Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB Nie rozumiesz. Bez wątpienia faul był.
Tylko problem w tym, że kilka sekund wcześniej Real dostał karnego bo sędzia olał faul Rudigera.
To pozwalamy na ostrzejszą grę czy nie?
0
Konsekwencja sędziowska. Kilka sekund wcześniej olewa faul i daje karnego a potem cofa akcje do faulu w środku pola i anuluje bramkę xD
2
@Kazragore Rudiger wiesza się na plecach typa, który nie doskakuje przez to do piłki która przeleciała centymetry od niego.
Piłka leci dalej i Joselu odbija ją głową trafiając w rękę obrońcy
1
Przecież to jest faul Rudigera który całym ciałem się uwiesił typowi na plecach, a sędzia patrzy dalej gdzie z kilku centymetrów obrońca ma nabitą piłkę w rękę xD
Nie można dopuścić, by Real stracił punkty!
0
@gumaz Jedna babcia 88, druga bodajże 84. Dziadków brak, jednego od '96 drugiego od 2009
1
@RomanHoffer Nie istniał nigdy żaden amerykański sen.
To wymysł popkultury wykreowany przez media a także dużą ilość antykomunistycznej propagandy.
Obecnie nie jest tam jakoś wybitnie inaczej niż było zawsze a kwestii czystego życia, to normą jest praca po 60 godzin tygodniowo, niewielkie prawa pracownika, życie na kredyt, fatalny dostęp do służby zdrowia przez wysokie ceny.
Nawet tak prozaiczna rzecz jak komunikacja tam jest tragiczna, bo naciskali na przemysł motoryzacyjny, więc w większości miejsc bez samochodu się nie ruszysz (była nawet afera gdy firmy motoryzacyjne przejmowały firmy tramwajowe tylko po to, żeby je zlikwidować).
Ogólnie poziom życia niewiele ma wspólnego z fikcją popkultury.
Zwłaszcza poziom stresu jaki życie tam wywołuje, gdzie powinięcie się nogi oznacza game over, kończysz pod mostem.
Jest takie powiedzenie, że wyznacznikiem dorosłości jest to, kiedy przestajesz chcieć żyć w USA i cieszysz się, że się tam nie urodziłeś.
1
@AlwaysBlaugrana Puchary to też pieniądze. I druga rzecz, pieniądze z pucharów nie są aż tak istotne, ważniejsza jest frekwencja i oglądalność a to gwarantujesz jedynie dobrą grą.
I tu jest problem Xaviego, po okresie słabej gry poprzednich trenerów, przyjście Xaviego znowu zapełniło stadiony. Ale ile to się utrzyma widząc męczarnie z każdym, przegrywanie z silniejszymi i ogólnie taką grę, że oczy krwawią?
0
@Prorokk No będzie będzie, ale to jeszcze dużo czasu ;) Za równe 2 miesiące dopiero równonoc
0
@TR3YWAY Bez pośpiechu, zima nawet jeszcze miesiąca nie trwa.
0
@Barti_Blaugrana Czy posłem to nie wiem, bo ma dużą konkurencje a są przecież takie tuzy jak łysy z PiSu który nawet czytać nie potrafi, Tumanowiczowi idzie to lepiej.
0
Tumanowicz mocno walczy o bycie najgłupszym członkiem komisji śledczej a są w niej przecież Buda i Czarnek.
Pytania o nic, zgłaszanie wniosków nie znając przyczyny ich zgłoszenia, jakieś głupie teksty do przesłuchiwanego typu "mam wrażenie, że jest pan pierwszy raz przesłuchiwany", albo pyta o coś o co ktoś inny już pytał, bo widocznie nie słucha albo nie rozumie co tam się dzieje xD
To jest tragedia.
10
Grubo na komisji się dzieje.
PiSowcy z komisji ciągle powołują się na jakieś SMSy, ostatnio Gowina pytali o to o czym gadał w SMSach z Sikorskim.
Dziś Joński wprost do nich wypalił, skąd mają te wiadomości, jednocześnie grożąc, że właśnie rusza komisja ds. Pegasusa i żeby lepiej uważali na siebie xD
0
@AmigoBlancos Ty tu się nie podlizuj, my się w tym sezonie nie liczymy w grze o nic z taką grą.
0
@norbi77 Jednak magii nie ma, przy takim natężeniu meczów musi przyjść zjazd formy.
39
Należy pogratulować naszym białym przyjaciołom podtrzymania passy.
Szanowni państwo, to już 122 lata bez trypletu.
Tak trzymać!
0
@fc20barca Nie ma nic dziwnego w wolniejszym wzroście.
Dobijamy do granic możliwości obecnej technologii komputerowej, więc potencjał rozwojowy w latach '80 był kilkukrotnie wyższy od obecnego bo wystarczyło niewiele, żeby znacznie przyspieszyć elektronikę.
Dziś już widzimy koniec drogi rozwoju opartego o krzem i musimy wejść na zupełnie inny poziom z komputerami kwantowymi, ale to jest jeszcze w powijakach. Zbyt nietrwałe i zbyt drogie jak na ten moment.
3
Rudiger chował za sobą ręce po czym postanowił się odwrócić tyłem do piłki i zablokował strzał odstającym łokciem xD
2
Znowu wygrywamy mecz jedynie różnicą klasy piłkarzy.
Czyli jak trafimy na kogoś z La Liga to tak grając jesteśmy za burtą.
0
Czyli taka jest taktyka Xaviego? Grać tak źle, by rywale ośmieleni zdecydowali się na atak całą drużyną i wykończyć ich z kontry.
Sprytnie panie Xavi. Tylko czy warto było marnować pół roku tworząc fortel na ten jeden mecz z trzecioligowcem?
0
@Sawik_10 Daleko nie zajedziesz pytając bota o zdanie.
Dalej nie ma żadnej informacji by sprawdzano inne lokalizacje, sam to wymyśliłeś. W oświadczeniu zdementowano rezygnację z lokalizacji Pomorza, ale ostateczna decyzja zapadnie po analizie wyboru tej lokalizacji.
Ostateczna decyzja nie oznacza że wstępnie wybrane dalej nie jest Pomorze, a analiza lokalizacji Pomorza oznacza dokładnie to, że jeszcze raz przejrzą dokumenty czy lokalizacja została prawidłowo wybrana, a nie jak twierdzisz, że szukają innej.
0
@Sawik_10 Nie, z tego zdania nie wynika, że są sondowane inne lokalizacje.
Z tego zdania wynika, że jest sprawdzana lokalizacja na pomorzu.
0
@barcelonaLM Ale ten komunikat potwierdził tylko to, co było wiadome od praktycznie października. Należy zrobić audyt.
Tusk o tym mówił w jednym z pierwszych wystąpień.
I czemu się tu dziwić? Jak się okaże, że tam jest wał na wale, walem poganiany a decyzje zostały podjęte tylko na podstawie interesu politycznego a nie realnych przesłanek, to mimo to mamy budować bo już wybrano lokalizację choć niewłaściwą?
Pójście na ślepo w to co porobił PiS może skończyć się drugą Ostrołęką, gdzie jeszcze za rządów PO było wiadome, że ta elektrownia nie zostanie uruchomiona bo warunki ekonomiczne na rynkach światowych się zmieniły i projekt stracił sens, dlatego wstrzymano tą budowę.
Potem przyszedł PiS i tylko na podstawie woli partii wznowił budowę, co skończyło się tym, że wydaliśmy 1,5 miliarda a elektrownia nawet jednego dnia nie działała.
Elektrownia jądrowa jest ważniejsza i droższa, jakby w trakcie wyszły jakieś problemy, to jesteśmy w dupie czarnej.
Jeżeli papiery PiSu będą ok, nie będzie żadnych istotnych zastrzeżeń to projekt ruszy tam i koniec tematu.
A ktoś kompletnie z dupy wymyślił i rozkolportował w ostatnich dniach, że to już przesądzone, elektrowni nie będzie. To jakby zupełnie inny temat.
7
Jak się okazuje, znowu fejk i znowu łyknięty po same kule i rozpowszechniany dalej.
Nikt nie anulował budowy elektrowni jądrowej na pomorzu, lokalizacja jest wybrana i niemal pewna i nic się w tej materii nie zmieniło od wyborów.
Zaraz rusza audyt wszystkich pisowskich decyzji, zgód i umów w tej sprawie, ponieważ rząd nie ma absolutnie żadnego zaufania do tego co naprodukował PiS.
I trudno się dziwić, nikt nie powinien ufać partii, której rzecznik otwarcie przyznał, że nie zatrudniają ekspertów bo ci nie chcą wykonywać ich programu.
Wystarczy spojrzeć na bodaj ostatnią ale jakże ogromną (choć przy natłoku wydarzeń na razie cichą) aferę rządu PiSu z małymi reaktorami SMR w projekcie Orlenu.
Tymczasowe ministerstwo środowiska wydało wszelkie zgody na budowę, mimo że ABW (tak, jeszcze PiSowskie) wydało negatywną opinię o projekcie.
Co oznacza, że ministerstwo środowiska zalegalizowało coś, co stanowi zagrożenie bezpieczeństwa narodowego.
Ci sami ludzie wydali pozwolenia środowiskowe, lokalizacyjne itd. na budowę EJ na pomorzu, tylko idiota by tego nie przetrzepał.
2
@arasz1819 Tiktoker nie ma nic do gadania. Zarówno on jak i Bosak robią to co Wipler im każe, bo uwierzyli w jego zdolności, a on zaraz spuści do kibla drugą partię.
1
Tyle się Konfa nabroniła Kamieńskiego i Wąsika, twitter Bosaka aż trzeszczał.
A tu zdradzeni o zmierzchu, PiS się nie odwdzięczył ;)
0
@Kgorecki2500 Odrobinę godności byś jednak zachował i nie wyciągał tego chochoła.
Biedroń nie bił matki, miał patologiczną sytuację w domu z ojcem alkoholikiem i ciągłą przemoc fizyczną i psychiczną, sam stał się ofiarą gdy ujawnił swoją orientacje, patologia doszła do sytuacji w której matka nie wytrzymała i poszła do sądu z oskarżeniem o pobicie w nerwach gdy syn stanął w jednej kłótni po stronie ojca. To było ponad 20 lat temu gdy Biedroń był dwudziestoletnim gówniarzem, który pogodził się z matką i od tamtej pory są ze sobą bardzo blisko i sama matka zaprzecza, by doszło do pobicia.
Wyciąganie czyjegoś trudnego dzieciństwa do walk politycznych to skurwysyństwo.
A Braun to robił publicznie, Braun tego nie żałuje, Brauna to bawi a Konfederacja poza potępieniem tego miesiąc temu nie zrobiła kompletnie nic z człowiekiem, który nie zrobił tego raz tylko wielokrotnie.
Dodam, że oburzyło ich tylko jawne przegięcie odpalenia gaśnicy w sejmie, atak na czyjś prywatny sprzęt audio czy dewastacja choinki im nie przeszkadzała w żaden sposób.
3
@Kgorecki2500 Skoro dalej jest posłem i jednym z liderów partii, nie chcieli się od niego jednoznacznie odciąć to widocznie nie bardzo im przeszkadza, że ktoś notorycznie łamie święte prawo własności.
4
Czyli według Konfederacji można dewastować cudzą własność, jeżeli ta własność nam się nie podoba i uważamy ją za niesłuszną?
Czy to wolnorynkowe podejście?
Czy oficjalnym stanowiskiem Konfederacji w takim razie jest zaprzeczenie prawu własności?
1
@FcPortoFan1999 To nie sejm ma problem z łączem, to Youtube ma problem ze sobą.
Na stronie sejmu masz stream z 4 różnych kamer i żadnego zacięcia.
0
@JoeBlack Skąd ci się wzięło uwalanie atomu?