Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan Nie chodziłem co nie oznacza, że nie irytowały mnie zachowania innych ludzi w przychodniach gdy kaszlano czy kichano bez normalnego zasłonięcia się bądź przychodzenia chorym do pracy i zarażaniu innych pracowników. Uważam, że okres pandemii bardzo podniósł świadomość ludzi na temat profilaktyki chorób zakaźnych i nie ma w tym nic złego (choćby związane z myciem rąk), a zmiany takie jak obowiązek noszenia maseczek w placówkach zdrowotnych oceniam na duży plus.
1
@kolomen2 Vieira better, Makelele jedynie w wersji toty jest kartą z topu na tej pozycji
1
@DonCarletto Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i samych sukcesów :)
Nie marudź, u mnie poza bliska rodzina (rodzice i brat) wątpię by ktoś pamiętał o moich urodzinach, więc serio warto docenić nawet jeśli masz 2/3 takich znajomych co pamiętają ;)
2
@VbamboeB chyba trochę przesadzasz patrząc na to, że w dwumeczu było 4:3
1
@draxidox Braun to zwykły zadymiarz, nie ważne jak byle o nim mówili. Nakaz noszenia maseczek w przychodniach/szpitalach jak najbardziej ma racjonalne podstawy i tylko ignorant będzie to negował. Nie chodzi tu tylko o sam covid, ale inne infekcje wirusowe z którymi część ludzi przychodzi do lekarza, a poprzez maseczki w jakimś stopniu jesteśmy w stanie ograniczyć transmisje wirusów. Poza tym naprawdę nie wiem jaki jest problem z założeniem tej maseczki na kilkanaście minut.
1
@cris2706 przecież ten Liverpool zapewne po gorszym sezonie wróci do czołówki europejskiej. Podobnie było 2 lata temu, odpadli z RM by rok później grać w finale LM i zostać wicemistrzem Anglii. Na bank przeprowadzą jakieś transfery do środka pola i będzie to kompletnie inna drużyna niż dzisiaj widzieliśmy.
1
@bartas97 dodałbym jeszcze McManaman, który też swoje robił i Bale również wywodzącego się z UK
1
@bari_94 ??? Przecież do włączania służy przycisk Touch ID (trzeba go nacisnąć przy pierwszym uruchomieniu). Później od Ciebie zależy czy będziesz go trzymać w uśpieniu by się włączał po uniesieniu klapy czy wyłączał kompletnie. Nie jest to żadna funkcja, której nie posiadałyby inne laptopy sprzedawane z Windowsem.
1
@VegetaPolska nie obraź się, ale jeśli ta dziewczyna rzeczywiście istnieje to zalatuje jakąś Karyną z Twoich opowieści i powinieneś na serio siąść i przemyśleć na spokojnie tą relacje. Przede wszystkim widać kompletny brak dojrzałości (jakieś idiotyczne testy robione przez jej przyjaciółkę w których ona również brała udział, bo na pytanie o dziecko milczała i nie chciała Ci odpowiedzieć; jakieś grożenie, że jeśli coś tam zrobisz to z nami będzie koniec, gdzie jak sam napisałeś w związku nie jesteście), wiecznie widzi problem w innych osobach, a nie sobie i swoim zachowaniu (mam tutaj na myśli kwestie związane z tym, że Ci straszni i źli mężczyźni ją dotychczas wykorzystywali i zostawiali, jak i brak skończenia szkoły średniej przez swoich rówieśników), podjęcie pracy w średnio ciekawym miejscu jak na nastolatkę (inna sprawa, że powinna w tym czasie się uczyć), która powinna mieć inne priorytety, chodzenie na imprezy po których znika na kilka dni i braku świadomości, że ktoś może się o nią martwić.
7
@VegetaPolska osoba do 18 letniego roku życia ma obowiązek ustawowy chodzić do szkoły. Poza tym jak można nie ukończyć szkoły przez rówieśników? Uczy się chyba dla siebie by zdobyć jakieś wykształcenie czy podstawy, które pozwolą nam się rozwinąć w konkretnym kierunku. Jeśli masz na myśli, że ktoś jej dokuczał to szkołę zawsze przecież mogła zmienić na inną.
1
@AmigoBlancos w mojej opinii niestety w klubie, który chce aspirować do wygrania LM nie ma miejsca na trzech takich graczy jak Mbappe, Messi i Neymar. W meczach z trudniejszymi rywalami brakuje balansu, zaangażowania w grę defensywną wszystkich piłkarzy i kończy się to zazwyczaj tak jak widzieliśmy, spokojnym wypunktowaniem przez poukładaną drużynę. Przyjście Messiego do PSG nie wzniosło ich na jakiś wyższy poziom, nawet wręcz przeciwnie powiedziałbym, że ich gra wygląda znacznie gorzej i nie ma już nawet takiej dominacji w samej lidze. Ponadto należy mieć też na uwadze fakt, że Messi i Neymar mają już swój wiek i nie dają z przodu takich fajerwerków tak jak kilka lat temu.
2
@Symson daj sobie spokój z udzieleniem mu rad bo i tak nic do niego nie dociera ;) Jeśli to nie jest zmyślona historia to te laski zwyczajnie się nim bawią, a co najgorsze manipulują i grają na emocjach. Gdyby darzyła go szacunkiem to tak jak napisałeś odpisałaby mu żeby się nie martwił, a za tą historię o wymyślonym dziecku porządnie opieprzyła i być może zerwała kontakt z tą przyjaciółką (kto normalny pozwala by jakaś przyjaciółka wtrącała się w relacje z innymi osobami w dodatku poprzez robienie takich idiotycznych "testów", które mogą i zapewne doprowadziłyby najczęściej do zerwania relacji przez potencjalnego chłopaka bądź ograniczenia jej wyłacznie do koleżeńskiej.
@Nano22 pogadaj z kumplem i wyjaśnijcie sobie to wszystko. Raczej nie warto rozwalać koleżeńskiej relacji z kolegą na rzecz jakiejś randomowej laski, która każdemu pcha się do łóżka i sieje zamęt.
1
@Kgorecki2500 Atal top, super sobie daje radę u mnie zarówno na PO jak i w środku pola, do tego upgrade +1 bardzo prawdopodobny po wygraniu przez Nicea meczu wyjazdowego, więc trochę szkoda, że go nie wziąłeś. Nawet z ławki robiłby fajną robotę w środku pola.
U mnie Nketiah z tego Party Baga :/
Też trafiłem Rikiego wczoraj i o dziwo bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, przyjemnie się nim gra jako śp podłączającym się do ataku.
0
@gorgota a gdzie nimi będziesz grał? w metcie ogólnie jest ten arab nikomu nieznany wcześniej, ale wykończenie u niego trochę kuleje. . Poza tym jak chcesz mieć szacunek prawdziwych fifaczy nie graj tą kartą xd
1
@Kgorecki2500 fajny rezerwowy, na zmęczonego rywala pewnie będzie robił porównywalną robotę jak Diaby z sbc
1
@Kgorecki2500 nad tym Zambrottą sam się zastanawiam bo pewnie top, a wtedy Atal na sell mógłby za 300k polecieć
2
@KrwawiaceoczyVEB nie dostał żadnej karty specjalnej niestety
2
@PatrychoO ten hazard. upgrade za występy można brać za pewnik xdd
40
@HarveySpecter xd gdybyś trochę zgłębił temat to dowiedziałbyś się, że Wałęsa to żaden bohater tylko pionek podstawiony przez sb w wiadomym celu. Wywlekanie na JPII tych wszystkich spraw też uważam za słabe, ponieważ nie żyje od 18 lat i zwyczajnie nie jest się w stanie bronić, chociaż niestety wszystko wskazuje na to, że ma poważną rysę na swoim życiorysie. Nie zmienia to jednak faktu, że jest symbolem Polski na świecie i bardzo przyczynił się do transformacji ustrojowej jaka zaszła w Polsce.
0
@konrad1661 hmm z pamiątkami ogólnie się zgadzam, chociaż zdarzają się całkiem fajne bibeloty w niektórych sklepach. Jednak co do zdjęć to uważam, że są najpiękniejsza pamiątka jaka może być i często kilka z wybranych lubię wydrukować i schować do albumu. Pięknie przywołują wspomnienia o miejscach w których się było i osobach z którymi często z różnych przyczyn nie ma się już kontaktu np. ludzie z studiów.
0
@CulerParaSiempre raczej tylko grupki sprzedażowe na jakimś fb. W sklepach jak zestawy wychodzą z produkcji ich cena mocno idzie w górę, a dużą część właśnie wykupują resellerzy.
0
@PatrychoO będzie robiony :D tak samo jak pick z fut hero
2
@michal26 Wielka gra to czasy mojego dzieciństwa, wiec wiadomo jako dzieciak trochę inne programy mnie interesowały, ale za dobrymi polsatowskimi teleturniejami jak Awantura o kasę czy Gra w ciemno mega tęsknię. Dziwię się trochę, że Polsat nie spróbuje reaktywować takiej awantury o kasę bo patrząc na formaty na innych stacjach, które powróciły po latach ich oglądalność jest całkiem niezła skoro utrzymują się na antenie, a najlepszym przykładem są właśnie Milionerzy.
2
@Pawci023x Jarzyna, Best strasznie słaby fizycznie i jakoś tego tempa u niego nie czuć jak u Jarzinho
2
@Kgorecki2500 pewnie nie będzie go bo nie widać żadnych przecieków, a jutro wrzucą Umtitiego bo wiele źrodeł udostępniało info o nim :/ Al-Jabera sobie zrobię z ciekawości bo mam 2x duplikaty 87, a gość wygląda przyzwoicie plus bardzo prawdopodobny upgrade +2, więc i na przepał później fajny overall będzie
1
@Kgorecki2500 dzisiaj też mi się jakoś dużo ciężej gra, mam wrażenie, że sporo lepszych graczy wróciło na ten event jak zobaczyło jakie karty są do trafienia :/
0
@VegetaPolska po tym co tu napisałeś to mam wrażenie, że czujesz się jakbyś non stop miał nóż na gardle, a tak zwyczajnie się nie da zbudować zdrowej relacji. Według mnie ta "Twoja wybranka" wie dobrze o czym piszesz z tą przyjaciółką i obie się Tobą bawią stosując jakieś szantaże emocjonalne, a Ty się temu poddajesz i działasz tak jak Ci zagrają.
0
@FCB24 raczej rzadko się zmienia ŚO w trakcie meczu nawet jak wygrywa się wysoko bo każde czyste konto buduje bramkarza jak i drużynę. W mojej opinii jeśli w ogóle zagra w jakimś meczu to pod koniec sezonu jak Arsenal będzie pewny mistrzostwa bądź już straci na nie szansę, chyba że jakieś kontuzje się pojawią wcześniej.
1
@jankojanini będzie spadał, odbije trochę jak za tydzień wypadnie z paczek, ale niewiele moim zdaniem
1
@PatrychoO oo Drogba na napadzie, jaki to jest kocur jak zrobiłem go na wypożyczenie. Same fut champion w 5 meczach 8 bramek i gość jak zacznie biec jest niczym taran, gdyby trochę niżej było wycenione jego sbc to pewnie bym robił do składu