Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Pytanie czy znasz ludzi, którzy będą się zapierać, że wolą chodzić po ścieżce rowerowej bo kupili buty, w których im się nie wygodnie chodzi po chodniku.
Bo tak to wygląda w przypadku rowerzystów.
Serio widziałem już tak odklejone idiotyzmy jak narzekanie na te "fale" zwane profesjonalnie podjazdami do posesji.
Według naprawdę sporej części rowerzystów to skandaliczne, że ich dupa musi skakać po siodełku bo "samochodziarze" dwa razy dziennie będą wjeżdżać i wyjeżdżać ze swojego podwórka i im ten podjazd niepotrzebny.
33
Często powtarzający się wątek w internetach: zdjęcie rowerzysty jadącego ulicą gdy obok jest ścieżka rowerowa.
Standardowa kłótnia, ale zawsze rozwala mnie i przeraża ilość ludzi, którzy są zdolni posłużyć się argumentem, że szosówką niewygodnie się jeździ po ścieżkach rowerowych, bo jakiś idiota zrobił tak, że nie jest idealnie równa a często jest z kostki i dupa boli...
Rowerzyści to jedyna znana mi grupa uczestników ruchu drogowego, która za swoje idiotyczne decyzje obarcza wszystkich a nie siebie.
To kup se człowieku rower górski, nie będziesz miał problemu z bólem dupy.
Ja nie posiadam auta z 15 milimetrowym prześwitem, bo nie da się tym autem przejechać po progach zwalniających, ale logiką niektórych cyklistów to upoważniłoby mnie to do jazdy po chodnikach, bo przecież to nie mój problem, że mam auto którym nie da się po ulicy jeździć, to wasz problem xD
0
@Nazio_87 Nie pij już dzisiaj więcej
1
@FCB_dimiC Winny jest rowerzysta, bo wtargnął bezpośrednio przed pojazd.
Policja znając życie wystawiła mandat kierowcy, bo to jest standard, że bagiety mają w dupie okoliczności a kierowcy łatwiej dowalić.
ALE jeżeli jest tam monitoring, miał kamerkę w aucie albo znalazł to nagranie w internecie i pójdzie z tym do sądu, to ma wygraną w kieszeni.
Z resztą nawet KSP o tym zrobiła artykuł
https://ksp.policja.gov.pl/wrd/aktualnosci/122218,PIERWSZENSTWO-NA-PRZEJEZDZIE-DLA-ROWEROW.html
0
@Rust_Cohle Rowerzysta ma pierwszeństwo dopiero gdy znajdzie się na przejeździe, czyli dopiero gdy wjeździe na drogę nabywa pierwszeństwo, ale tutaj wychodzi zasada zakazu wchodzenia przed nadjeżdżający pojazd.
To działa tak jak działały stare przepisy dotyczące pieszych, pieszy nie ma pierwszeństwa dopóki nie znajdzie się na przejściu. Po zmianach, pierwszeństwo ma jeszcze będąc na chodniku.
Ale rowerzystów ta zmiana nie dotyczy, rowerzysta nie ma pierwszeństwa będąc na chodniku więc na tym nagraniu mamy wtargnięcie, wlecenie na jezdnie dosłownie metr przed maską auta.
1
Ważna sprawa dla rowerzystów i ważne przypomnienie: ROWERZYSTA NIE MA PIERWSZEŃSTWA DOJEŻDŻAJĄC DO PRZEJAZDU ROWEROWEGO.
Tak, kierowca auta postąpił źle, ale rowerzysta nie jest pieszym, nie dotyczą go przepisy o pierwszeństwie przy dochodzeniu do przejścia a wielu chyba o tym zapomina, tak jak rowerzysta z nagrania, który - o zgrozo - opiekuje się małym dzieckiem a wtargnął na jezdnie, nawet się nie rozglądajć.
Jeszcze raz przypomnę, żeby dotarło: ROWERZYSTA NIE MA PIERWSZEŃSTWA PRZY DOJEŻDZANIU DO PRZEJAZDU.
Jedynym warunkiem gdy to rowerzysta ma pierwszeństwo jest skrzyżowanie, na którym auto skręca, w tym przypadku rowerzysta miał obowiązek się zatrzymać i przepuścić samochód, nawet jeżeli samochód nie zachowywał się zgodnie z kulturą drogową.
0
@Jakchcesz Bo nie do końca tak powiedział.
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to on mówił o pre-sezonie w odpowiedzi na zarzut, że tylko latali po świecie grać towarzyskie dla kasy zamiast trenować.
I on powiedział wtedy, że nie przykłada wagi do pre-sezonu bo formę trzeba utrzymać cały sezon i nie osiągniesz formy na grę co 3 dni pre-sezonem tylko codziennym przygotowaniem.
0
@Reviven Pewnie do Espanyolu idzie.
0
@Lucyfffer Mbappe miał 84 w wieku 19 lat.
2
@Kgorecki2500 I owszem, jego prywatna sprawa, tylko dobrze jakby sam innym nie narzucał wydumanej moralności, samemu uprawiając woltyżerkę do grupowych nagrań.
Niemniej w tej całej sytuacji najbardziej mnie bawi desperacka próba obrony jaką urządzili fani.
Szukał pornosów to szukał pornosów, po co wmawiać, że szukał darmowych materiałów o faktoryzacji macierzy czy jakiegoś artykułu o sposobie inwestowania w giełdę xD
0
@Kgorecki2500 Nie pierwszy i pewnie nie ostatni, choć nie wiem czy przystoi akurat ultra konserwatywnemu posłowi.
8
mmmf free .
12
@DonMatteo901 opinie prawne Bosaka mają zerową wartość. Powoływanie się na jakichś ludzi, prawników, wojskowych to kłamstwo, Bosak robi to regularnie.
Ta umowa wynika jest następstwem innych ustaw o wsparciu Ukrainy. Te "opinie dowódców" to bujda bo to nie jest decyzja którą sobie Tusk sam wymyślił, jest to następstwo ustaleń na szczeblu NATO, więc dowództwo samo pracowało nad jej kształtem. Taką umowę z Ukrainą już podpisało 20 innych krajów.
4
@Comentateiro No tylko że przypadek. To co robią na tym turnieju to trudno nazwać grą. Prosta grupa, łatwa drabinka w której i tak musieli karne ze Szwajcarią robić.
A Euro 2020 to już był jeden wielki przewał, ciągnięcie przez sędziów i UEFA, cały turniej grali w domu z rywalami co latali po całej Europie.
Tak, trzy razy dobry wynik może się zdarzyć.
0
Doliczył 2 minuty, równo w 90 padła bramka, nie było gry przez 3 minuty, potem jeszcze zrobili zmianę a w 5 minucie zakończył mecz xD
2
Sędzia to dobrze ten mecz kontroluje, co chwila dziwna decyzja, teraz akcja też zaczęta od faulu którego nawet nie wiadomo gdzie zobaczył, jeszcze doliczony czas 2 minuty czyli zaraz skończy, choć przez całe 2 minuty nie grali.
W ogóle jakim cudem na euro może sędziować ktoś kto brał udział w ustawianiu meczów xD
0
@ViscaelBarca2007 Do ZP trzeba się wyróżniać bo to jest plebiscyt a nie jakieś zestawienie statystyk. Yamal wyróżnia się znacznie, więc to że ludzie bardzie zapamiętają jego niż Rodriego jest bardzo prawdopodobne.
Natomiast dalej, ani Bellingham ani tym bardziej Mbappe, nie powinni być w ogóle brani po uwagę.
1
Ale mi się marzy psikus i Yamal ze złotą piłką.
Ale jeżeli już, to Vinicius nie pownien mieć żadnej konkurencji, przynajmniej pośród tych ogórów, bo nie wiem za co Mbappe czy Bellingham mieliby dostać ZP. Tragiczne pierwsze półrocze podsumowane tym Euro za które nie powinni nawet w TOP 10 się znaleźć, a wszyscy dają Mbappe bo jest Mbappe a Bellingham bo strzelił kilka bramek w zeszłym roku.
0
@MesQueUnClub_87 Sen o Warszawie. Posłuchaj i idź spać, daj odpocząć oczom po tym widowisku sportowym.
2
Klasyczne zagranie Bellinghama, wjazd na pałę, nie ważne czy w zasięgu czy nie. Tylko w pierwszej połowie zeszłego sezonu poiwnien 2 czerwone wyłapać a cud jak żółtą dostanie. Pewnie będą mu to puszczać, dopóki komuś nogi nie połamie.
4
Jak dla mnie kontuzja Depaya to wzmocnienie Holandii.
1
@Bartula Prawie trafiłeś, tyle że ma 24 lata.
1
Czy wiecie, że gdyby sędzia na Euro 2020 zrobił to co teraz zrobił sędzia, czyli zatrzymał grę bo druga piłka jest obok, to Anglia by nie doszła do finału?
1
Dumfries ice cold, zamiast wybijać na pałę, to jeszcze sobie ją zatrzymał xD
0
Jeszcze możliwa ręka była przed strzałem.
2
Jak to w ogóle możliwe, żeby taki kraj jak Anglia na bramce trzymała taką miernotę jak Pickford? Dla mnie to super, ale serio nie potrafią znaleźć nikogo poza ręcznikiem z Evertonu?
2
@insp1re Wyborcą KO jestem z doskoku, głównie z tego że nie ma żadnej partii która mnie interesuje.
I jako ten przypadkowy wyborca KO miałem nawet nadzieję, że oni tych obietnic nie będą realizowali a wrócą do bardziej racjonalnego zarządzania, nawet gdy robili rzeczy niepopularne.
To odróżnia styl rządzenia od PiSowskiego, który ma w dupie kraj, robi to co elektorat chce, tylko po to, żeby utrzymać władzę i dalej kraść.
Co do stanowienia polityki, największym problemem PiSu było to, że realizował obietnice wyborcze. Nie wszystkie, nawet nie większość, ale realizował te najbardziej popularne i najbardziej szkodliwe jak 500+.
Cytując Korwina: Program wyborczy jest dla idiotów.
A czego najbardziej chce to normalizacji i taka następuje, choć w propagandzie Konfo-Pisu to porażki, bo jak to tak, prąd podrożał... No podrożał, bo zlikwidowano tarcze.
Tarcze, które niczemu nie służyły, bo za mój tańszy prąd płacił sklepikarz obok.
1
@fart Czarny pan nadchodzi
0
@mientusek1407 Real Madryt i to tyle z wyceny.
Nie są źli, ale realnie Camavingi nie wyceniłbym wyżej niż 60 milionów a Czułameni 50.
7
Patrząc na Yamala na miejscu zarządu bym ściągnął najlepszych fizjoterapeutów i lekarzy tylko na jego użytek, nawet Harrego z Tybetu, byle kontuzje go nie dotykały, żeby się nie zmarnował.
Potencjał gość ma niesamowity, to jaki on prezentuje luz, jasność myślenia niezależnie od presji. To jest imponujące.
Troszkę mu tylko poprawić celownik, żeby mniej strzałów marnował, i moim zdaniem jak na tym etapie to jest człowiek, który już potencjałem przeskoczył Mbappe.
W wieku 16 lat jest kluczową postacią reprezentacji narodowej, można powiedzieć nawet, że jej najważniejszym elementem ofensywnym. W wieku 16 lat wali piękną bramkę strzałem z dystansu przeciwko wicemistrzowi świata na etapie półfinału Euro, które przecież tak trudno wygrać.
Wystarczy wspomnieć, co robił Mbappe w wieku 16 lat - grał w juniorach Monako, Messi w Barcelonie C, Ronaldo w U17 Sportingu.
A Yamal? Podstawowy skład Barcelony, najgroźniejszy napastnik zespołu, podstawowy zawodnik reprezentacji Hiszpanii który miał ogromny i namacalny wkład w awans do finału.
Niesamowite.