Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO oo Drogba na napadzie, jaki to jest kocur jak zrobiłem go na wypożyczenie. Same fut champion w 5 meczach 8 bramek i gość jak zacznie biec jest niczym taran, gdyby trochę niżej było wycenione jego sbc to pewnie bym robił do składu
1
@kolomen2 Topka PO w grze, ale olbrzymi minus ode mnie za posiadanie w składzie tego araba co nikt nie znał wcześniej i Mbappe xd
1
@ptrx Alli fakt może być trochę ukryta bestia bo wysoka sylwetka, dobre staty, więc może robić różnicę. Może sobie też kupię go dla testów bo cena śmieszna z względu na to w jakiej lidze gra :D
1
@Kgorecki2500 fajny fodder na jakieś sbc, a takim Zambo to nawet idzie pograć na dobrym poziomie. Pewnie podobna karta do Thurama z sbc. Ja aktualnie 7:1 bilans, ale zostawiam resztę na weekend by dograć do tych 11 winów :D
2
@Kgorecki2500 ogólnie event mocny, ale z paczek co zachowałem tradycyjnie złoty fodder :/ Ten Alexis bardzo fajnie wygląda i się zastanawiam czy go sobie nie zakupić bo troszkę Messiego może przypominać z większą fizycznością.
0
@Encore Btw trzeba być półgłówkiem żeby zapraszać do siebie nieznajomą laskę z instagrama. Podejrzewam, że może mieć spore problemy jeśli nie dogada się z nią poza salą rozpraw.
1
@ptrx też bym sobie nim pograł z chęcią bo ten Smalling jednak czasami mnie irytujem, ale znając EA to w sbc pewnie będzie sam syf, a fajniejszych kart z nowego eventu i tak nie trafię xd
0
@Antimadridista_WR poza tempem jakiegoś większego wrażenia nie robi. Jarzyna i Mbappe dużo więcej nerwów mi napsuli i ciężej ich zatrzymać
1
@GeneralXavi uniqlo
1
@Kgorecki2500 fantasy fut w sumie zapowiada się na najmocniejszy event od dawna. Pewnie drogie będą te karty, a trafienie czegoś tradycyjnie będzie graniczyć z cudem ????
Za to Messi w totw fajny, pięknie by było takiego czerwonego trafić.
4
@Medium O związku Messiego z Antonellą jednoznacznie się nie wypowiadam bo zwyczajnie ich nie znam, nie wiem jakimi są ludźmi prywatnie. Wydaje mi się, że ocenianie kogoś, a tym bardziej jego motywacji jakie kierowały nim przy podjęciu pewnych decyzji w życiu na podstawie tego co napisały jakieś portale jest lekko mówiąc nieuczciwe względem tej osoby, ponieważ równie dobrze można gdybać, że Messi będąc przeciętnym nastolatkiem kopiącym piłkę uważał, że nie ma u niej szans i bał się powiedzieć, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń, a poczuł się pewniej dopiero gdy podpisał pierwszy swój profesjonalny kontrakt z Barceloną i wiedział, że może jej coś zaoferować.
Czytając Twoje posty mam wrażenie, że doświadczałeś wielu bolesnych sytuacji w relacjach z kobietami i trochę za bardzo generalizujesz pisząc, że prawie każda kobieta jest zła i leci tylko na hajs czy mięśnie. Jasne widoczne jest to, że współczesna kobieta bardzo się zmieniła względem tej z lat 90 czy początku XXI wieku, jest skupiona bardzo na sobie, dbaniu o siebie i własny komfort (syndrom księżniczki) będąc często egoistką raniącą innych, ale wydaje mi się, że mimo wszystko nadal jeszcze da się spotkać fajną dziewczynę, która będzie miała dużo empatii w sobie, wrażliwości i chce stworzyć związek na podstawie przyjaźni i uczuć względem drugiego człowieka.
1
@P33ck Tuchel zapewne Atletico lub powrót do PSG, Enrique Atletico/Chelsea, Zidane ciężko stwierdzić tak naprawdę, może powrót do RM (w zależności co się stanie z Ancelottim po sezonie) bądź PSG/Liverpool, Pochettino jakiś średniak albo powrót do Totków, wątpię by jakiś klub z topu chciał go zatrudnić
1
@Esteban_ jeśli mówisz o fifie to jak najbardziej, chociaż wiadomo wielu sytuacji nie da się uniknąć w tej grze przez jej losowość. Podstawa to mieć jednego śp zostającego z tyłu i umiejętnie nim czytać grę przecinając możliwość podania piłki do napastników. Ponadto jeśli nie czujesz się tak dobrze jeszcze w grze obronnej to warto w taktyce ustawić obronę znacznie niżej około 50 i zwęzić formacje w obronie do około 42-45.
1
@xVENUMx w tej cenie znajdziesz na spokojnie Baseus 20000mAh z ładowaniem 15W lub 20W. Bardzo wiele osób używa tego modelu i nie słyszałem jakiś negatywnych opinii ;)
1
@Kgorecki2500 pewnie nie dadzą bo Ceballos z RM już był, więc wątpliwa sprawa by dali znowu showdown z ich udziałem :/
2
@Kgorecki2500 jak dla mnie takie sbc powinni podtrzymać i co tydzień dodawać jakieś dwie karty z szlagieru w jakiejś lidze :D zawsze fajne odwołanie do rzeczywistej piłki, szczególnie, że 90% kart TOTW nadaje się tylko do przepalenia
0
@Survier znajdziesz tutaj wielu, którzy chcieliby jego powrotu ;) a jak dla mnie z obecną kadrą wiele więcej by nie wycisnął. Wszędzie gdzie odnosił jakieś sukcesy miał wybitne kadry, a w Europie od lat również nic nie osiągnął większego. Jeśli Xavi zdobędzie majstra to i tak można ten sezon uznać za udany, szkoda jedynie tego odpadnięcia z średnim Interem bo z United było wiadomo, że to będzie 50/50 i o awansie zdecydują detale.
0
@FCB24 Guardiola wczoraj nie zrobił żadnej zmiany, a jest uważany za najlepszego trenera ;) Tak naprawdę kogo ma wpuścić przy takiej lawce? chyba tylko Ferran wchodzi w grę
0
@1marcinxd T-mobile teraz ma fajną ofertę za 35zł możesz spojrzeć. Poza tym jeśli chodzi o zasięg i szybkość internetu chyba najlepiej wypadają tak z moich doświadczeń.
1
@Kgorecki2500 też go trafiłem, ale wrzucam chyba na sell bo zrobiłem Spinazzole by pograć byłą legenda futa Smallingiem :D
1
@Kidd przecież taka edukacja nic nie da, obecnie masz trend influencerów, którzy codziennie pokazują swoje idealne życie, a dzieci i ludzie młodzi to obserwują i są na to mocno podatni (wzorują się w pewnym stopniu na nich, ale i często popadają przez to w kompleksy). Podobny przypadek miałeś choćby z paleniem fajek, gdzie kiedyś masa dzieciaków i młodszych osób paliła i nic nie dawały jakieś akcje edukacyjne, pogadanki nauczycieli jakie to niezdrowe bo to było modne. Teraz trend się odwrócił jest moda na zdrowe odżywianie, prowadzenie zdrowego trybu życia i sam nawet w swoim środowisku widzę jak to się zmieniło. Niestety, ale teraz ludzie są strasznie podatni na przekaz jaki kreują mass media, czasem jest to pozytywne tak jak w przypadku zdrowego trybu życia, a czasem negatywne jak w przypadku prowadzenia swojego drugiego życia w internecie.
1
@Kgorecki2500 fajny trafik, potencjał na overall 90+ i dzika w środku pola. Jedynie szkoda, że niewymienny bo ładnie byś na nim pewnie zarobił :D
0
@MesQueUnClub96 hmm trochę prawdy w tym jest, że dzisiaj nieodpowiednie osoby biorą się za doradzanie innym jak mają żyć. Popatrzysz na te konta części influencerów to co drugi tam udaje coacha czy psychologa pomimo, że kompletnie nie ma ku temu kwalifikacji. Do tego można zauważyć pewne mody w mediach społecznościowych jak obecnie takie afirmacje, opowiadanie o jakiś toksycznych osobach (gdzie moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak toksyczna osoba, tylko toksyczne zachowania nad którymi jak najbardziej druga osoba może pracować, a i nie każdy przecież jakieś konkretne zachowanie może odbierać jako toksyczne), skupianie się wyłącznie na sobie przez co w efekcie pewnie w społeczeństwie będzie jeszcze większa znieczulica, czy opowiadaniu żeby nie szukać rozwiązania problemu w relacji z drugą osobą bo i po co skoro łatwiej zakończyć taką relację i nie tracić swojej energii. Media społecznościowe ogólnie rzecz biorąc nie maja pozytywnego wpływu na psychikę człowieka, szczególnie jeśli dana osoba czuje się w rzeczywistym życiu bardzo samotna.
0
@IronSanHybrid wrzucał nawet screeny rozmów z tą poprzednią dziewczyną, więc wątpię by komuś aż tak się nudziło w domu by rozmowy z kimś przerabiał
1
@Kgorecki2500 ja zainwestowałem w Atala bo jestem ciekaw czy on z góry ma już gwarantowany upgrade skoro Nicea nie gra w tej fazie czy może już wzięli to pod uwagę wypuszczając jego kartę, że grają dopiero od następnej fazy. Dużo raczej nie stracę bo to w końcu Atal będący w gangu Gullita., tymczasem mogę sobie nim pograć :D
4
@PatrychoO ja jak widzę kogoś kto ma w składzie Jairzinho lub Mbappe to już wiem z góry jak będzie grał xd
1
@Kgorecki2500 u mnie dużo gorzej Maignan ntoty Badiashile FS i Rebic Centurions :/ Wleciał Mike bo Szczęsnego mam wymiennego więc uwolnię sobie 50k.
Theo z takim tempem na ławkę w sumie powinien być całkiem fajny :)
1
@reloaded ważne owszem są, ponieważ za ich pomocą możemy spełniać swoje marzenia, rozwijać się i mamy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, ale najważniejsze jednak nie są. Na pierwszym miejscu bym postawił zdrowie swoje i swoich najbliższych i posiadanie prawdziwych przyjaciół, a tego raczej kupić się nie da.
1
@Kgorecki2500 mnie najbardziej oburza statystyka zwinność oceniona na 86 bo przecież nikt nie robił tak kółeczek jak Xavi :D
1
@Kgorecki2500 jego kartą specjalną na N w tamtej edycji z tego co pamiętam grało się super. Ten też podejrzewam, że będzie fajnie chodził na napadzie, a jak dostanie jakiś upgrade na co szanse są całkiem spore to już w ogóle powinien być fajną kartą.
Martial w sumie co edycje jest mocno hajpowany i do najtańszych kart nigdy nie należał, więc pewnie i stąd jego wysoka cena.