Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 Co ty gadasz xD Gdyby nie te "słabe drużyny" to byłby najnudniejszy turniej świata. Hiszpania to jedyna drużyna z topu, która gra ciekawy futbol, Niemcy grali dużo gorzej ale przynajmniej skutecznie a te "formalności" wyglądają tak, że Francja jest w 1/2 finału strzelając tylko jedną bramkę z karnego.
3
Największym grzechem tego turnieju jest to, że Niemcy z Hiszpanią spotkali się już na etapie 1/4. Powinni być po przeciwnym stronach drabinki i eliminować ten syf jak Francja czy Anglia. Te dwie drużyny swoją grą nie zasłużył nawet wyjść z grupy, ich obecność w 1/2 finału to porażka futbolu.
0
@Encore No nie przesadzajmy. Przegrać z takim paździerzem angielskim to jednak jest lekki wstyd.
0
@mekston Kto tu jest mocniejszy? xD Anglia prześlizgnęła się tylko na indolencji strzeleckiej Szwajcarów. A Francuzi pokazali jak są mocni z Portugalią, jeden z najgorszych meczów na tym turnieju.
0
Czemu Turcy albo Holendrzy mieliby woleć spotkać się ze Szwajcarią niż Anglikami? xD Czy ci dziennikarze sportowi to w ogóle oglądają mecze?
6
Istnieje niezerowa szansa finału Anglia Francja, zawsze jakoś mogą się prześlizgnąć.
Jak do tego dojdzie, do nawet nie zamierzam oglądać bo oczy nie odrastają.
7
Jak Sommer ma bronić karne, jak on nie jest w stanie dolecieć do słupka xD Za niski jest, jak się celnie uderzy to nie wyjmie.
0
Nie do obrony po prostu
0
Nie może się zdarzyć nic bardziej angielskiego, niż gdyby teraz anglia przewaliła jak zawsze konkurs karnych a potem kibice zaczęli obrażać swoich czarnych piłkarzy.
4
Rzeczywiście faworyci na tym turnieju zawodzą.
Że Szwajcaria nie dała rady tych ogórów zlać i dopuścili do karnych? Wstyd.
0
@Uukasz_93 Moc anglika jest silniejsza od mocy Realu. Max co mogą osiągnąć, to zesrać się metr przed kiblem.
3
@DragonxNF Raz .
0
@DragonxNF czwartek
0
@Criss18Barca Nie, bo mu nie zależy. Już powiedział, że jak nowa formuła silnikowa będzie do dupy, to po 2028 kończy z F1
0
@priest9999 Gdyby nie był Hamiltonem, to by już kontynuować nie mógł.
Ale nieprawdą jest, że Hamilton był faworyzowany ;)
0
@mekston Bellingham mimo słabej gry w tym roku jednak ma sukcesy więc go nie wykluczam, Mbappe musi mieć farta z Euro i wygrać turniej, bo jeżeli tego nie zrobi to nie widzę żadnego powodu głosowania na niego innego niż za nazwisko, bo sportowo tego roku nie obroni
3
@VandaI piłkarz nie musi być szklany ale jak wpadnie w wir kontuzji i presji czasowej rekonwalescencji to może się tak skończyć. Przypomnij sobie Hazarda który nie był szklany. W Realu doznał jednej kontuzji stopy po faulu i już do gry nie wrócił, bo skutek niepełnego wyleczenia spowodował że ćwiczył z koniecznością zmiany stylu chodzenia co obciążało inne partie nóg które siadały pod tym nienaturalnym ułożeniem i tak w kółko. Realnie Pedrii by potrzebował z pół roku zdrowia bez ćwiczeń i potem budowanie formy od zera, tymczasem gość wchodzi na boisko gdy tylko lekarze pozwolą mu grać.
9
Z każdą kolejną kolejką słowa Mbappe są coraz bardziej kompromitujące.
Euro trudniej wygrać od Mundialu, dlatego Mbappe jest już w półfinale Euro a po 5 meczach jego zespół ma na koncie jedynie 2 samobóje i karny.
0
@Encore Jakby być uczciwym i oceniać tylko ten rok, to Jude też słabo wygląda, bardzo przeciętne zawody w Realu, bardzo przeciętne Euro. Lepsza kandydatura niż Mbappe, ale chyba taki sezon, że trudno kogoś znaleźć.
Nie podoba mi się to, ale jedyny poważny kandydat jaki mi się przed oczami maluje to Brzydal.
0
@Encore Co miał dobrego w tym sezonie? Ten sezon to LM i Euro, z LM odpadł z Borussią a na Euro nie prezentuje kompletnie niczego.
7
Jeszcze raz po tym meczu zapytam: Serio są ludzie, którzy nieironicznie myślą, że Mbappe ściga się o złotą piłkę?
Przecież jego obecność na podium ZP to już byłaby kompromitacja. Odpadnięcie z LM to jedno, ale to co on prezentuje na tych mistrzostwach, to jest amatorka, wygląda blado nawet na tle Dembele, który niewiele wnosi ale robi przynajmniej wiatr i sprawia kłopoty obrońcom, Mbappe na tym turnieju nie ma.
1
Po fazie grupowej która była bardzo fajna, nie przypuszczałem że na etapie ćwierćfinału największym plusem meczu będzie to, że się już skończył.
Wielkim nieszczęściem jest, że taki mecz jak Hiszpania - Niemcy odbył się w 1/4 bo to był pojedynek godny finału.
A jakby się zdarzyło nieszczęście i do finału doszłaby Anglia i Francja, to chyba bym nie dał rady tego obejrzeć.
1
Źle, że wygrała Francja, ale pociesza mnie świadomość, że Portugalia odpadła.
I tak za daleko zaszli, to jest parodia grać w 10 bo Ronaldo dosłownie i bez złośliwości, był jedynie ciężarem.
Nie wiem czy bez Ronaldo poszło by im lepiej, ale jestem pewny, że na pewno nie poszło by im gorzej, bo nie jest wartością dodaną do składu. Zepsuł wszystko co miał na nodze, jak nie oddał niecelnego strzału to kogoś faulował.
Motorycznie też zjazd a myślałem, że chociaż tyle mu zostanie, a jednak pojedynki biegowe też przegrywał.
I gdyby to był ktoś inny, to jeszcze nie byłoby tragicznie, ale to jest Ronaldo, największa z gwiazd i na niego ma być gra, co się odpłaciło drugim z rzędu meczem indolencji ofensywnej.
Mają pakę ale jak tam będzie on grał za sam fakt bycia wielkim CR7, to na mundial mogą nie jechać, bo szkoda czasu.
23
Wszedł w 115 minucie i wywalił Portugalię z turnieju.
Tyle, że nie jest francuzem
6
Co to za karne Ronaldo, marna podróbka Lewego.
I nie rozumiem czemu mu tego nie cofnęli, przecież się całkowicie zatrzymał.
0
Kolejny mecz Francji i kolejny raz uważam, że jedynym sprawiedliwym wynikiem by było, gdyby obie drużyny odpadły.
1
Nie dziwie się, że Portugalii tak słabo idzie, chłopaki zmęczeni są.
I nie ma się co dziwić, skoro muszą biegać pocieszać Misstiano po każdej zepsutej akcji. To im robi dodatkowe 10 kilometrów przebiegu.
0
Ehh chciał człowiek sobie jeszcze dzisiaj machnąć z rozdział audiobooka Harrego Pottera a tu mu fundują jeszcze 30 minut filmu o facecie w łódce.
Mogliby dać zasadę złotej bramki, ale z przebiegu meczu sądzę, że to by nie skróciło męki.
1
Nbppe, jak zwykle przewalone LM z pokrakami z Paryża.
Euro fatalne, przez cały turniej wyszły mu dwie rzeczy: Przypadkowe dośrodkowanie zakończone samobójem i trafienie karnego.
Nic innego mu nie idzie, wkład w wynik drużyny mniejszy niż 16-letni Yamal.
A są ludzie, którzy nieironicznie widzą go jako faworyta do złotej piłki. ZA CO?
6
Żółta kartka dla zawodnika Realu Madryt
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1d9939d04a5286b04be5991df38905185dabaaa01e9b32f8717a17697d888116.png?author=Tasde&auth=84f8058bbd9d9c192bf5418fa6642c7b