny styl prowadzenia piłki, który nie do końca mi siadł.

Jak ktoś byłby chętny to któregoś dnia można sobie zagrać jakiś mecz między sobą :D
@Transu96 imo na śp bardziej przydaje się słabsza noga niż 5 gwiazdek sztuczek, robiąc jakieś elastico w środku pola łatwo się nadziać na kontrę

2

@pt9 to ładnie Cię EA przywitało po przerwie, dwie karty do końca gry. Ja właściwie od kilku edycji nie miałem porównywalnego trafu jak te dwa Twoje. W tej jedynie z picka hero mi oddawało (jak każdemu w sumie, kto zrobił kilka razy), bo wpadł Capdevilla WC wczoraj i około 2 miesiące temu Okocha WC.

0

@pt9 zazdro, najlepszy śp w grze obok Bellinghama toty

1

@Kgorecki2500 będzie robiony i tak, chociaż średnio opłacalny jest patrząc na jego kartę ntoty i jej obecną cenę. Do tego z picka z hero wyleciał Capdevilla WC przed chwilą, więc ładnie zgranie mi da dla Pedriego :D

1

@PatrychoO szczerze to kiepsko wyglądają te karty, większość to zwyczajny fodder patrząc na składy większości osób. Z tym Felixem to już totalnie nie ogarniam o co chodzi bo to właściwie identyczna karta jak jego wersja wildcard, która wyszła już dawno temu xd Jedynie może takim Nunezem bym sobie pograł i Zinchenka. Ciekawe czy dadzą jakąś ikonę w sbc.

0

@VegetaPolska Jak dla mnie tak kolorowo to nie wygląda. Bardzo duże problemy w obronie, liderzy mający już swój wiek (następców specjalnie nie widać), brak porządnego śpd czy skrzydłowego, który potrafi zrobić przewagę. Niestety wątpię, że Santos tu pomoże, ok pewnie będziemy grali lepiej niż za Czesia (gorzej to chyba wyglądać nie może), ale na jakiś wielki skok jakościowy w naszej grze się nie nastawiam.

0

@michal26 Pozwolę się tutaj lekko nie zgodzić z stwierdzeniem, że dla Hołowni koalicja z PSL to jest jedyna szansa by zostać posłem. W mojej opinii ten sojusz to gwóźdź do trumny (tak już wcześniej zaczął się ostry zjazd jego ugrupowania) do jakiś większych aspiracji politycznych jakie przejawiał. Większość osób, które deklarowały oddanie na niego głosu byli to z pewnością ludzie młodzi mieszkający w miastach, a w momencie gdy zobaczyli, że zdecydował się pójść do wyborów z leśnymi dziadkami z PSLu to i poparcie zniknęło mu jak kamfora.

0

@Kvothe07 w tej cenie to szukaj jakiś promocji na rx6750 xt

0

@require szczerze z tej dwójki to bardziej Kane niż przereklamowany Vlahovic pasuje do LL. Gość niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia na tle takiego Milika, a w grze kombinacyjnej jest drewnem. Z kolei Kane nie ma jakiś słabszych punktów i w mojej opinii jest kompletną 9 radzącą sobie zarówno w polu karnym jak i poza nim.

2

@Majkel34 mimo wszystko Fury. Usyk tak naprawdę walczył w ciężkiej tylko z Joshuą, który po porażce z Ruizem już nie był tym samym bokserem. Poza tym Fury zawsze był znacznie lepszy technicznie, lepiej się poruszał, lepiej wyglądał kondycyjnie niż Antek. Porażka Fury'ego byłaby dla mnie olbrzymim zaskoczeniem.

1

@Striker no tak bo Ty nie pójdziesz w przysłowiowy ogień za swoimi najbliższymi i nie będziesz ich wspierał. Każdy ma prawo do własnej opinii, a Gavi nie jest jeszcze jakimiś topem by stawiać go na piedestale, bo na dobrą sprawę jeszcze nic wielkiego nie osiągnął.

0

@tristan87 parodia to jest ciągłe wałkowanie tego samego temat sprzed 3 miesięcy żeby podgrzać atmosferę. Ostatecznie żadnych premii nie było, osoby zamieszane w tą sytuację na pewno wnioski jakieś wyciągnęły i Santos ma pełną raację, że celem teraz jest dobre rozpoczęcie eliminacji do ME, a nie ciągle tłumaczenie się piłkarzy z tej afery. Zresztą większość już się wypowiedziała na ten temat i wątpię, że ma coś do dodania.

1

@PatrychoO fajnie, że w sbc. Mam nadzieję, że podczas urodzin fut nareszcie będzie więcej ciekawych kart w sbc. Ciekawe czy klasyczek w postaci karty Renato Sanchesa wjedzie :D

1

@colossus jak cały RM gra znacznie gorzej. Poza tym miał jakieś problemy osobiste związane z chorobą żony po porodzie.

0

@pt9 tym składem spokojnie do 1 wbijesz jak ogarniasz. Niestety dalej w mecie są zawodnicy z pace :/

1

@BulaKG typowy event na budowanie fodderu na fut birthday, ale fakt tych kart z Pl już trochę za dużo

1

@Lukikiki Zrobił źle wrzucając tego screena, ale wyglądało to na bezmyślny akt desperacji na oskarżenia, że jest trollem. Tak jak już pisałem w jakiejś wiadomości, forum na pewno nie jest miejscem na szukanie tego typu wsparcia, ale nie znamy go osobiście, być może czuje się bardzo samotny, nie ma się komu wygadać i z jego punktu widzenia łatwiej było mu się uzewnętrznić tutaj jako anonimowa osoba. Mam nadzieję, że w końcu jakies wnioski wyciągnie z tej sytuacji, być może poprosi o pomoc jakiegoś specjalistę i skupi się najpierw na sobie, a dopiero później będzie starał się poznawać jakieś dziewczyny. Bardziej w tej sytuacji chodzi o podłe zachowanie pewnego Pana, który stwierdził, że to świetna okazja do ośmieszenia i upokorzenia go, gdzie można to porównać do kopania leżącego. Co śmieszniejsze ten użytkownik miał się za strażnika moralności pisząc co chwila posty o jakiś złych kobietach xd

7

@ToWinaSedziego dokładnie, nie rozumiem jak można mieć ubaw z jeszcze większego gnojenia gościa. Udostępnił ten screen pod wpływem nacisku tutaj i zarzutem, że kolejny raz trolluje, a pewien Pan stwierdził, że wykorzysta to i będzie miał niezły ubaw

6

@ToWinaSedziego lekko mówiąc ..., jeśli serio go irytował to mógł kliknąć taki magiczny przycisk ignoruj, ale wiadomo, że zrobił to tylko i wyłącznie dla atencji i by mieć polew. Już pomijam fakt, że stalkowanie profili po nickach i pisanie do kompletnie obcych lasek wydaje mi się nienormalne

3

2

@Kgorecki2500 zacnie to wygląda, mam nadzieję, że otrzymał od razu opaskę kapitana :D Vieiry trochę szkoda, ale skoro nim w ogóle nie grałeś to i tak pelnił rolę zwykłego fodderu.

1

@Kgorecki2500 ja 3:1 i resztę zostawiam na weekend, z ciekawości zagrałem tym arabem (wiadomo jakim) w wersji fantasy, bo mam go na 10 meczy wypozyczonego i stwierdzam, że to jest chore jak z takiego no name EA zrobiło taką bestię. Nawet jakiegokolwiek skilla nie trzeba posiadać by dzięki niemu wygrywać mecze. Jak jest w biegu to przeciwnik mi go nawet z równowagi nie może wytrącić xd

1

@Kgorecki2500 będzie robiony :D wreszcie dali fajną pewną ikonę do sbc, ale pewnie zacznę dopiero po weekendzie, bo skoro jest to event związany z sbc to może jeszcze coś ciekawego wrzucą, a na Cruyffa jest dużo czasu
@Transu96 te paczki z ikoną to jeden wielki syf. Nigdy nie trafiłem z tego typu paczek czegoś wartego więcej niż 300k, a zrobiłem ponad 5 razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?