Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zejście Ferrana to niewątpliwie wzmocnienie składu, jednak wolałbym, żeby dostał wędkę od trenera niż urwał sobie nogę.
0
@draxidox Opium dla ludzi, którzy gówno wiedzą o wydarzeniach na świecie.
Asmongold zakochał się w panu Tarczyńskim, który mówi o ochronie rodziny i innych bzdetach.
Ciekawe, czy zmeiniłby zdanie, gdyby wiedział, że koledzy pana Tarczyńskiego zostali przyłapani na legalizowaniu imigrantów za łapówki.
A jeszcze ciekawsza reakcja mogłaby być, gdyby pan Asmongold się dowiedział, że ta afera wyszła na światło dzienne, bo na polskich lewych wizach nielegalni imigranci dostali się do USA i to tamtejsze służby zauważyły, że rząd Polski robi wały xD
Ale dalej można żyć w bańce pięknych słów wybitnych patriotów, którzy rocznie ściągali do Polski więcej obcych kulturowo imigrantów, niż wszystkie rządy po '89 razem wzięte.
2
@takisobiektos Zdjęcie może nie oddaje całości, ale nagranie już tak. To co mówisz to jakieś brednie, bo czysto logicznie, to Real prowadził 2-0 więc to Carvajal powinien sobie uważać a nie rywal który próbuje gonić wynik.
Da się strzelić 5 bramek w 9 minut, tym bardziej da się strzelić 2 w 4 minuty, więc Villareal walczył.
1
@BartqRKO O wiele? Owszem, Ronaldinho miał 15 G+A mniej niż Neymar choć rozegrał u nas 20 spotkań więcej, ale to jest to o czym powiedziałem: Porównujemy nieporównywalne, bo Ronaldinho przyszedł do klubu, który był w potężnym kryzysie.
Przypomnę, że przed przyjściem Roniego w 2003, Barca skończyła sezon na 4. miejscu i dopiero zaczynała się budować a pierwsze sukcesy przyszły w 2005.
I też Eto to nie Suarez a Giuly to nie Messi, naszej złotej generacji też wtedy nie było, Busquetsa nie było, Iniesta dopiero zaczynał i w sezonie 03/04 nie był słynnym Iniestą tylko chłopaczkiem z rezerwy, Xavi też był młodym chłopakiem bez doswiadczenia. Troszkę inaczej możesz grać, gdy obok siebie masz najlepszych piłkarzy świata a trochę inaczej, gdy grasz w drużynie która się dopiero buduje i większość ciężaru jest na twoich plecach.
0
@Messiah10 Jedyne co może przyjść do głowy to wyrzut adrenaliny, który może na chwilę przystymulować pracę serca, która w agonii słabnie.
Ale to tylko moja hipoteza i sądzę, że nawet jeżeli takie coś istnieje, to tylko w pewnym wąskim zakresie przyczyn umierania.
3
@maroon Smierć kliniczna to nie jest agonia. Zatrzymanie krążenia to jedno, jeżeli je przywrócisz w kilka minut, to można nie mieć nawet uszczerbku na zdrowiu po tym.
Czym zupełnie innym jest agonia, bo to jest proces w którym narządy przestają pracować i do pracy ich już nie przywrócisz.
1
@Marlon85 Absolutnie. Neymar miał dużo technicznych sztuczek w kapeluszu, ale nie przypominam sobie, by imponował tak jak robił to Ronaldinho.
Z resztą nie samą techniką człowiek żyje, sztuczne efekciarstwo jest efektowne, ale to Messi jest królem świata, a Messi praktycznie sztuczek nie robił.
I tak samo z Ronaldinho, może technikę miał na niższym poziomie niż Neymar, ale wykorzystywał ją w lepszym celu i z dużo lepszym skutkiem, bo na Neymara to się patrzy zapominając z kim grał.
Bez Messiego i Suareza, Neymar przepadł i to w dużo słabszej lidze a Ronaldinho wyciągnął Barcelone z otchłani.
0
A niech sobie wnosi, nam nawet na rękę co robią, zmieniając tą dość poważną sprawę w kabaret na który już nikt nie zwraca uwagi i traktuje jedynie w formie płaczow prześcieradeł po przegranym meczu.
A co do samej treści ewentualnego zarzutu... Przecież Freix nie powiedział NIC nowego, nie odkrył żadnej dodatkowej karty, nie rzucił żadnego nowego światła.
Bo to co powiedział, jest dokładnie tym samym, co zeznał sam Negriera.
1
@aleksandrowielki Tak, no własnie tak zrobili xD
To nawet nie jest naciągane, bo już latały nagrania z mieszkań koło stadionu, nawet z zamkniętym oknem napieprzało że dom się trząsł.
A naprawić tego się nie da, nie wygłuszysz stadionu.
2
Oglądałem sobie filmik jak się przygotowuje rybę fugu, żeby dało się ją zjeść nie umierając przy okazji.
I naszła mnie taka myśl, że to trzeba być szalonym, żeby jeść coś, co ewidentnie nie chce być zjedzone i robić to w sumie dla zabawy, bo może i jest smaczna, ale nie ma żadnych magicznych właściwiości, więc po co ryzykować?
Ale dotarło do mnie, że zastanawiam się nad tym jedząc kanapkę wysmarowaną pastą Harissa, która nie jest za smaczna, ale za to pali w mordę, bo jest robiona z dużej ilości papryk, które też nie chcą być zjedzone.
I tak się teraz zastanawiam, ile innych zwierząt na świecie podejmuje zbędne ryzyko utraty życia albo celowo robi sobie krzywdę dla zabawy?
Bo tym jest jedzenie kapsaicyny, substancji której jedynym celem jest wywołanie ogromnego bólu, która ma zniechęcać szkodniki do zjadania ich (ciekawostka przyrodnicza, kapsaicyna nie działa na ptaki, żeby mogły jeść paprykę a potem w odchodach roznosić nasiona, które są zabezpieczone przed strawieniem, ewolucja jest piękna).
Ludzie jeść ostrej papryki nie powinni, a to robią namiętnie, czasem nawet się ścigają, kto zje bardziej bolesną a czym bardziej boli tym jest zabawniej, bezsens.
2
@Safrani "federacje które podpiszą zgodę".
Nie wiem czemu, ale już mi się w oczach wyobraźni pojawiła morda Tebasa, który się nie zgadza bo [tu wstaw powód].
2
@Cvzx To miało być wielkie centrum eventowe gdzie między meczami miały być koncerty, targi i inne wydarzenia.
Tak został przygotowany, za to zapłacono pieniądze, ale ktoś nie pomyślał i się okazało, że hałas jest za duży. Przez co teraz praktycznie wszystko poza meczami jest zablokowane, a to jest prosta droga do finansowego utopienia Realu, jeżeli nie rozwiążą problemu, bo samymi meczami takiego molocha nie utrzymasz.
I tu pojawia się problem, że nawet nie wiadomo co można zrobić, bo nie wygłuszysz stadionu, żeby koncerty nie naruszały norm hałasu w setkach mieszkań znajdujących się dosłownie kilka metrów od fasady stadionu.
A przy okazji jeszcze z parkingiem mają problem, z tego co czytałem chyba nawet prokuratura się tym zainteresowała, bo w jakiś lewy sposób Perez to załatwił z miastem.
5
Jaki to los jest przewrotny, w Madrycie miała być najwspanialsza drużyna na najwspanialszym stadionie. Drużyna gra gówno a stadion nie działa i na razie nawet nie ma w ogóle koncepcji, co zrobić żeby działał.
0
@Peciak Ja nie mówię o samym projekcie, który jest słuszny, tylko spójrz trochę szerzej na kontekst niż zwykłe naśmiewanie się z nieudolności.
Oni sami swój projekt wywalili pod wydumanym powodem, notorycznie nie potrafią zabezpieczać swojego interesu choćby tym, żeby dupę ruszyli wszyscy członkowie, to jest banda nierobów a ktoś na nich głosuje z myślą przekazania im władzy?
Ludzi, którzy wykładają się na zarządzeniu 18 osobami?
Smaczku dodaje, że i elektorat Konfy jak podłapał, że ktoś sobie wymyślił legalizację sodomii, to też zalał obelgami ten projekt.
Czy to są normalni ludzie?
0
@July_6_BcN Jak najbardziej, ale projekt upadł i co pan zrobisz
0
Dzień bez cyrków w Konfie to dzień stracony.
Dziś o 12, z wielkim hukiem kandydat na prezydenta Sławomir Mentzen złożył projekt ustawy znoszący podatek od spadków i darowizn.
Nie minęło 6 godzin i projekt upadł, bo jakiś mądry prawicowy dziennikarz dopatrzył się w tym TAJNEJ LEGALIZACJI związków partnerskich, a tak się nie godzi, bo to sodomici mogliby po sobie dziedziczyć!
No to pan Braun już poinformował, że Konfederacja Korony Polskiej wycofuje swoje poparcie dla tej ustawy przez co projekt traci 3 glosy poparcia i ma ich łącznie 14 z 15 wymaganych, aby można było go zgłosić.
Można się zastanowić, że przecież w Konfie jest 18 posłów, ale klasykiem, nawet w tak małej grupce posłów, znowu nie udało się uzbierać bezpiecznej liczby podpisów... To samo w czerwcu wywaliło już 3 inne projekty Konfy, gdy Braun i Tyszka wygrali wybory do PE xD
2
@wojopancer A ja sądzę, że to będzie walka King konga z Godzillą z filmu King kong kontra Godzilla
5
To jest pięknem futbolu, że Real wyłożył ogromną kasę, naściągał gwiazd, pół drużyny myśli o złotej piłce, już nawet kibice Barcelony rozdawali im mistrzostwo przed sezonem, a okazuje się, że jesteśmy nad nimi zarówno w lidze krajowej jak i w lidze mistrzów
0
@esem91 Ale nie porównujmy rzeczy nieporównywalnych, gra w 10 niszczy wszystko, ale jest kategoryczna różnica, czy grasz w 10 od 60 minuty czy od 10 minuty, bo to jest 50 minut różnicy biegania w osłabieniu.
17
Nasz wczorajsza zabawa w dobijanie Young Boys przyniosła wymierny rezultat a Real dostal po łbie, nie tylko od Lille ale i od swojej ogólnej mierności. Wyprzedziliśmy ich w tabeli dzięki bramkom.
Ale ile to śmiechu było po naszej porażce z Monako. Tylko gdzie Monako a gdzie Lille
10
@pacior95 Nie, dlaczego? Częścią zabawy w futbol są wojenki kibicowskie.
0
@clyde On nie robi gnoju gdy nie zna języka. Dlatego nie robił go na początku gry w Hiszpanii, dlatego w LM też rzadko robi, bo nie wie co gadać bo angielskiego też nie zna
0
@MichuZ44 Typowe miłe pierdololo, realnie Lando przyogórzył ten wyścig jak tylko się dało. Dominująca maszyna, zero zagrożenia, bezpieczna przewaga, nawet nie musiał 100% z auta wyciągać i kompletnie niesprowokowany 3 razy by się sam skasował (2 razy uderzył w ścianę i wypadł z toru podczas dublowania).
Podziwiać to można Maxa bo nikt nie przypuszczał takiego wyniku tym bolidem w Singapurze czy chłopaków z Mercedesa, bo mieli na prawdę ciężki wyścig autem, które nie chciało jechać, oni ledwo z bolidów wyszli, tak byli wycieńczeni, ale dowieźli ile się dało i ani razu nie popełnili błędu na miarę DNFu.
0
@stool No to możesz zgłoszenie na policje zrobić
0
@stool Protokół zdawczo-odbiorczy. Nie miałeś bądź nie wypisałeś, albo podpisałeś w ciemno odbiór mieszkania, to jesteś w dupie i jedyne co możesz, to tam zostać.
1
@Kgorecki2500 W ramach ciekawostki, już wyjaśniono pana Sławka
Jest nagranie jak oddaje głos a wmawia, że on nie oddawał głosu.
0
@Janas11224 No BMW nie rozpieszcza ostatnimi czasy z urodą swoich aut, ale ten grill na cały zderzak to najgorsza rzecz od czasów wymyślenia Multipli.
3
Komentarz usunięty
4
@Kgorecki2500 Nie jestem przekonany co do tej banieczki, ale z przyjemnością przeprowadzę jeszcze wiele eksperymentów, by to ocenić ;) Słodkich snów.
4
@Kgorecki2500 Kolego, ja ze zwolennikami Konfederacji a nawet i dużo wcześniejszymi jej formami mam stały kontakt już z dobre 15 lat (sam z resztą kiedyś byłem Korwinoidem).
Więc ja doskonale was znam i rozumiem a to pozwala mi ocenić pewne sprawy w sposób, którego możliwe, że nie dostrzegasz.
I doskonale - bo w empirycznie potwierdzony sposób - wiem, że decyzje posłów Konfedracji będą się elektoratowi podobać, bez względu na to, jak bardzo byłoby to odległe od linii partii.
Inaczej mówiąc, macie giętkie kręgosłupy i chyba dobrze o tym wiesz, bo tylko w tej krótkiej kadencji przeszliśmy od wywracania stolika i rozliczania PiSu do jawnej współpracy z PiSem i obrony przed rozliczeniami.
I zawsze, gdy dochodzi do czegoś, co jest kijem w szprychy budowanej od lat narracji, to się pojawia "ale bo".
Dlatego dziś elektorat jest zadowolony bo Konfa ratuje zamordystyczną lewaczkę przed utratą pracy, kilka dni temu elektorat był zadowolony z pomysłu pana Bosaka, by z PiSem wystawić jednego kandydata na prezydenta, kilka miesięcy temu był zadowolony z utworzenia wspólnych komitetów wyborczych z PiSowcami do samorządów, w grudniu byli zadowoleni z obrony Kamińskiego i Wąsika przed paką a w październiku nagle przestała uwierać zbrodnicza postać pani marszałek Witek, która notorycznie okradała Konfederatów z wypłat.
I tak można bez końca wymieniać, wszak elastyczny kręgosłup do każdej sytuacji pozwala znaleźć odpowiedni argument "ale bo", w sumie gdyby nie to, to Konfa nigdy by nie powstała, bo jak ktoś jest trochę starszy, to pamięta doskonale jaką opinię o sobie mieli Wolnościowcy i Ruch Narodowy.